Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 10, 2012

SaLuSa, February 10, 2012

Birdenbire, değişim yolunda ne istiyorsanız onu elde etme hakkınızı kullanmak için içinizde büyük bir coşku ve inanç oldu. Sürekli olarak her şeyin ortaya çıkmasını talep ettiniz ve daha önce de dediğimiz üzere varlığımızın gerçek olduğu, uzun yıllardır yaptıklarımızı takip edenler için gayet açık. Yine de, otoriteleriniz, var olan delillerle aslında pek de doğrulanmasına ihtiyaç olmayan bu bilgiyi resmi bir kabul ve onay olmadan açık edemiyorlar. Oysa bunlar olsun olmasın sizler bizimle direkt bağlantı kurmak için bastırıyorsunuz ve bu oluyor da. Gördüğümüz kadarı ile bizim varlığımızın tanınması şimdiye kadarki en yüksek oranında ve bu da bizim sizlerle doğrudan ilişki kurmamızı sağlıyor. Neptün yolculuğunun iptal edilmesi çok büyük bir hayal kırıklığı yaratmış olmakla birlikte, bizimle ilgili büyük bir merak dalgası da yarattı. Bizim sizleri gemilerimize davet etmeye hazır olmamız birçok insanı çok şaşırttı belli ki ama bu tip deneyimlerin yaşanmasının zamanı artık. Sizin otoriteleriniz bundan hiç hoşlanmıyorlar, bu tip olayların kontrolü tamamen onlarda olsun istiyorlar ve bu tip olayların duyurulmasını da mutlaka engellerlerdi.

Biz ise; bizimle ilgili gerçeklerin artık bilinmesinin zamanı geldiğine inanıyoruz ve size yaklaştıkça sizin bilgi boşluklarınızı da doldurma şansımız artıyor. Neptün yolculuğu sayesinde sizinle ilgili çok daha fazla şeyi anlamış olduk ve şüphesiz baştan da planlandığı üzere bizim gemilerimizi ziyaret etmeniz için başka fırsatlarınız da olacak. Şimdiye kadar anlamışsınızdır, bizim sizinle kontak kurmamız öyle sıradan bir şey değil, tersine baştan beri niyetimiz bu olasılığı artırmak ve sizi tamamen kontakta olmamız için hazırlamaktı. Emin olun bu yıl bitmeden bizi daha iyi tanımış olacaksınız. Medyanız hala bizimle ilgili konularda ciddi bir duvar örmüş durumda ama bu haberleri duyurunca alacakları tepkiden duydukları korku ortadan kalkınca bizimle ilgili gerçekler de dünya çapında haber olacak. O zaman bize kucak açacaksınız çünkü biz sorunlarınıza çözümler getireceğiz ve bizim de yardımlarımızla medeniyetinizi Yükseliş’e hazır hale getireceksiniz. Geçmiş çağların gölgeleri yok edilecek ve huzur ve mutluluk dolu Altın Çağ başlayacak.

Uzun bekleyişiniz neredeyse bitti, asıl güzel şeyler yeni başlıyor ve şu anki tüm emeklerinizin karşılığını hızla görecek ve hissedeceksiniz. Değişimin maliyetinin karşılanması ile ilgili hiçbir tereddütünüz olmasın, dünyada tüm ihtiyaçları karşılayacak zenginlik yeterince var. Biz, bunun iyi amaçlar için kullanılmasını, kötüye kullanılmamasını sağlayacağız. Bunu yapanlar, zenginliklerini güvenli yerlere sakladıklarını düşünüyorlar ama ellerinden alındığını görünce büyük bir dehşet ve şok yaşayacaklar. Hiç kimsenin haksız kazançları ona kalmayacak, sadece dürüstçe elde edilen kazançlar kişilerin olacak. Ayrıca Aziz Germain tarafından kurulan World Trust Fund (Dünya Kredi Fonu) gereğinden çok olan gelirin eşit dağılımını sağlayacak. Para, bir daha asla şimdiki gibi konu edilmeyecek, kimse onun esiri olmayacak, o insanların hizmetinde olacak. Zaman geçtikçe para anlamını yitirecek çünkü insanlar artık ona olan ihtiyaçlarından kurtulacaklar.

