Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 9, 2012

SaLuSa, November 9, 2012

Uzun bekleyiş sona erdi, Obama ondan ne beklendiğinin farkındadır, ve o işinin adamıdır. Diğer bütün ruhlar gibi bütün hayatı boyunca bu zaman için çalışıyordu, ruhsal planının ana amacına ulaşmayı başarmak. Yakında yerleşmiş ve insan ırkının ilerlemesi için gerekli olduğunu bildiği değişikliklerle ilerleyebilecek durumda olacak. Biz onunla sürekli temas içerisinde olduk ve sık sık rolünün ne olacağı konusunda bilgilendirildi. İlluminatinin üst düzey üyelerinin gerçekten kaldırılmasına yönelik birkaç yasal hareket yapılmaya başlanmak üzeredir. Bu tuttukları gücün son kalıntılarının kaldırılmasında etkili olacaktır, ve onların son tutunabilme umutlarını da karşılayacaktır. Ondan sonra bu, daha alt seviyelerdeki karanlık Bireylerin daha genel olarak temizlenmesine izin verecektir.

Biz sizin Işığı yayma çabalarınızı bırakmamanızı istiyoruz ki İnsanın kolektif bilinci hala genişlemek için her destek ve teşvike ihtiyaç duymaktadır. En azından gerçek ortaya çıkmaya başladıkça orada bir uyanışın olacağı söylenmelidir ve biz bunun olumlu bir etkiye sahip olmasını arzu ederiz korkuya neden olmasını değil. İnsan Varlıkları bildikleri ve alıştıkları şeylerdeki istikrar ve konforlarını tehdit eden değişim hissini sevmiyorlar. Ancak bu bizim rolümüzü oynamaya ve sizinle açıkça iletişime geçebilmemize kadar çok sürmemelidir. Size mesajlarımızı kanalize etmemiz bir şeydir ama biz ne olduğumuzdan dolayı da görülmek isteriz. Bizim varlığımız yakında bizden korkulmasının da üstesinden gelecektir, ki bizim Barışın Elçileri olarak geldiğimiz görülecektir.

Sizin göklerinizde biraz daha özgürce hareket edebilmek için sizin Askeri birliklerinize üzerimize ateş açmamaları emrinin verilmesini talep etmekteyiz. Biz her ne kadar tehlikeden uzak durabileceksek de size daha yakın hareket edebilmeyi ve size herhangi bir zarar gelme riski olmadan iletişim kurmayı arzu ederiz. Psişik olanlarınız, sizin Işığı yaydığınız yerlerde daha sıklıkla ortaya çıktığımızı fark edeceklerdir ve bu, bu şekilde de devam edecektir. Bizim yöntemimiz sadece sizi korumak değil aynı zamanda sizi Işıkta daha çok sarmaktır ki böylece ilişkili olanlar daha da ileriye kaldırılacaklardır. Bu sizin Sedona Konferansındaki deneyimlediğiniz şey idi, ve bazılarınız onun tarafından kaplanmışlardır. Her günün aynı şekilde olabileceğini düşünün, çünkü çok yakında sizin günden güne deneyimlerinizde bu normal olacaktır. Siz yüksek titreşimlere dokundunuz ve onun ne kadar muhteşem bir his olduğunu fark ettiniz.

Bu ay ve tabii ki gelecek olanda da sizin titreşimlerinizi çok daha yükseğe başarılı bir şekilde kaldıracak olan sürekli dönüşümlü enerji girişleri olacaktır. Her ruh o ya da bu şekilde etkilerini hissedecektir ve çoktan Yükseliş yolunda olanlarınız da bunları oldukça kolay bir şekilde alacaklardır. Onları almaya henüz açık olmayan diğerleri için vücutları henüz bunları almaya hazır olmadığından dolayı bu zor bir deneyim olabilir. Bu onları kafaları karışmış ve ne olduğunu idrak edemedikleri bir şekilde bırakabilir. Bu kendinizi odaklayıp rahatlayacağınız bir zamandır ki yükselmek için hazırlanırken stres sizin en kötü düşmanınızdır. En sonunda karanlık Bireylerin pençelerinden kurtuluyor olmak herhangi bir gerginliği veya negatif bir hissi bırakmanıza yardımcı olmalıdır ve böylece Işık içeri sel gibi akabilir.

Müttefiklerimiz şimdi daha önce olduklarından çok daha fazla motive olmuşlardır, ve uzun zamandır tutulan planlarında ilerleyebilirler. Onlar öyle olduğu için, bizim her şeyi daha ileriye taşıyabilmemizi sağlayacak kağıt işlerini yapabilirler. Sizin gibi bizde bu zamanda hevesle hareketin başlamasını bekliyoruz. Biz bütün Işık işçilerine kendi bireysel görevlerindeki özverilerinden dolayı teşekkür etmek zorundayız ki siz olmasaydınız olaylar bugün oldukları yerlerde olmazlardı. Siz şimdi çalışmanızın karşılığını almayı hak ettiniz ve yakında aktif bir rol de alabileceğiniz değişikliklerin bir parçası olmanın sevincini yaşayacaksınız. Tüm insanlar için barış ve özgürlük tarafından yeri doldurulmak üzere dualite ortadan kalkıyor.

Şu anda bu, şimdiden sonra bir şeylerin nasıl değiştiğini ‘bekle ve gör’ durumudur. Bizim dikkatimiz seçilen temsilcilerimizin tanınması ve hızla işe koyulabilmeleri için hükümetsel değişikliklerdedir. Bu kalpten sizin için iyi niyetler besleyen yeni bir yönetim ile sonuçlanacaktır. Yakında sizin yerinize karar verme gücü verilmiş olanlara güvenebilmeniz mümkün olacaktır. Orada daha fazla ikiyüzlülük ve sahte söz vermeler olmayacaktır. Siz Dünyaya oldukça fazla Işık çektiniz ki yüksek bir titreşimi oldukça doğru bir şekilde yerleştirebilirsiniz, böylece bu daha fazla düşük titreşimdeki insanların yönetimi almalarına izin vermez. Bu yüzdendir ki onların kaldırılması sıradadır.

Gelecekte liderlerinizi seçeceğiniz zaman bu ruhsal olarak çok gelişmiş olanlar arasından olacaktır. Bilge başlar fikir birliği ile hüküm süreceklerdir ve kararlar sevgiye dayalı ve size neşe ve mutluluk getirecek her şeyle alınacaktır. Hiçbir ruh kalbinde veya aklında gizli bir amaca sahip olmayacaktır ki yüksek seviyelerde her şey saf ve Işıktandır. Diğer sevgi dolu ruhlar için yaşam bir vecd hali ve bir bütündür ve ilahiliğin devamlı bir kutlamasıdır. Kesinlikle hak ettiğiniz her şey sizin için mümkündür ve kendi yaratım gücünüzle hiçbir şeye ihtiyaç duymayacaksınız. Dualitede bu kadar uzun süre yaşadıktan sonra değişimler tam anlamıyla bu dünyanın dışından olacaktır. Hayat sizin şimdiye kadar deneyimlediklerinize hiç benzemeyecektir ve büyük ölçüde sizin beklentilerinizi aşacaktır.

Böylece Sevgili Bireyler, rahatça oturun ve olacak olanların keyfini çıkarın. Değişiklikler olurken herhangi bir rahatsızlık kısa ömürlü olacaktır, ve biz destekte olarak size bakıldığından emin olacağız. Açıkça çok büyük değişiklikler gelmektedir ve biz görevin denginden fazlasıyız. Biz çoktan sizin atmosferinizde yüzlerce ve yüzlerce gemiye sahibiz, ve ihtiyacınız olabilecek herhangi bir şeyi çok kısa zamanda karşılayabilecek çok büyük bir Ana gemi de bunun ötesindedir. Bir çoğunuz bizi rüya halinde ziyaret etmiştir, ve biz sizi serbestçe ziyaret edebildiğimiz zaman bu yapmış olduğunuz ziyaretlerinizi hatırlayacaksınız. Bizim Işığın Galaktik Federasyonumuz sizin başlangıçta geldiğiniz Yıldız Medeniyetlerinin birçoğundan oluşur. Bu yüzden biz bir kez bir araya gelebildiğimizde çok duygusal birleşmeler olacaktır ki siz gerçek ailenizle buluşacaksınız.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve size bizim Federasyonumuzun her bir değişik üyesinin birbirlerine Bir olarak baktıklarını söylemeliyim. Dünyada siz kendi klanınızı tutma eğilimindesinizdir ve bizim gibi karışmazsınız. Bu tarz duyguları kenara bırakmaya ve Hepinizin Bir olduğu bilgisinde birleşmeye hazır olun. Bir araya gelene kadar sizin hayrınız için size sınırsız sevgimizi göndermeye devam edeceğiz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |