Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 25, 2013

SaLuSa, 25. januara 2013

Salutujeme tým, ktorí neprestali nosiť plášť Lásky a Svetla a budujú cestu do Nového Veku. Ciele ku ktorým smerujete sú bližšie ako kedykoľvek predtým a Vaša vytrvalosť v pomáhaní ich zhmotneniu čoskoro prinesie výsledky. S Temnými na ústupe a neschopnými získať dostatočnú podporu pokračovať ako predtým, naši spojenci postupujú oveľa rýchlejšie. Mnoho akcií sa blíži k záveru a my dúfame, že budeme môcť zorganizovať niektoré veľmi pozitívne zmeny, ktoré Vás presvedčia. Vyhýbame sa poskytovaniu presných detailov, pretože sa na tom podieľa veľa faktorov, ale snažíme sa Vám naznačiť čo sa deje. Teraz všetky záležitosti uspokojivo napredujú a je menšia pravdepodobnosť, že sa to zmení v dôsledku nejakého vonkajšieho rušenia. Základ pre zmeny bol položený veľmi dávno a čoskoro prinesie výsledky.

Odhalenie sa dostáva na povrch z mnohých zdrojov a vedomosť a pochopenie našej prítomnosti sa šíri široko ďaleko. Väčšie množstvo ľudí so skúsenosťami z prvej ruky vystupuje do popredia a to dáva sebadôveru ostatným aby povedali to čo vedia. Všetko to smeruje do doby kedy bude môcť byť urobené oficiálne oznámenie, ktoré nám dovolí ukázať sa. Buďte si istí, že to urobíme jemným spôsobom aby sme neohromili tých, čo nás stále neakceptovali. Našim hlavným cieľom je vniesť medzi ľudí svetlo ohľadom našej úlohy vo Vašom vývoji a o tom ako sme po tisíce rokov sledovali Váš pokrok. Vieme aké je dôležité ukľudniť tých čo sa boja našej prítomnosti a znovu opakujeme to čo sme často zdôrazňovali, že naše činy pre Vás nikdy nepredstavovali hrozbu. Nepleťte si nás so Šedými, ktorí spolupracujú s Vašimi vládami na tajných operáciách, ani s tajnými loďami Vašej armády.

Počas mnohých rokov sa pokúšali očierniť naše meno, ale my sme takým udalostiam zabránili. Zabránili sme nedávnemu „útoku pod falošnou vlajkou“ z vesmíru, ktorý by nás vykreslil ako votrelcov na Vašu Zem. Nedovolíme aby bol Vami Vesmír narušovaný a mnohé pokusy o explózie jadrových zbraní boli zastavené. Aj keď nám nebolo dovolené zastaviť všetky vojny, zastavili sme použitie nukleárnych zbraní na začatie Tretej Svetovej vojny. Od konca poslednej Svetovej vojny sme niekoľko krát zabránili úplnej deštrukcii Zeme a uspeli sme v zabezpečení toho, že ste tu dnes aby ste videli koniec zvyšku Temných. Tiež sme sa postarali o to, že napriek pokusom o zabránenie Vášmu Vzostupu ste vstúpili do Nového Veku. Budeme pokračovať vo Vašej ochrane, ale našou túžbou je pracovať s Vami čo najskôr ako to bude možné a rozbehnúť zmeny naplno.

Je potešujúce vidieť ako rýchlo ste prekonali svoje sklamanie z charakteru Vzostupu ako ste ho zažili 21. decembra. Po tak dlhej dobe príprav na to je len prirodzené, že ste očakávali, že Vás to pozdvihne podstatne viac ako v skutočnosti. Napriek tomu ste boli pozdvihnutí do vyššej vibračnej úrovne ako si to niektorí teraz uvedomujú. Najviac vnímanou zmenou bol väčší stupeň kontroly a pokoja a schopnosť vyjadrovať Bezpodmienečnú Lásku, čo ste možno predtým necítili. Celkovým výsledkom je pocit bytia v Jednote so Všetkým Čo Je a uvedomenie si, že ste všetci spojení. Nebolo Vám často hovorené, že to čo urobíte jednému urobíte všetkým, pretože ste pevne medzi sebou spojení Božou energiou. Dovoľte nám povedať, že ste zviazaní neslabnúcou Láskou a teraz keď ste sa otvorili vyšším silám spoznávate Boha vo svojom vnútri.

Nechceme zľahčovať Vaše sklamanie toho čo ste zažili, ale opýtajte sa sami seba čo je práve teraz najdôležitejšie. Dúfame, že poviete pomoc pri zhmotnení Nového Veku a uskutočnenie Zlatého Veku. Všetko to existuje vo vyšších sférach a čím viac sa stanete tými zo Svetla, tým rýchlejšie to prinesiete dole prostredníctvom Zákona Príťažlivosti. Je to ako Vaše Mesto Svetla, ktoré čaká na finálne vylepšenia predtým ako sa objaví a nie je to veľmi ďaleko podľa Vášho merania času. Čo je teraz minulosťou nemôže byť zmenené ale pamätajte, že všetko sa deje určitým spôsobom pretože Vy ste si to tak želali.

Samozrejme že Pracovníci Svetla vkladajú obrovské úsilie na prinesenie toho najvyššieho vyjadrenia Vzostupu. Namiesto toho aby boli kritizovaní by sa im malo poďakovať za ich mnohoročnú neúnavnú snahu v prinášaní Svetla a Lásky na Zem. Sú plne podriadení ich životnému kontraktu a to neprichádza bez veľkého obetovania z ich strany. Nehľadajú uznanie za ich oddanosť, ale niekedy je milé uznať prácu ktorú vynaložili. Teraz už všetci máte nejakú predstavu aké bude Vaše miesto v Novom Veku a čo sa od Vás očakáva. Minimálne vysielajte svoju Lásku a Svetlo pri každej možnosti a budete robiť to čo sa dá očakávať od každého. Nemusíte byť všetci v hlavnej úlohe, pretože ste súčasťou tímu a verte nám, že čo sa týka výsledku, tak každé prispenie sa ráta.

Tento rok bude vzrušujúcim, takže konajte ako hovoríte a šírte svoju sebadôveru v budúcnosť všade kam idete. Mnohí ľudia sú stále zaťažení činmi Temných a zúfalo potrebujú pozdvihnutie. Najrýchlejším spôsobom ako sa z toho dostať je otočiť sa tomu chrbtom a zapojte seba a svoje energie do všetkého čo súvisí s víziou ktorú máte o budúcnosti. Ste privilegovaní byť na Zemi v tomto čase a vždy ste vedeli aký bude výsledok. Vedeli ste, že to bude Vaša civilizácia ktorá dospeje a Vašim najväčším darom bude pozdvihnutie na Galaktickú Bytosť. Avšak neočakávajte to všetko naraz, pretože to záleží na Vašom postupe, ktorý robíte svojou vlastnou rýchlosťou. Neexistuje žiaden finálny dátum a neexistuje žiaden tlak na nikoho aby išiel rýchlejšie ako sa mu zdá pohodlné, takže necíťte sa tak, že by ste zaostávali.

Som SaLuSa zo Síria a hovorím Vám v mene Galaktickej Federácie Svetla, že sme tak blízko pri Vás ako sa len v tomto momente dá. Sebadôvera našich spojencov narastá a skutočne očakávame viditeľný pokrok čoskoro. Naša Láska prúdi k Vám tak ako vždy a ku každému bez výnimky.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a DanicaShare |