Büyüyen kaosun yarattığı kesif sisin içinde; dikkatle bakarsanız, sizi doğru yola yönlendirecek yeni sistemin ilk işaretlerini görebilirsiniz. Müttefiklerimiz onları ortaya koymak için çok çalıştılar ve önlerine çıkarılan her engele rağmen büyük gelişme kaydettiler. Her şeyin tamam olmasını sağlayacak son adımı atmak için bir çok şey hazır. Bu yüzden, ümidinizi kaybetmeyin, bizim buradan bakınca her şey yolunda gidiyor. En beklemediğiniz zamanda her şey su yüzüne çıkacak ve tabii çok hoş karşılanacak. Dünyadan ve dünya dışı kaynaklardan size ulaşabilen çok fazla bilgi olduğunu hissediyoruz. Size sık sık tavsiye ettiğimiz üzere, yüreğinizde sizinle doğru titreşimde olduğunu hissettiğiniz kaynakları bulun ve bazen farklı bir bakış açısı olan diğer kaynakları test edin.

Olayların nereye varacağı artık görünür hale geldiğinden ve bu da gelecekte olduğundan heyecan da artıyor. Önünüzdeki olaylar rüya gibi çünkü onunla özdeşleştirebileceğiniz neredeyse hiçbir şey yok. Oysa ki ayrılık illüzyonunu yaşadığınız bir rüyadan uyanıyorsunuz, o yüzden neyi doğru neyin gerçek olduğunu anlayamayabilirsiniz. Tabii dualite, bir deneyim olarak size son derece gerçek geliyor ama onun yakında geri döneceğiniz asıl gerçekliğinizle ilgisi bile yok. Bir zamanlar Cennet Bahçesi olan, sonra sizler için dikkatle hazırlanan Dünya Ana sizinle tüm güzelliğini paylaştığı halde, mukayese bile edilemez. Yükselmiş Dünya yine Cennet Bahçesi olacak, bu kez sadece Işık olanların yaşadığı bir yer olarak. Yüksek titreşimlerin mükemmelliğinden filizlenen eşi benzeri olmayan bir güzellik ve uyum olacak.

Sevgililer, sizin yeni olan var etmek için sürekli ilerleyişiniz bizim varlığımızı da daha az acil hale getiriyor çünkü sizin işin tamamen içinde olmanız çok önemli. Her zaman yardım aldığınız bir gerçek ama artık devrin sonuna gelindiğinden kendi sorunlarınızı çözmek için sorumluluğun büyük kısmı sizin üzerinizde. Mükemmel fikirlerin sonu yok ve yavaş yavaş yeni teknoloji çağına giriyorsunuz. Çoğu engellenmiş olmasaydı, şimdi çoktan Yeni Çağ’a girmiş olurdunuz. Yani, çok yakında bir sürü yeni fikir ortaya atılacak ve birçoğu da bedava enerji kaynakları üreten cihazlar olacak. Bu bile tek başına yaşam standardını düşüren ve fakirlik yaratan sorunları çözecek.

Siz, insanlık soyu olarak, tek bir ırk olarak birbirinizden sorumlusunuz. Birçoğunuz bunu şimdiden hissediyor ve bilincin hızlı yükselişi ile her geçen gün daha fazla insan bu bilince uyanıyor. Yakında yanlışları doğruya çevirecek araçlarınız ve niyetiniz olacak ve birbirinize karşı konulmaz bir şekilde büyük bir sevgi duyacaksınız. Doğal haliniz Sevgi ve Işık Varlıklar, bu karanlık güçlerin kontrolü ellerine aldıkları ve yarattıkları sahte ayrılık duygusunu besleyen nefreti yaydıkları zaman değişti sadece. Başka bir insana baksanız, onda kendi yansımanızı görebilir, dış görüntünün ötesinde, ruhunun derinliklerini görebilirsiniz. Ben Sirius’lu SaLuSa’yım ve Yükseliş gibi büyük bir olayın parçası olabilmek çok muhteşem bir şey. Bunun bütün evreninizde olduğunu ve bizlerin, sizin ve Dünya Ana’nın bizden önce yükselmesini beklediğimizi unutmayın. Sizin rolünüzün ne kadar önemli olduğunun farkında değilsiniz. O yüzden sevgililer, yüreğinizde sevgi ile ilerlemeye devam.

Teşekkürler.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: Ebru


Share |