Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 8, 2013

SaLuSa, February 8, 2013

Yükseliş heyecanından sonra, hatta beraberinde büyük ölçüde beklenen değişiklikleri getirmemiş olmasına rağmen, yolculuklarınız sizi şimdi nereye yönlendiriyor. Sizi bilgilendirdiğimiz gibi, Yükselişin uzun zamandır beklenen değişiklikleri getirmede başarısız bir şekilde geçmesine rağmen siz kesinlikle hiçbir şey kaybetmediniz. Onlar, herkesin azami fayda sağlayabileceği bir şekilde koordine edilebildiklerinde sahneye çıkarılmak için hazırlar. Onlar herkesin en büyük hayrına hizmet ettikleri ve bunun onların getirilmelerindeki asıl nokta olmasından siz eski sistemin kalamayacağının farkına varıyorsunuz. İnsanlar kaçınılmaz bir şekilde sahip oldukları şeye tutunmaya çalışacaklardır ancak eğer siz kaybeden biriyseniz, endişelenmeyin. Bütün fikir hazır olanları yukarı kaldırmaktır ve sonuçta eksiklikleri destekleyen hiçbir sistem mevcut olmayacaktır.

Biz eşitliği ve sadece o değil aynı zamanda bolluğu da getirebilmek için müttefiklerimizle çok çalıştık. Değişim bir peri masalıymış gibi görünecektir, ancak bundan daha fazlası daha çok sizi geride tutan durumları hedef alacaktır. St. Germain muazzam bir güce sahip büyük bir savaşçıdır ve o, haklı olarak sizin olanı talep etmenizi hiç kimsenin engellememesini gözetecektir. O ilahi Güç ile hediyelendirilmiştir ve Refah Fonlarının ihtiyacı olanlara dağıtılmasını hiç kimsenin engellemesine izin vermez. Karanlık Bireylerin Altın Çağa ilerlenmesini durdurmak için oynayabilecekleri gerçekten hiçbir kart yoktur, oh evet onlar bir sıkıntı olabilirler ancak ezilip yolun dışına ve ait oldukları daha fazla güce sahip olamayacakları yere atılacaklardır. Hepimize onların geciktirme ve oyalayıcı taktiklerinden gına geldi. Onlar fazlasıyla kendi yetkilerini aştılar ve bu artık daha fazla tolere edilmeyecektir.

Bu arada milyonlarca Işık işçisi kendi özlerindeki değişikliklerin farkına vardılar, ve daha fazla Işığı Dünyaya getirmeye devam ediyorlar. Onlar yeryüzünde Işığı tutmak için olan büyük bir hareketin ön saflarında bulunuyorlar. Bu büyüme durdurulamaz ve sizin geleceğinizi kurmaya devam edecektir. Bu etrafta hareket ettikçe daha da genişleyen dev bir kartopu gibidir. Bize inanın Sevgili Bireyler, bu yıl büyük gelişmelerin ayarlanmış olduğunu göreceksiniz. Deneyimlemeye alışık olduğunuz dualite ile bağlarınızı kestikten sonra sizin kendi Galaktik Topluluğunuzu başlatmanız için ihtiyacınız olan her şeyi getirecek başka bir aşamaya geçeceksiniz. Hatırlayınız ki, hatta şu anda bile Galaktik Varlıklar haline geliyorsunuz. Siz bagajınızın bir parçası olan enerjileri salıverdikçe ve Işığınızı arttırdıkça bedensel değişiklikler her zaman oluyor.

Zaman içerisinde Üstadlar geri dönecekler ve evriminize yardımcı olacaklar. Onlar sizi yetiştirdiler ve çok çok uzun zaman boyunca gelişiminizi takip ettiler. Ancak içlerinde cevabı bulamamış olanlar büyük bir ihtimalle eski paradigmaya dönecekler ve hür irade verilmiş olduklarından dini inançları yoluyla ilerlemeye devam edecekler. Her bir ruhun kendi mukadder yolunu takip etmesine izin verilir ve sonunda gerçeği anlarlar. ‘Her Şeyin Bir’ olduğunu görmenizi arzu ettiğimiz için bu olduğunda biz çok sevineceğiz. Dualite çok zor bir görev yöneticisi olmuştur, ancak öğrenilen derslere asla tekrar maruz kalınmaz. Biz sizin azim ve kararlılıkla yaptığınız şeye tamamen kendinizi vermenize hayranız, ve ki dikkatinizi dağıtacak çok şey olmuştur. Siz böyle olumlu bir tutuma sahipsiniz, ve başarıya ulaşmak için çok uzun mesafeler gitmeye hazırsınız. Bu yolda devam edin ve her şey iyi bir zamanda gelecektir. Her bir ruhun bir hayat planı vardır, ve bazen onlar yoldan saparlar ancak onların Rehberleri onlara yardım etmek için hazırdırlar. Ancak nihayetinde son zamanlar size kalmıştır, yoldan çıkıp çıkmamanız veya kısa zamanda yola geri dönmenizin gerekmesinin hiçbir önemi yoktur. Siz, sizi geri ona yönlendirecek fırsatların farkında olmak zorundasınızdır, ve Rehberleriniz size doğru yolu göstermek için çok çalışacaklardır. Hiç kimse değil ancak siz kendi önünüze bir hedef koyabilirsiniz ve bunu baştan kabul etmiş olacağınızdan dolayı, eğer yapabilirseniz ona bağlı kalmanız en mantıklı olanıdır. Eğer başarısız olursanız, bu sizi doğru yola teşvik etmeye çalışan Rehberlerinizin arzusuyla olmayacaktır. Ancak, bu konuda gereğinden fazla endişe etmeyin ki orada tamamlanılmasına yönlendirecek olan birçok yol vardır.

Tüm çevrenizde karanlık Bireyler çökertilmiş ve onların komuta zincirleri dağıtılmıştır. Birçok üst düzey insan çoktan içerde olduğu için yavaş yavaş onların Işığa saldırma yetenekleri azalıyor. Tutuklamalar olmaya devam etmektedir ve onların sayıları önemli ölçüde azalmıştır. Tüm çevrenizde yolsuzluklar ortaya çıkartılmıştır ve suçluları öylesine uzaklaştırılacaktır ki daha fazla etkiye sahip olamayacaklardır. Sizin yaşamlarınızın güçle hükmetmeyi tercih edenler tarafından ne kadar etkilenmiş olduğunu bilmeniz gerekmektedir. ‘ Özgürlüğün Toprakları’ gerçeği saklamak için size sunulmuş bir mittir, ki orijinal olarak doğru vizyon ve anlayışa sahip olmuş insanlar da vardır, ancak karanlık Bireyler tarafından bastırılmışlardır. Bütün tarihiniz boyunca saptırıldınız, ve çok az Başkanın İlluminati tarafından sizi boğan zinciri kırması mümkün oldu. Bu Sevgili Bireyler tamamen değişmektedir, ve bazı sonuçlar görmek için çok uzun beklemenize gerek yoktur, ki bizim birçok eylemimiz açık bir şekilde devam ettirilecektir. Bu bizim size, sizin tarafınızda ve sizinle birlikte olduğumuzu gösterme yöntemimizdir.

Bizim Federasyonumuz hala çok aktiftir, karanlık Bireylerin saklamış oldukları nükleer cihazlar ile uğraşmaktadır, ve sonuçta onların nereye götürüldüklerini takip ediyoruz ve onları devre dışı bırakmaya hazırız. Onları patlatmanın sonuçlarının çok az düşünüldüğü çılgın bir dünyada yaşıyorsunuz. Ancak biz bütün olasılıklara karşı alarmdayız ve olaylar elden çıkıyormuş gibi görünürse de adım atmaya hazırız. Genel olarak konuşulursa, bizim nükleer cephanelikleri düzenli olarak kontrol eden birçok müfettişimiz vardır ki biz hangi ülkelerin nükleer saldırıları yürütmekten sorumlu olabileceklerini biliyoruz. Biz sizin oturup nükleer savaşı önlemek için bir yol bulmanızı ümit ediyoruz. Meydan okuma bazı ülkelerin birbirine davranmak için seçtikleri bir tehdittir ki nükleer bir felaketle sonuçlanabilir. Biz bunun olmasına izin vermeyeceğiz ve bu İlahi talimatların doğrultusundadır.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve sizin barış dolu bir çözümü bulmaya ne kadar yakın olduğunuzu görüyorum, ki bu huzurun Dünya üzerinde yayılmasına izin verecektir. Siz bütün düşmanlıkları sona erdirmeye çok yakınsınız, ancak bu hala daha büyük kuvvetlerden korkanların hakiki bir yaklaşımını gerektirir. Bu sizin idrakinizdedir, ve Liderlerin bu sorunla acil bir durum olarak ilgilenmeleri gerekmektedir. Silahların söz konusu olduğu yerde güven zor bulunur. İnsanların yeterince savaş ve kaynakların israf edilmesini görmüş olduklarını söylemek yerinde olur. Barış getirilmesi çok zor bir şey değildir, ve biz sizin tüm enerjinizi buna vereceğinizi umuyoruz ki konular gerçekten ilerleyebilir.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |