Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 10, 2012

SaLuSa, October 10, 2012

Şimdi nispeten daha düz yelken açıyorsunuz, bununla birlikte başa çıkmanız gereken zor dönemler de olacaktır. Ancak, bunlar kısa yaşanacaklardır ve öngörülmelerinden dolayı eminiz ki size en asgari rahatsızlığı vereceklerdir. Müttefiklerimiz hedeflerini başarmaya ne kadar yakın olduklarının farkındalar, ve her zaman olduğu gibi biz onların arkasındayız. Dünya'daki fiziki değişikliklerin kehanet edildikleri gibi felaketsel olmaya hiç yakın olmadıkları gerçeğini yansıtmalısınızdır. Bazıları Fukushima olayını işaret edebilirler, ancak bu doğal değil lakin bir sahte bayrak saldırısıydı. Aslında orada son derece normal olan çok sayıda deprem meydana gelmiştir, hiç biri sizin gerçekten ciddi diyebileceğiniz sonuçlara sahip değildi. Biz bu tür oluşumları yakinen izleriz, ve sonrasındaki etkileri asgariye indirgeriz.

Biz hala İfşaat ile çok ilgiliyiz, ve siz bu sene çoktan daha öncekilerde olduğundan çok daha fazla varlığımıza dair kanıtlar gördünüz. Bu tam İfşaat için yolu açmaktadır, ve bu da yıl sonundan önce sonuca ulaşacaktır. Bu sizin kollektif bilincinizde çok büyük bir değişime işaret edecektir, ve sizi Yeni Çağa götürecektir. Bildiğiniz gibi, sizi çarçabuk ilerletmek için sizinle paylaşacağımız çok şey vardır. Bu hepimiz için çok heyecanlı zamanlar olacaktır, ve altında yaşadığınız bu ilizyonlar süpürülüp atılacaktır. Son 60 yıldan fazladır sizin insanlarınızla olan çeşitli irtibatlarla biz sizin yavaş yavaş varlığımızın farkına varmaya başlamanızı sağladık. Şimdi bizim varlığımız yaygın olarak biliniyor, ve gemimizin sizin Dünyanızı ziyaret ettiğini duymamış çok az insan olabilir.

Barış içinde size yardım etmek için geldiğimiz görüldüğünde, bizim kabulümüz için son engel ortadan kalkmış olacaktır. Bizim korkutucu görüntülerimiz kasten sizi korku içerisinde bırakmak için size iletilmiştir, daha fazla her hangi bir güç taşımayacaklardır. Biz çoktan hangi ülke liderlerinin güvenilir olduğunu biliyoruz, ve Barak Obama yol gösterecektir. Defalarca söylesekte bazı insanları ikna etmeye yetmeyecek gibi görünüyor, ancak o oldukça yüksek spiritual bir ruhtur sadece gerçek görevinin başlama fırsatını beklemektedir. O Dünyayı yeniden barışta birleştirecektir, ve bizim gelmemiz için sahneyi ayarlayacaktır. Şüphecilerin bizim doğruyu söylediğimizi görmelerine çok fazla kalmamıştır. Bir kez size hitap edebildiğimizde ve Yükselişin yararları için takip edeceğimiz görevlerimizi açıkladığımızda, sizin hayalleriniz gerçek olacaktır. Dualite tarih olacaktır ve barış ve uyumun saltanatı olan yeni harika bir yaşam sizin olacaktır.

Böylece siz şimdi büyük beklentiler zamanındasınız, ve bunlar size vaat edildiği gibi yerine getirilecektir. Sizin şimdiki hükümetleriniz hala sizin doğru olduğunu bildiğiniz şeyi inkar etme politikalarına bağlı kalacaklardır, ve medya da hala davasını takip etmektedir. Ancak, çok zaman geçmeden bunların hepsi değişecektir, ve gerçek ortaya çıkacaktır. Bir çokları işlerinde kalabilmek için ruhlarını sattılar ve sadece onlara söyleneni yapıyorlar. Siz gerçekten özgür ifadeyi tatmalısınız, ve sizi sessiz tutmak için kullanılan haksız yasalara tabii olmamalısınız. Çok yakın gelecekte sizin yasalarınızın bir yeniden değerlendirilmesi olacaktır ve haksız ve sizin haklarınızın dışında olanlar kaldırılacaklardır.

