Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 2, 2012

SaLuSa, July 2, 2012

Başlayan tutuklamaların teyitlerini aldıkça gerçekten heyecanlı zamanlar geldi. Size karşı haince eylemlerde bulunanları ortadan kaldırma yetkisine sahip olmanız hakkınızdır. Bunlar sizi planın bir sonraki aşamasına geçirecek önemli değişikliklerin olmasına izin vermek için çok gerekli adımlardır. Eylemlerin artık daha fazla dikkate alınmamasının yolu yoktur ve müttefiklerimiz olmakta olan şeyi tamamlamaya hevesli olan kaynakları aramaktadırlar. İnsanların yüreğine su serpmek için düşünülen bir duyuruyu medyanın üzerine almasını kesin olarak bekliyoruz. Haberlerin artık gizlenemediği ya da görmezden gelinemediği bir noktaya yakında gelinecek ve biz buna karışık bir karşılama olacağını biliyoruz. Bununla birlikte, Başkan Obama’nın dünyaya hitap etmesini, eylemlerin olumlu olduğu ve herkesin yararına olacak şekilde dünyaya barışı yeniden getireceği konusunda insanlara güvence vermesini bekliyoruz. Bu dünya çapında olacak ve karanlık olanların bunu engelleme çabalarının ötesine geçecektir.

Işığın Galaktik Federasyonundan olan bizler, belirli bir süre arkaplanda çalışmaya devam edeceğiz, ancak ilk fırsatta ifşaatı başlatmayı düşünüyoruz. Bu sizin için çalışma tarihimizi kapsamakla kalmaz, aynı zamanda binlerce yıllık bir dönemde evriminize genel ilgiyi de gösterir. Bununla birlikte, karşılaştığınız farklı uygarlıkların bazılarını sunma şansını da bize verecektir. Sadece genetik evriminize bir el atmak olsa bile, hepsinin sizinle bazı bağlantıları vardır. Bir ruh düzeyinde, hepimizi kaynaktan geliyoruz, ancak deneyim seçimlerimize göre farklı yolları izledik. Bu nedenle aramızda farklılıklar vardır, ancak bazı ruhların diğerlerinde daha yüksek düzeyde olması hariç, sizin gibi gelişmekteyiz.

Bir göz açıp kapayıncaya kadar, hızla kendinizi yükselişinizin bir sonraki aşamasına çekişmiş bulacaksınız. Çoğunuz halen yeni bir yaşam yolu için hazırlandı ve bu sizi Yükselişinizle gelecek olan daha yüksek boyutlara dönüşünüz için ayarlayacaktır. Harika bir tatmin edici yaşam sizi bekliyor ki bu, dualitedeki deneyimizden sonra size cennet gibi görünecek. Yaşamlarınıza enerjinin nasıl geldiğini anlamakla kalmayacak, aynı zamanda ihtiyaçlarınız için bunu nasıl kullanabileceğinizi de anlayacaksınız. Vurgu bu enerjinin kullanılabileceği farklı yollar üzerinde, özellikle de uzay yolculuğunun bir aracı olarak nasıl kullanılabileceği konusunda olacak.

Dünya’da taşımacılığın çok eski formları olarak gördüğümüz şeyle seyahat etmeye çok büyük zaman harcıyorsunuz. Artık bu şekilde çok fazla zaman harcamanız gerekli olmayacak ve hemen anında seyahate izin veren teknolojiyle ödüllendirileceksiniz. Tüm bunlar temiz olan ve kirletmeyen serbest enerjinin kullanımına dayandırılır. Karanlık bireyler halen bu tipte bazı gemiler geliştirmişlerdir ve uzun zamandır bu teknoloji onlar tarafından bilinir. Geleneksel seyahat yöntemlerinin devam etmesini etkilememek ve diğer ülkeler üzerinde güçlerini korumalarını sağlamak için kullanımından yoksun bırakıldınız.

Hayalleriniz gerçekleşecek ve özgürlüğün size geri dönüşüyle en muhteşem değişimler olacak. Neredeyse yaptığınız her şeyde kontrol edilmeye öyle alıştınız ki, özgür olmanın nasıl bir şey olduğunu unuttunuz. Yükselişten önce onun tadını alacaksınız, ancak özgürlükle birlikte tehlikeye ya da diğerlerine zarar vermeye neden olan faaliyetlere izin vermeme sorumluluğunun da geldiğini unutmayın. Bilinçliliğin daha yüksek düzeylerine gelişinizle birlikte, diğer ruhlarla ne kadar ilgili olduğunuza ilişkin daha şefkatli ve dengeli bir anlayış gelecek. Bu bir araya gelecek olduklarınız arasında yerinizi almanızı mümkün kılacak olan tüm yaşamla Bir olma arzusudur. Biliyoruz ki, Dünya titreşimlerinin şiddeti barışçıl bir varoluşa elverişli değildir ve sürekli olarak sakin kalmak ve duygularınızı kontrol altında tutmak için mücadele edeceksiniz.

Binlerce yıldır aynı dersleri pek çok kereler tekrarlayarak çabaladınız ve test edildiniz. İleri bir uygarlık içinde olabileceğinizi ispatladınız ve daha yüksek boyutlara davet edildiniz. Titreşim düzeylerinizi yükselttiniz ve bu yükselişe hazır olmanızı sağlayacak. Hazır olmayanlar dualiteyi bırakma eğilimine sahip olmayacaklar ve tercihen aynı düzeyde deneyimlerine devam edecekler. Size açık olan yol net olarak tanımlanmıştır ve durumunuzun ötesine geçemezsiniz. Bununla birlikte, herkes sürekli olarak bir değişim durumundadır ve siz tüm ruhların yaptığı gibi ilerleyeceksiniz.

Dünyasal bağlarınızın kopmasına izin verin ve bunun yerine yeni bir yaşam yolu olacak şeye katılmak için bilinçliğinizin genişlemesine hazırlıklı olun. Bizin hakkımızda pek çok şey öğrendikçe ve gemilerimizde bizi ziyaret etme fırsatı elde ettikçe, ilk elden diğer uygarlıklarla nasıl birlikte yaşadığımızı ve birbirimize karıştığımızı göreceksiniz. Herkes birbirine hizmet eder ve bu böyle yapmaya imkan vermek bir lütuftur. Egolar terbiye edilmiştir ve benliğin ihtiyaçları diğerlerinin önüne geçirilmez. Biz uyum içinde olan ve enerjimizi Yüce Yaratıcıya hizmete adayan bir topluluğuz. Böyle yapmaktan büyük bir tatmin duyuyoruz ve bunun herhangi bir şekilde özgürlüğümüzü kısıtladığını bir an bile düşünmeyin. Biz işimizi seviyoruz ve tüm varlığa yaptığımız katkı diğer yaşam formlarının yükselmesine yardım etmektedir.

Yaşamlarımız doludur ve çok tatmin edicidir. Bu tercihen kendi özel yolumuzda hizmet etmemizdir. Kendi kız ve erkek kardeşlerinize yardım ederek yaptığınızdan ne fazla ne de eksiktir. Biz nihayetinde Baba/Anne Tanrımız tarafından bize verilen yaşamın hediyesini kabul eden büyük bir aileyiz ve varoluşumuzdan keyif almaya ihtiyaç duyduğumuz her şey bize sağlandı. Biz aynı zamanda daha yüksek bir varlık durumuna erişmiş olan, Tanrıyla birlikte eş yaratıcılarız ve tam sorumlulukla bu güçleri kullanabiliriz. Dünya’da çok az kişi gerçekten sahip oldukları potansiyel gücü anlayabilir ve kendi uygarlıklarının gelişme yolundan sorumlu olduklarını farkına varmazlar. Sonuç olarak siz aynı zamanda ektiğinizi biçiyorsunuz, bu nedenle dualiteyi boyladınız. Bununla birlikte, bir yolunu buldunuz ve çoğunuz şimdi yükselme fırsatını alabiliyorsunuz.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve dualitenin getireceklerinden sizi kurtaran en mutlu zamanları size diliyorum.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |