Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 13, 2012

SaLuSa, February 13, 2012

Son haftalarda ciddi güç kaybına uğrayan karanlık güçlerin üzerindeki baskılar gittikçe artıyor. Parasal konularda yaptıkları dalaverelerin artık işe yaramadığını ve şartların onların aleyhine döndüğünü görüyorlar. Entrikaları çoktan ortaya çıktı ve dünyayı tek bir hükümet altında toplama çabaları da artık biliniyor. Yakında onların ortalardan kaldırıldığını ve zaten olmakta olan değişime müdahale edemeyecekleri, engelleyemeyecekleri bir yerde gözetim altında tutulduklarını göreceksiniz. Işık için çalışan binlerce ama binlerce kişi var ve onların kollektif enerjileri gerçeklerin ortaya çıkması ve barış vizyonunun gerçeğe dönüşmesi için güçlü bir etki yapıyor. Uyanış sürüyor ve gittikçe daha fazla ruh günlük yaşamlarının ötesinde cevaplar arıyorlar. Yaşamlarının nasıl sıkı bir şekilde kontrol edildiğini görüyor ve üzerlerindeki baskıdan kurtulup haklarını ve özgürlüklerini geri almayı istiyorlar.

İnsanlık olarak, kaderinizi iplerini elinize aldığınızı ve sizi tam bir köle yapmaya çalışanlara karşı durduğunuzu görmek bizi çok memnun ediyor. Özgürlüğünüzü talep etmeniz bir dereceye kadar şiddete neden olabilir çünkü güç sahibi olanlar bu talebinizi kabul etmeye karşı direnç göstermekteler. Her tür şiddete karşı olan bizler, öfkenizin güçlü bir duygu olduğunu da anlıyoruz. Bu durumlar tüm hükümet değişiklikleri ile birlikte değişecek çünkü yeni liderler bütünün iyiliği için çalışan kişiler olacaklar. Şu an, onlarla açık bir şekilde çalışmayı umuyoruz çünkü azı önemli değişiklikler bizim desteğimizi gerektirecek. Varlığımız büyük oranda sizin açığa çıkmamızı istemenize bağlı ve aldığımız bilgiler gelişimizin hoş karşılanacağını gösteriyor bize.

Galaktik Federasyon tüm dünyada çeşitli kişilerle ilişkiye geçmiş durumda ve diğerlerinden daha hazır görünen ülkeler var. Bizim asıl meselemiz dini inançlarına sıkı sıkıya bağlı olan, özellikle de bizim şeytanla aynı tarafta olduğumuzu düşünen Katolik inancına bağlı olanlarla. Gerçi Vatikan’ın bizim varlığımızı teyid eden açıklamasının faydası oldu. Hatta bizim temsilcimiz onları birkaç kere ziyaret etti ve yükselişle ilgili bilgiler verdi, umuyoruz ki bu bizimle ilgili anlayışlarını da artırmıştır. Farklı dinler, öğretilerini gerçek kökeniniz ve yaşamın ana amacına uygun bir şekle sokmak zorunda kalacaklar. Yine de değişimi kabul edemeyenlerin ihtiyaç duyacak olması nedeniyle her zaman varlıklarını sürdürecekler.

Gerçeği bulmak yolunda ilk cevaplarınızı, diğer tarafa geçip kendinizi Astral Bölgeler’de bulduğunuzda alırsınız. Buralarda dünyada olmasını arzu ettiğiniz her şey vardır ve düşünce ile yaratım mümkündür. Bu boyutlar yükseldiğinizde karşılacağınız gerçekliğe çok daha yakındır. Sürekli ışık vardır ve bedenleriniz daha eteriktir, daha az yemeğe ihtiyaç duyarsınız, yine de ruhlarınız dünyada alışkın olduğunuz yeme biçimlerinin tadını çıkarır. Gittiğiniz her yerde bir temizlik, tazelik vardır ve genelde dikkatiniz çeken ilk şey ışığın gölge yaratmadığı olacaktır. Yani, sevgililer, gelecekte sizi şu anda hiçbir şekilde tanımadığınız bir çok heyecan verici ve ilginç deneyimler beklemektedir.