Tahmin edebileceğiniz gibi orada yapılması gereken çok şey vardır, ancak biz hepsine tamamen hazırlandık. Biz eylemin nerede yapılması gerektiğini biliyoruz, ve hareketi ele almak için herhangi bir gecikme olmayacaktır. Siz elbetteki bizim ortak faaliyetlerimizde çok yer alacaksınız, ve emin olunuz ki biz kimi yardıma çağırabileceğimizi biliyoruz. O zamana kadar karanlık Bireyler kaldırılmış olacaklardır, ve çalışma engellenmeden devam edebilecektir. Biz sizi telepatik olarak okuyabildiğimiz için değişik lisanlar bizim için hiç bir sorun oluşturmayacaktır, ve bu bizim kendi insanlarımızla da normal iletişimimizdir. Zamanla sizde telepati de etkili olacaksınız, ve konuşulan lisan kaybolacaktır. Geçmiş kanıtlar bizim sizin sorularınızı kafanızda oluşurken bildiğimizi, ve onlar söylenmeden cevapladığımızı göstermiştir.

Sizin geleceğiniz bizim gibi olmaktır, ve bizim şimdi sergilediğimiz bütün niteliklerle birlikte birer Galaktik Varlık haline geleceksiniz. Örneğin biz sizin gibi yorgunluk deneyimlemeyiz, çünkü biz yüksek titreşimlerdeyizdir. Ancak, eğer çok istenirse biz kendimizi gençleştirmek için bazı önlemler alabiliriz. Bizim enerji kaynağı olan içeceklerimiz vardır, ancak biz bunu çevremizdeki enerji kaynaklarından almıyoruz. Aslında, daha hafif bir vücutta ağır yiyecekleri almanıza gerek yoktur, ve diğer herşeyde olduğu gibi olabildiğince rahatlatıcı hafif yiyecekler yiyin. Bizim sizin meyva içecekleri diyebileceğiniz çok besleyici şeylerimiz var, ama alkol yok. Biz onu bir zehir olarak görüyoruz ve siz onu bizim varlık seviyemizde bulamayacaksınız. Aslında sizin de hiç ağır gıdalara talebiniz olmayacaktır , ve biz kesinlikle hayvanları yemiyoruz.

Yüksek boyutlardayken tamamen sağlıklı olmanın keyfine varacaksınız, uyuşturucu veya ilaçlara, veya bizim metotlarımız sizinkilerden çok daha fazla gelişmiş olduğundan dolayı ameliyatlara ihtiyacınız olmadığını anlayacaksınız. Biz iyileştirmek için renk ve ışığı kullanırız ki bunlar çok daha fazla etkilidir ve sizin tedavilerinizin sahip olduğu gibi yan etkilere sahip değildir. Sizin ışıktan şehirleriniz Dünya üzerinde belirene kadar bekleyiniz, ve size tarif ettiğimiz şeyi ve daha fazlasını tam olarak siz kendiniz deneyimlemelisiniz. Biz sizin için ve elimizdeki teknolojileri sizin kullanımınızı mümkünleştirdiğimizde sizin zevkini alacağınız şeylerden dolayı çok heyecanlıyız. Hayat şimdi var olduğundan çok daha farklı olacaktır, ve bu şimdi sizi bekliyor.

Biz doğal olarak şu anda olduğumuzdan çok daha ileride olmuş olmayı isterdik, ve sizin deyiminiz olan ' hayatta en iyi şeyler beklemeye değer.' i kullanacağız. Dünyada sizin üzerinize yerleştirilmiş yükümlülüklerden ve ilerleyen yaşam temposundan dolayı çok fazla stres deneyimliyorsunuz. Bunların hepsi kaybolacak ve sürekli barış ve uyum getiren titreşimlerde de basitçe var olamazlar. Sizin meşguliyetlerinizi tarif ettiğiniz gibi işler yoktur, ancak daha çok başka herkesin yararına katkıda bulunmak için ne yapmaktan zevk alıyorsanız o vardır. Siz hayatlarınızla ne yapmak istediğinize karar vermek için düşündüğünüzden çok daha fazla özgürlüğe sahip olduğunuzu keşfedeceksiniz, ve yüksek bilinç seviyelerinizden dolayı bunu sorumluca seçeceksiniz.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve ben size mutlu bir geçiş ve Yükseliş süreci boyunca muhteşem bir deneyim dilediğim zaman bütün Işığın Galaktik Federasyonumuz adına konuşuyorum. Bütün evren izliyor ve size yolculuğunuzda yardımcı olacak büyük sevgilerini gönderiyor olacaklardır. Zamanla büyük yeniden bir araya gelme için uzaktan arkadaş ve ailelerinizle tanışacaksınız.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |