Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 7, 2012

SaLuSa, November 7, 2012

Gelecek haftaların beklentisiyle heyecan büyümektedir, ki Obama’nın Başkanlık Seçimlerindeki liderlik pozisyonunu almasıyla Yükselişe doğru ilk gerçek yakın adım belirmiştir. Sonuç olarak çok şey olmaktadır ancak insanlar muhalefetin maskaralıklarına kanmamışlardır. Onlar Obama da kazançları olan insanlar için çalışma arzusunu fark etmişlerdir ve inkar çabalarına rağmen başarılarını görmüşlerdir. İnsanlar gerçeğe uyandıkça akış açılmıştır ve liderlerini seçerken artık daha sezgiseldirler. Aynı zamanda sizi Yeni Çağa kadar taşıyacak olan değişikliklerin zamanının geldiğine dair güçlü bir his de vardır.

Doğal olarak gelen değişikliklerle birlikte açıklamalarda yapılacaktır ki insanlar neyin neden olduğunu anlayacaklardır. Sonuçta eski paradigmanın temsil ettiklerinden yumuşak bir geçiş sağlanması için onların desteğini almak da çok önemlidir. O gitmek zorundadır ve arzulanan her şey onun yerini almak için çoktan ve çok uzun bir zamandır hazırdır. Eldeki görevler Işık işçilerinin muhteşem çalışmalarıyla çok kolaylaştırılmıştır, ve hatta karanlık bireyler daha fazla engelleyemeyecekleri yerlere konulduklarında daha da kolaylaşacaktır. Onların etkileri çoktan zayıfladı ve müttefiklerimizle beraber biz onların geri gelemeyeceklerini garantileyeceğiz. Biz sizin gibi zaman yönünden endişe etmiyoruz, ki bildiğimiz her şeyin iyi olacağı ve Yükselişin söz verildiği gibi gerçekleşeceğidir.

Biz şimdiden sonra Obama’nın söylediklerini dikkate almanızı tavsiye ederiz, ki siz şimdi devam etmesi engellenmemiş birinin ilk sinyallerini alacaksınız. Şimdiye kadar o her yönden engellenmişti ve hatta insanların yararına olan kararlar aldığında da gözden düşürülmüştü. Gerçek Obama’nın kaybolmasına izin verin sonra sizi çok büyük bir hızla ileriye taşıyacak olan liderliği görebileceksiniz. Dualite her şeyiyle bitmiştir ancak birçok birey kendilerinin son oyunlarını oynamaktadırlar. Her halukarda onlar izole edilmiş hale geldikçe güçleri büyük ölçüde azalır. Yüreklendirici olan şey birçok Işık grubunun oluşması ve onların karanlık enerjileri dönüştürüyor olmalarıdır. Kolektif olarak gezegeni kaplayan grup sayıları dikkate alınması gereken müthiş bir güç haline geliyor.

Yükseliş geçildikten sonra iş tamamlanmayacaktır ki evriminiz bir sonraki daha ileri yükselme fırsatlarıyla devam etmektedir. Altın Çağ muhteşem bir deneyim olacaktır, ve her yönüyle dualitede sahip olduğunuz bütün hayatlardan çok farklıdır. Mutlu olmak ve yaşamaktan ötürü neşe içinde olmak sizin sıklıkla deneyimlediğiniz bir durum değildir. Güvenmek ve çevrenizdeki herkese itimat etmek doğal bir hale gelecektir ki fark edeceğiniz gibi yüksek alemlerdeki bütün ruhlar Işıktandır. Sadece bu değil, Taşıdığınız Işık sizi tanımlayacaktır ve bütün diğer ruhlar tarafından görüleceklerdir. Sadece gerçek konuşulacaktır ve daha azı sizi ele verecektir.

Sevgili Bireyler, düşük titreşimlere ilk düştüğünüzden beri ne kadar uzun bir yol kat ettiniz. Zaman yavaşladı ve siz çok uzun çağlar boyunca geri tırmanıyormuşsunuz gibi göründü. Oysa en karanlık derinliklerde bile o tanrı kıvılcımını parlar tutmaya devam ettiniz ve aslında asla kaynağınızla olan bağınızı kaybetmediniz. Bunun zor olabileceğini biliyordunuz, ama aynı zamanda asla Tanrı tarafından terk edilmeyeceğinizi ve Işığa tamamen geri döneceğinizi de biliyordunuz. Şimdi bir çokları bunun gerçek olduğunu biliyorlar ve Yükselişe ve 5. Boyuttaki, veya hatta daha yüksek, yerlerine hazırlanıyorlar. Siz kendinizi tamamen hak ettiğiniz yerde bulacaksınız ancak tabii ki düşük titreşimlerde serbestçe hareket edebileceksiniz.

