Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 11, 2012

SaLuSa, May 11, 2012

Tak veľa sa toho deje, ale nie vždy Vám môžeme poskytnúť detaily. Musí postačovať keď povieme, že máme všetko pod kontrolou a naši spojenci sú blízko uskutočneniu série akcií, ktoré každému ukážu, že to myslíme vážne. Už viac nebudeme čeliť obštrukciám a rýchlo sa vysporiadame s tými, ktorí sú do toho zapojení. Existuje mnoho dôveryhodných spojencov, ktorí sú v popredí zverejňovania informácií, ktoré jednoznačne ukazujú aké sú naše zámery. V krátkom čase tiež zohráme svoju úlohu v poskytovaní faktov priamo verejnosti. Počítajte skôr s týždňami ako mesiacmi do uskutočnenia masového zatýkania. Avšak je to obrovská operácia, ktorá nemôže začať pokým všetko nie je na svojom mieste. Pretože sme sa dostali už tak ďaleko, chceme aby to prebehlo hladko s čo najmenšími problémami.

Naše lode sú zamestnávané monitorovaním aktivít mnohých krajín, ktoré majú potenciál použitia jadrových zbraní a popri našich varovaniach zabránime tomu, aby boli použité. Vojny sa viedli hlavne kvôli dosahovaniu zisku pre Zbrojársky priemysel, ktorý nemá žiadne zábrany a bude dodávať vybavenie a zbrane akejkoľvek strane v konflikte. Budú sa zodpovedať za ich zapojenie vo vojnách, rovnako ako aj členovia Síl, ktorí sa zúčastňovali zločinov proti ľuďom. Udialo sa mnoho krutostí o ktorých neviete, ale pravda nemôže byť skrytá. Akonáhle médiá budú informovať o zatýkaní, ktoré už prebieha a bude zahrňovať mnoho známych osobností, budú sa ozývať hlasy po pomste. Avšak žiadame každého aby sa vyhýbal vzplanutiu svojich emócií, pretože Vás uisťujeme, že spravodlivosť bude vykonaná. Narozdiel od predošlých časov, nikto nebude schopný oklamať spravodlivosť alebo kúpiť si cestu von.

V blízkej budúcnosti budete mať toho veľa čo si budete užívať keď si uvedomíte, že ste oslobodzovaní z pazúrov Temných. Spolu s vládnymi zmenami budú pre Vás nachystané ďalšie prekvapenia keď uvidíte, ako tí zo Svetla preberajú pozície moci a právomoci. Medzi tými čo zostanú Vo vláde Spojených štátov ostane Barack Obama, pretože ako sme už veľa krát zdôrazňovali, je to veľká duša Svetla. Už teraz uskutočňuje zmeny, ktoré pomôžu našim spojencom postaviť Temných pred spravodlivosť za ich zločiny.

Čoskoro príde jedno prekvapujúce odhalenie za druhým a celý zámer plánu pre Vaše oslobodenie bude jasný. Vaša nezávislosť Vám bude navrátená a my z Galaktickej Federácie sa budeme podieľať na všetkých zmenách aby sme zabezpečili, že budú legálne a spravodlivé. Po celom svete boli Vaše práva postupne narúšané a často boli nahrádzané drakonickými zákonmi. Všetko sa to zmení a ľudia zo Zeme budú znovu zjednotení. Máte oveľa viac spoločného ako si uvedomujete a náboženstvo a politika už nebudú stáť medzi Vami. Toto sú všetko záležitosti ktoré budú vyriešené, takže v budúcnosti budú založené na pravde a s myšlienkou spravodlivosti za účelom reprezentovania túžob ľudí.

Náš odkaz pre Vás je zostať pokojnými a ignorovať pokusy tých, čo sa budú snažiť dať nesprávny význam udalostiam ktoré sa budú diať. Niektoré z nich budú zámerne použité na vytváranie strachu a iné budú bez predošlých vedomostí mätúce. Avšak prostredníctvom rôznych zdrojov, hlavne internetu zaistíme, že informácie budú široko dostupné. Čoskoro budete svedkami najväčšieho predstavenia, ktoré sa kedy uskutočnilo vo Vašom čase a potom si uvedomíte ako dokonale boli naše plány pripravené. Do histórie sa svojim rozsahom a záberom zapíše bezprecedenté odhalenie tých, ktorí ilegálne a kriminálne riadili Vaše životy.

Keďže mnohí z Vás už dosť pokročili v procese stať sa jedným zo Svetla, obraciame sa na Vás aby ste šírili pokoj a pochopenie, pokým Vás budeme môcť priamo osloviť. Na konci cesty je ako hovoríte „Zlaté Vajce“, ktoré predstavuje prísľub a nový život, ktorý pravdivo zrkadlí všetko čo je zo Svetla a Lásky. V čase keď bude tento život plne zavedený, bude len veľmi málo pripomínať to, čo zažívate teraz a budete posunutí na novú úroveň, ktorá Vám dá všetko čo Vám bolo doteraz odopierané. Objavíte, že máte schopnosti, ktoré vo väčšine z Vás len driemu a prídu s vyššími úrovňami Vášho vedomia. Zo všetkého čo sa deje je to tá najdôležitejšia zmena, pretože je súčasťou Vašich príprav na Vzostup. Keď sa obzriete pár rokov späť cítime, že mnohí z Vás pripúšťajú, že ste sa už skutočne posunuli na novú úroveň vedomia. Až doteraz ste nikdy neboli podporovaní akceptovať fakt, že máte schopnosť sami sa pozdvihnúť a boli ste držaní v ignorancii po mnohé roky.

Drahí, pripravte sa na zmeny a vedzte, že akékoľvek nepríjemnosti budú iba krátkodobé. Budú sa líšiť v závislosti od oblasti a krajiny, ale celkovo by ste nemali mať problém prekonať ťažké časy. Bolo by múdre zabezpečiť sa proti dočasnému nedostatku jedla a ostatných základných potrieb, ale netreba panikáriť, pretože my a naši spojenci sme pripravení na všetky možnosti. Spoločne znovu uvedieme veci do normálu čo najskôr ako sa to bude dať. Základom je, aby ste boli informovaní a dúfame, že v krátkom čase zriadime spoľahlivý komunikačný systém. Byť dopredu varovaný znamená byť informovaný a máte dostatok času seriózne sa zamyslieť ako sa vysporiadate so záležitosťami, ktoré Vás priamo ovplyvnia.

Dlhý čas ste čakali na dosiahnutie tohto bodu vo svojich životoch a vieme, že pokým neuvidíte skutočný dôkaz toho čo sa bude diať, budete múdro opatrní. Bude sa to zdať nereálne a určite neuveriteľné, keď sa dozviete rozsah zatýkaní, čo sa budú uskutočňovať. Nemôžeme nechať žiadneho z Temných na svojom mieste aby narúšal naše akcie a zastavíme ich pretože vieme, že stále plánujú krutosti, aby ste sa báli. Nebojte sa, pretože sme si plne vedomí toho čo plánujú a nedovolíme žiadne útoky na Vás. Naša technológia je ďaleko vyspelejšia, aby bola oklamaná pokusmi obísť ju.

Som SaLuSa zo Síria a verím, že sme Vaše mysle upokojili, pretože chceme aby ste si užívali zmeny upriamením Vašich pohľadov na výsledok. Bude to prelomenie poslednej páky ktorú na Vás majú Temní.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |