Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Slovenský > SaLuSa, September 13, 2013

SaLuSa, 13 septembra, 2013

Uskutočnilo sa ďalšie silné čistenie tých ktorí sú pripravení posunúť sa dopredu. Vidíme Vaše Svetlo svietiť tak jasne a vidíme ako inšpiruje ostatných aby tiež tak urobili. Cíťte ako nová realita preniká do tej starej a prináša všetky potrebné zmeny so sebou a cítite sa veľmi pohodlne a v pokoji, a najviac zo všetkého Vám táto realita dáva silu dôverovať si v samých seba úplne a bez akýchkoľvek pochybností. Táto dôvera pramení z Vášho spojenia s Vyšším Ja, pretože teraz pre mnohých z Vás nič nestojí medzi týmto spojením a tak sa bez zábran pripájate k múdrosti o ktorú sa Vaše Vyššie Ja s Vami delí. Pozorne mu načúvajte pretože ono je Vašim najbližším Radcom na Vašej ceste. Cíťte ako informácie ktoré dostávate hlboko vo Vás rezonujú a dávajú Vám ten rozpoznávací pocit, ktorý je každému z Vás známy a ak takúto rezonanciu necítite, môže to byť z dôvodu nejakej záležitosti na ktorej musíte pracovať a Vaše Vyššie Ja Vám ukazuje čo to je. Akceptujte to a odstráňte to z Vašej cesty s láskou a dokonca aj keď si nie ste vedomí toho že nejaká záležitosť je vo Vás prítomná, prosím vedzte že môže byť skrytá hlboko v časti Vašej ešte stále nevedomej mysle a je čistená prostredníctvom procesu snívania, alebo ste požiadaní aby ste pomohli niekomu druhému, pretože Vaša energia nesie vedomosť ako to spraviť. S takýmito prepojeniami ste schopní vytvoriť veľmi silnú jednotu medzi sebou, ktorá umožní ostatným urobiť to isté, keď budú pripravení.

Tak veľa z Vás nás navštevuje vo svojom stave spánku, spájajúc sa so svojou Rodinou a dostávajú rady o ktoré žiadali, sú uzdravovaní a dostávajú čistú formu Lásky prúdiacu bez akýchkoľvek zábran, ktoré sú niekedy pociťované v bdelom stave mysle. V dôsledku týchto návštev sú tieto zábrany odstraňované a mnohí z Vás cítia túto čistú Lásku ako vstupuje do Vášho tela a pozdvihuje a udržuje Vás vo vyššom stave mysle po celý čas. Podeľte sa o tento pocit s ostatnými s ktorými žijete alebo okolo ktorých prechádzate a vedzte, že pomáhate ostatným tiež nájsť ich vnútornú silu. Boli by ste prekvapení koľkým ľuďom ste už takto pomohli. Cítime, že sa v našej spoločnosti začínate cítiť príjemne a my vieme že toto je ten správny čas prísť k tým čo si želajú byť s nami. Sme veľmi potešení týmto spojením medzi nami všetkými a cítime všetky Vaše milujúce myšlienky. Chceme Vám povedať, že zdieľame Vaše nadšenie a radosť z toho, že ten správny moment konečne prichádza do našich životov a zažijeme tie najúžasnejšie momenty Teraz.

Tento čas je tiež zlomovým bodom pre všetkých, ktorí predtým nemali žiadnu vôľu zmeniť sa a tiež hovoríme o Vašich starých Vodcoch, ktorí teraz už s určitosťou vedia, že nastal čas odísť a uvoľniť miesto pre nový spôsob a nových Vodcov doviesť všetky krajiny a ich ľudí na cestu Jednoty a Mieru, vytvoriac jeden silný Národ Matky Zeme, ktorý bude akceptovaný a uznaný v celom Vesmíre. Toto je to na čom pracujeme spoločne s Vami, a čoskoro jej výsledky budú jasne viditeľné pre všetkých, ktorí si želajú túto zmenu vidieť a umožníme tým ostatným otvoriť sa vedomosti toho čo môže táto zmena priniesť do ich životov a spojiť sa so silnou Jednotou tých čo sú si jej vedomí.

Som SaLuSa zo Síria a cítim takú radosť z nášho intenzívneho spojenia. S takou radosťou sa s Vami delíme o naše pocity a vedomosti, pretože sme sa na tieto chvíle pripravovali veľmi dlho, ale napriek tomu sme užasnutí nad rýchlosťou Vášho rastu každý deň. Sme pripravení sa podeliť s Vami všetkými ešte o oveľa viac.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |Tsū
Join the Galactic Channelings Community on Tsū!
Tsū is the only social network that shares its revenues with its members.
It works through invitation only, so you can use this link
to create a profile.