Ah evet, biz nihayetinde İfşaat olduğunda ve en sonunda bizim sizinle bir araya gelmemize izin verdiğinde nasıl bir etkisi olacağını biliyoruz. Ancak bu hala insanlar üzerinde herhangi bir negatif etki bırakabilmesinin en aza indirgenerek çok iyi planlanması gereken bir olay olarak kalır. Korku illimunati tarafından üzerinde binlerce yıldır oynanmış olan güçlü bir kuvvettir, ancak biz yavaş yavaş insanların üstesinden gelmesini sağlıyoruz. Işığın Galaktik Federasyonunun siz insanlar için hiçbir tehlike oluşturmadığının kanıtlarıyla bizim hakkımızda yayılmış olan yalan ağını kırdık. Aslında birçoğunuz bizim başka bir Dünya savaşının başlamasını engelleyen mücadele unsurlarını tutmamız konusunda başarılarımızı okudunuz.

Biz yıllar önce barışın sağlanmasına yardım etme önerilerimizi güçlü liderlerinize sunduk ancak bu geri çevrildi. 70 sene kadar önceki o günden bu yana sık sık teklifimizi yenileyerek gönderdik ancak bu hala geri çevrildi. Hepiniz için dönüş noktası 1987 deki Harmonic Convergence katılım çağrısına birçoğunuzun cevap vermesidir. Sonuç son derece olumlu olmuştur ve siz medeniyetinizin gidişatını Işığın daha yüksek bir seviyesine taşıyarak değiştirdiniz. O zamandan beri kendinizi Yükseliş görevine başarıyla hazırladınız. Biz size gereken bütün yardımı verebiliriz ancak sonuçta nihai bir hesaplaşma ile neticeye karar verecek olanlar sizlersiniz. Hür irade her şeyden önce gelir ve bu bizim tarafımızdan kabul edilmektedir.

Er ya da geç yeni uyananlar da değişiklikler konusunu duyacaklar ve daha fazla bilgi sahibi olanların yardımına ihtiyaçları olacaktır. Bu sizin büyük bir hizmet vereceğiniz yerdir ve bu bilgi paylaşımı yeteneğine sahipsinizdir. Eğer sorulara soranları tatmin edecek şekilde cevap verirseniz bu onların ilerlemelerini sağlamak için yeterli olacaktır. Bir defada çok fazla bilgi ezici olabileceği gibi yapılabilecek yardımı da geçersiz kılabilir. Bir kaynaktan veya başka bir kaynaktan, hiçbir ruh Yükseliş hakkında bilgi sahibi olma fırsatına sahip olmadığını iddia edemeyecektir. Elbette ki zaman kısa ancak biz mümkün olduğu kadar çok kişinin önüne gerçekleri koymak için her türlü girişimi yapacağız.

Rahatlayın ve sizin için uygun ve heyecan verici olan bitiş günlerinin keyfine varın. Diğerlerinin kendi Yükseliş yollarını veya başka alternatif yolları bulmalarına izin verin, bilin ki en doğru karar onlar tarafından alınacaktır. Bu sezgisel olandır ve bu yüzden, bir başkasının yolu olmadığından dolayı onların gelecekleri için gereken şeyleri karşılayacaktır. Bu sizin ihtiyaçlarınızın önce geldiği bir zamandır ve bu yüzden kendi sezgilerinizi takip etmekten çekinmeyin. Eğer yükselmeye hazırsanız öyle yapacaksınızdır ve hatırlayın ki siz bu fırsatı kendi çabalarınızla kazandığınız için bu şans eseri olmayacaktır.

Ben Sirius’tan SaLuSa, misyonumuzun başlaması planlanan son aşamasından önce gün sayıyorum. Sizi her zaman olduğu gibi seviyoruz ve sizi kesinlikle muhteşem ruhlar olarak görüyoruz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |