Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 4, 2012

SaLuSa, January 4, 2012

Yükseliş yolunuzda yürümek ve kendi kaderinize karar vermek üzere zorlu çalışmaya başlamak için her türlü teşvik ve yardımı aldınız. Başlangıçta beklenenden daha fazlasını gerçekleştirdiğiniz ve karanlık güçler üzerinde zaferi kazanmayı kutladığınız bir gerçektir. Kuşkusuz, sizinle yolu yürüdük ve bizim yardımımızı istediğiniz için buna yanıt verebildik. Böylece başarı kazanmak için ana sorumluluğu almanız bekleniyor, ancak şimdi her şeyin verilen kararlara göre tamamlanmasını sağlama rolümüzden dolayı daha fazla işin içinde olmaktayız.

Bizim size daha yakın oluşumuz ve sizin yararınıza yapılan eylemler artık inkâr edilemez ve bizim varlığımızı size ilan etmek için zaman gelmiştir. Tamamlanacak kendi misyonumuza sahip olduğumuzun farkına vardığınız için, her şey daha hızlandıkça, sizinle bir araya gelmemiz daha yakındır. Müttefiklerimiz cesaretli olmuştur ve kendi amaçlarını başarmak için yaşamlarını sıkça riske atmışlardır. Kabal’ın güvendiği son kalelerinin düşmesiyle, görkemli bir zafer sonuç verecek. Onlar için bu son rezillik halen kısalmakta olan finansal güçlerini kaybetmek olacak.

Her zaman, Dünya’nın zenginliğinin yeniden dağıtılacağına söz verdik ve öyle de olacak. Tüm ülkelerin rahatlayacağı ve apaçık amorti edilecek olan, borçlarının ödendiği belirli bir oyun alanı dikkate alındığında, insanların bir araya getirildiğini ve yaşamın temel ihtiyaçlarına sahip olabildiklerini göreceksiniz. Belirli ülkelerin ve insanların zenginliğin orantısız miktarlarına sahip olduğu yerde, şimdi sahip olduğunuz şeyde bir değişim olmak zorunda. Aynı zamanda, kıtaların doğal zenginliği kendi haklı sahiplerine geri döndürülmeli. Birlik duygusunun gelmesi ve paylaşımın daha ileri bir yolunun olması sayesinde. Paraya ve onun nasıl kullanılacağına karşı tüm tutum ve yaklaşımlar değişmek zorunda olacak ve mevcut sistemler radikal bir şekilde tüm uğraşların dürüstlüğe dayalı olmasını sağlamak ve alışverişleri açık hale getirmeyi sağlamak için değiştirilecek.

Hayal edebileceğiniz gibi, gerçekten faaliyete geçtiğimizde planlanan öyle bir şeydir ki, değişimin hızından başınız dönecek. Planlar uzun zamandır başlamış olduğu, ancak sizin ihtiyaçlarınızı karşılamasını sağlamak için devamlı olarak yeniden değerlendirildiği için bu mümkündür. Müttefiklerimiz ve genelde ışık işçileri şimdi görevlerinde kendilerini güvenceye almışlardır ve direnişlerle karşılaştıklarında daha dayanıklıdırlar. Etrafta oyalanacak zaman yoktur ve şimdi ne yapılması gerektiğini bilirler. Birçok farklı eylemler bir araya getirilmektedir ve sonucun açık bir işaretini görmeyi bekleyebilirsiniz. Birçok şey güncel olarak finansal işlemlere odaklanmıştır ve biz eski kötü yolları geri getirmeyecek olan şeyi açıklayacağız. Birkaç ay içinde bunun yapıldığını bileceğinizden emin olun.

Sabırlı olun ve medya ana olayları duyurduğu zaman satır aralarını okuyun. Hala gerçekleri saklama eğilimi olacaktır, ancak en dürüst gazetecilere gerçekleri göstermenin güvenli olduğu güvencesini verdiğimiz zaman bu bile değişim sayesindedir. Yıllardır öyle çok sorunu karanlıkta tuttunuz ki artık gerçek açığa çıkacak. Her zaman egemen varlıklar oldunuz ve hak ettiğiniz saygının ve korunmanın günü geldi. Bunun yerine kontrol altında tutuldunuz ve üzerinizde hâkimiyet kuranlara sizi bir uşak gibi itaatkâr kılan pozisyonları kabul ettiniz. Kendi evriminizi hızlandırmak için seçmiş olduğunuz deneyimleri yaşadığınızdan hiç kimse diğerinden daha iyi değildir.

Diğerlerini kendiniz gibi görmeye başladığınız zaman, insan ırkının bir gibi olması daha hızlı olacak ve hiçbir zaman tekrar birbirinden ayrı hissetmeyecek. Bazılarının şimdi hissedebildiği şeye rağmen, sizin evreninizin yalnızca bir Tanrısı vardır. O zamanda, gerçek kabul edilmiş olacak ve dini farklılıkları ebedileştirmenin nedeni olmayacak. Gerçekte örgütlenmiş din ortadan kaybolacak ve her bir ruh içindeki mabetten ibadet edecek. Realitede gerçeği size öğretmek için kimseye ihtiyaç duymayacaksınız, ancak mevcut durumunuzda karma karışıksınız ve rehberliğe ihtiyacınız var. Çok şükür ki, sezgisel yanınız son 10 yılda gelişmiştir ve sizi doğru yöne çevirmek için onu güvenilir bulmaktasınız. Ama bu, katı bir inanç sistemi olmaksızın tümüyle açık bir zihin gerektirir. Biz biliyoruz ki, bazı ruhlar şimdi bildikleriyle kendilerini rahat hissederler ve liderlik yapmaktan çok yol gösterilmesini tercih ederler. Onlar kendi inançlarını sorgulama zamanı gelince kendi kararlarını almaya bırakılacaklardır.

Sizin arkanızda yüzlerce yaşamla, hatırlanacak zengin deneyimlere sahipsiniz ve bu sizin bilinçaltınızda yatar. Gelenekler, hoşlanılanlar, hoşlanılmayanlar gibi şeyler tümüyle önceki yaşamlardan gelir ve insanların giyim seçimlerinde ve yemek tercihlerinde bile bunu görebilirsiniz. Diğer deyişle, yüzeye yakın olan son yaşamların hatıralarıyla, şimdi olduğunuz yaşamda kısmen kalıplarsınız. Gerçekten yükselişinizi bekliyorsunuz ve o zaman daha yüksek boyutlarda doğal olarak yaşamaya başladığınızı göreceksiniz. Buna rağmen, bu geldiğiniz yerdir ve dualite, hiçbir zaman süresiz olarak devam edeceğiniz anlamına gelmeyen bir deneyimdir. Biz tüm zorlu görevlerle başa çıkarak, kendinizi üstün kıldığınızı ve dualiteyi gerinizde bırakmak için bu fırsatı almayı tamamen hak ettiğinizi söylüyoruz. Bununla birlikte, geçmiş yaşamlar arka plana düşse bile, öğrendiklerinizden her zaman fayda sağlarsınız.

Bu nedenle şu açıktır ki, deneyim kazandıkça yaşamın yanılsamasının dışına çıkıyorsunuz ve ışıktan biri olarak kendinizin yeni bir vizyonunuzu yaşıyorsunuz. Böyle yaptıkça, dualiteden kurtulacaksınız ve halen yükselmiş olan biri olarak yolunuzda yürüyeceksiniz. Bu yapılabilir, çünkü disiplin kazandınız ve artık size uygun olmayan daha düşük titreşimleri bir tarafa bırakmak için güçlendiniz. Sizin gibi olan diğerleriyle birlikte dünya üzerindeki varlığınız, çekiciliğiniz ve barışçıl tavrınızla sükûn bulan ve rahatlayan etrafınızdakilere bir destek verir.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve giden, geçmişi yakıp kavurmuş olan savaşlara ve kavgalara eşlik etmiş olan karanlığın son günleri olduğu için, sizin adınıza mutluyum. Başka bir savaşı başlatmak için herhangi bir çabayı önleyeceğiz, buna rağmen bazı küçük çarpışmalar olabilir. Barış egemen olmaktadır ve her şeye yeni bir duygu getirecektir. Sizden sevgimiz ve şükranlarımızla ayrılıyoruz.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |