Home > > SaLuSa, November 15, 2013

SaLuSa, 15 novembra 2013

Čím viac sa pripravujete na vstup do svojej vyššej reality, tým viac zažívate jej silné energie a zanechávate časové hranice za sebou. Niekedy môžete zažiť ľudí a veci hýbať sa rýchlejšie ako obvykle napríklad keď sa práve prebudíte zo spánku alebo preberiete z hlbokej meditácie, kde ste boli spojení s prúdením času vo vyššej realite. To Vám môže dať veľmi dobrý obraz o tom ako život jemne prúdi bez náhlenia a naháňania na ktoré ste teraz zvyknutí a spomaľujete len keď Váš rušný deň skončí. Je to tu pre Vás aby Vám to ukázalo že vstupom do „bezčasovej“ zóny vyšších realít prirodzene spomalíte a užijete si všetko tak dlho ako si to budete želať. Neexistuje žiadna obava, že zmeškáte nejakú inú skúsenosť, pretože hlavným bodom života je do hĺbky prežiť všetko čo ste si vybrali a až potom vstúpiť do ďalšej skúsenosti, keď úplne dokončíte tú predchádzajúcu. A vedomosť o tom že jednoducho nemôžete zmeškať svoje vlastné životné skúsenosti Vám pomáha a bude pomáhať prispôsobiť sa tejto veľkej zmene.

Často Vám pripomíname aby ste sami sebe dôverovali, pretože s tým prichádza aj väčšia istota vo všetkom čo robíte a všetky urgentné otázky sú zodpovedané Vašou vlastnou múdrosťou a všetko čo je potrebné je pochopené bez spôsobovania zmätku vo Vašej mysli a so svojimi vlastnými odpoveďami dôvera v seba samých znovu rastie. Toto môže byť opísané ako kruh dôvery a múdrosti a ak sa bližšie prizriete akejkoľvek inej záležitosti, zistíte že životná skúsenosť má v sebe mnoho kruhov. My to vnímame ako základy nášho chápania Stvorenia, pretože kruh je základným tvarom ktorý môžete nájsť všade, počínajúc prúdením energie, potom našimi bunkami, našimi planétami, našimi Galaxiami – tvar kruhu je jasne viditeľný a Vy tiež prežívate svoj život tiež v kruhoch a keď ste pripravení posunúť sa, vytvárate si pre seba ďalší kruh skúseností priťahovaním vyšších skúseností do svojho aktuálneho kruhu a vytvárate to čo voláte Vesica Piscis. Tieto dva kruhy sa spoja dostatočne na to aby ste si mohli vytvoriť most do ďalšieho kruhu skúseností a byť si plne vedomý tohto prechodu je tá najnádhernejšia skúsenosť.

Hľadajte tieto kruhy vo svojom vlastnom živote a oni Vám pomôžu vyčistiť a zanechať všetko čo nepotrebujete. Niekedy prežívate niečo stále znovu a znovu a divíte sa čo je to, čo nechápete alebo neakceptujete, keď sa stále táto situácia opakuje a zistíte že je niekedy potrebné vystúpiť z toho kruhu a pozrieť sa na ňu z inej perspektívy, z vyššej perspektívy ktorá je Vám vždy dostupná v tomto momente Vašej transformácie. A potom ako akceptujete múdrosť ktorá pochádza z určitej opakujúcej sa situácie, môžete ju nadobro zanechať za sebou a bude premenená na čistú vedomosť ktorá sa pridá ku kolektívnej múdrosti z ktorej sa všetci ostatní môžu učiť keď budú na to pripravení. Týmto spôsobom to bude pre nich oveľa jednoduchšie vstúpiť do toho Nového a sila Vašej kolektívnej voľby ohromne narastie.

Som SaLusa zo Síria a my všetci sa cítime tak veľmi blízko pri Vás. Pozorujeme Vás so šťastím ako radostne vstupujete do kruhu univerzálnej múdrosti a zisťujete že strach a obavy už viac nie sú vo Vás prítomné . Vaša sila lásky sa zväčšuje a keď si predstavíte že táto sila tvorí kruh okolo Vášho tela, chránite sa pred inými neželanými energetickými kruhmi ktoré by mohli vstúpiť do Vášho Svetla.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica

Share |