Home > > SaLuSa, October 22, 2013

SaLuSa, 22 októbra 2013

Cítite tú slobodu ktorú teraz všetci máte, aby ste si vybrali z tak veľkého množstva možností, ktoré sú pre Vás otvorené s tým, ako zanechávate to staré? Nehovoríme o voľbe prebudenia sa alebo vzostupu, ale o voľbách alebo rozhodnutiach Vašich ďalších skúseností, ktoré teraz môžete slobodne robiť bez toho, aby ste boli utláčaní negatívnymi energiami, ktoré sa donedávna vírili všade okolo Vás. Teraz môžete slobodne nasledovať svoje vízie a sny a neexistuje žiadna sila dosť silná na to aby Vás zastavila, pokým sa tak sami nerozhodnete. Volanie Vašej vyššej reality sa zosilňuje každou Vašou myšlienkou na to, že ste jej súčasťou a to vytvára úžasnú silu a energiu, ktorá smeruje k ukončeniu všetkých potrebných príprav v tom správnom dokonalom momente pre každého jedného z Vás. Sledujeme Váš postup veľmi pozorne, pretože všetci ktorí si zvolili spojenie s nami neustále prijímajú našu energiu, či už priamo alebo prostredníctvom našich odkazov a sme veľmi šťastní, že dostávame Vaše nádherné a silné reakcie, ktoré nám posielate naspäť.

Buďte pripravení vidieť oveľa viac zmien, ktoré sa budú diať kvôli obrovskému nárastu Vášho kolektívneho vedomia a pamätajte, že všetko čo sa deje je vyjadrením Vašej vlastnej vôle a voľby. Ak sa budete sústrediť na rýchly postup smerujúci k lepšiemu spôsobu žitia pre všetkých ľudí, dodáte tú potrebnú energiu na to aby sa to uskutočnilo a podelíte sa o tento pocit s ostatnými, táto energia obrovsky narastie. Ak si zvolíte „počkám a uvidím čo sa ďalej stane“, rýchlosť zmien bude zodpovedať Vašim myšlienkam. Vieme, že sa môžete cítiť unavení zo sústredenia sa na všetko to pozitívne a nevidieť to uskutočňovať sa, ale ste si veľmi dobre vedomí faktu, že ste si sami zvolili to byť tými čo ukazujú cestu aby ostatní mohli nasledovať a tiež ste potrebovali určitý čas, aby ste sa stali silnejšími vyčistením toľkých záležitostí, ktoré blokovali tok čistej energie a ovplyvňovali Vašu silu tvorenia. Pamätajte, že všetko je tak ako má byť a zažili ste všetko tak, aby Vám to čo najviac pomohlo na Vašej ceste vývoja.

Cíťte ako vo Vás rezonuje Vaše vlastné vedenie a ako Vám dáva všetko potrebné na to, aby ste sa sústredili na to čo túžite prežiť. Táto túžba je vyjadrením čistej energie prúdiacej z Vašej vyššej reality ku ktorej ste sa rozhodli pripojiť, takže Vám môže dať určitú predstavu o všetkých tých úžasných pocitoch, ktoré zažijete keď vstúpite do reality ktorú ste si sami zvolili.

Som SaLuSa zo Síria a v tomto odkaze hovoríme o voľbe ktorú práve teraz zažívate. Nikdy nebola taká slobodná na Vašej milovanej Matke Zemi ako je teraz, takže Vás chceme ešte viac inšpirovať aby ste ju využili so všetkou Vašou rastúcou vnútornou silou a múdrosťou, ktorú ste získali prechodom cez také veľké množstvo lekcií v tak krátkom čase. Môžeme povedať, že „je to na Vás“ pretože už nezostal nikto iný zodpovední za Vaše vlastné skúsenosti. Vieme, že ste pripravení prijať túto zodpovednosť a nasledovať nekonečnú cestu svojho evolučného vývoja. My Vás už vidíme spolu s nami v našej spoločnej realite, do ktorej sme sa všetci rozhodli vstúpiť.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica

Share |