Dünyadaki deneyimleriniz sizi hayatınızı kaybetme aşamasına getirebilecek kadar şiddetli olabilir. Yine de insanoğlu, hiç bitmeyen bir enerji ile kendini gidebileceği son noktaya gidene kadar zorlar da zorlar. İçten gelen bu tutku ve arzu ruhsal yolculuğunuz için de aynıdır. Anlayışınızı geliştirecek, keşfedeceğiniz bir şey olduğunu biliyorsunuz ama genellikle bunun içinizde olduğunu anlamak bayağı bir zaman alabiliyor. Bilinçaltı seviyede asında tüm bilgiye sahipsiniz, zor olan onu bulup çıkarmak. Bu zamanda, seviyenizi hızla yukarı çekmek istediğinizde yapacak en iyi şey meditasyon yapmak çünkü o sessizlik kontakt kurmanızı çok daha kolay hale getirecek.

Yaşam şekliniz bariz bir şekilde değişecek ve zaman içinde bizler gibi Galaktik Yolcular olacaksınız. O yüzden pek yakında bir araya gelmemiz ve birbirimize verebileceklerimizi paylaşmamız gerek. Bizim varlığımız vasıtası ile daha geniş düşünmenizi ve sınırlı dünya bilincinizi bir kenara bırakmanızı istiyoruz. Bazı insanlar hala bizim varlığımızı reddediyor, ipuçlarını görmezden geliyorlar. Onların yükseliş deneyimi çok zor olacak, gerçeklerin artık ortaya çıkma zamanı geldi ve gizli kalamayacak. Herkesin gözünü açmak için her şey yapılacak ama sizin deyiminizle görmek istemeyen gözleri açabilecek hiç bir şey yoktur. Onları, gerçeği görmeye zorlamak ne sizin ne de bizim işimiz, hepimizin onların kendi özgür seçimlerine saygı göstermemiz gerek.

Büyük değişiklikler ortaya çıkmaya başladıkça ve halk tarafından da bilindikçe neyi kabul edip etmeyeceğine dair herkes kendi ruhunda bir arayışa girecek. Bazıları için şimdiye kadar inandığı şeylerin yarım hatta yanlış olmasını kabul etmek zor. Ama, eğer ruhlar ileri doğru kuantum bir sıçrama yapacaksa, kendilerine karşı tamamen dürüst olmalı ve ışık içinde yeri olmayan her şeyi salıvermeliler. Bu konular söz konusu olunca utanç ya da yargılama söz konusu olamaz ve ileri gidecek gücü bulursanız eğer büyük alkış alacaksınız. Şu an herkesin her şeye açık olması gerekir çünkü inanılmaz hareketli geçecek bir döneme giriyorsunuz. Çok yakında haberlerde şaşırtıcı olaylar, beklenmedik sonuçlarla karşılacaksınız ve olayların artık son noktaya yaklaştığını kesinlikle bileceksiniz.

Ben Sirius’lu SaLuSa’yım ve size çok uzun zamandır gözlemci rolünde olduğumuzu, sizinle ilgili bilmediğimiz pek bir şey kalmadığını ve yaşamınızı değiştirecek o ana yaklaştığınızı söyleyebilirim. İçinizde bir yerlerde dualitede son yaşamınız olacağını ve bunun geleceğiniz için ne kadar önemli olacağını biliyordunuz. Dolayısı ile bizim bakış açımızla uyanış hızlanmalı ve yükseliş için hazırlıklarının büyük bölümünü tamamlamış olanlara birçok ruh daha katılmalı. Şunu unutmayın ki ilk ve en önemli şey yükseliş için niyetli olmanız, sizi doğru yola sokacak olan bu ve bu noktadan sonra sizinle o yolda birlikte çalışacak olanları da yaşamınıza çekeceksiniz. Açıkçası, bu niyetinizi ifade etmeden önce süreçle ilgili birçok şey öğrenmeniz ve yükselişin ne demek olduğunu anlamanız gerekecek. Amacınızı aklınızdan çıkarmayın, hiçbir zaman yalnız olmayacaksınız, bizler ve rehberleriniz aşk ve ışık yolunda sizlerleyiz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: Ebru


Share |