Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, 15 Mart 2013

SaLuSa, 15 Mart 2013

Değişikliklerin Başkan Obama’ya ve ABD’ye odaklanmasından dolayı bazen buna bütün dünyanın dahil olduğu unutuldu. Eğer sizde böyle yaptıysanız biliniz ki değişimlere yönelik hareketler bütün dünyada çoğalıyor ve siz onların farkına vardırılmaya başladığınız gün bu kollektif İnsanlık olarak hızlandırılacaktır. İnsanlar kendi hayatları için neyi doğru olarak görüyorlarsa onu sadece kendi çıkarlarını düşünenlerin kontrolünden almak için haklarını savunmayı deniyorlar. Bu başarılıyor ancak genellikle sadece askeriyenin ve otoritelerin onların haklarını inkar etmelerine karşı meydan okuma şeklinde. Ancak muhalefetin hiçbir miktarı çok yakında kendi egemenliklerini ve özgürlüklerini kazanacak olan insanları caydıramaz. Bitiş zamanlarını siz kendiniz yazdınız ve biz Işığın Galaktik Federasyonu ve Işık işçileri her yerde sizin tarafınızdan istenen şeyin gerçekleşmesi için katkıda bulunmaktayızdır.

Biz bu değişken zamanlarda yaşamanın stresini ve inancınızı korumak için talep ettiğiniz ihtiyaçlarınızı biliyoruz, ancak siz bunun her şeye değdiğini göreceksiniz. Siz Bir’siniz ve her bir ruhun hangi tarafta olduğunun bir önemi olmadan oynayacağı bir rolü vardır ve siz Işık nüfuz ettikçe karanlığın negatifliğinin daha az etkilediğini göreceksiniz. Sizin deneyimlemiş olduğunuz şekliyle dualite tüm niyetlerini ve amaçlarını döngüsünde tamamlamıştır ve siz onun arkasında bırakmış olduğu karışıklığı temizlemek üzere arkada bırakıldınız. Işık daha fazla güçlenmeye başladıkça aynı zamanda daha fazla ruhu, her ne kadar onlar yerleşmiş olan inançlarına tutunmak için savaşsa da uyandırmaktadır. En nihayetinde onlar hangi yolda gideceklerini seçmek zorundadırlar ve eğer son arzuları bu olursa 3B titreşiminde kalabilirler. Tanrı her bir ruhun belli bir zaman döneminde evrimleşmesini talep etmez, ancak onlara gelişimlerini tamamlamaları ve Kaynaktan gelen Sevgi ve Işığa girmeleri için her türlü fırsatı verir. Bizim sizi birçok kez bilgilendirdiğimiz gibi her bir ruh içinde Tanrı kıvılcımına sahiptir ve bu asla söndürülemez.

Siz göklerin yolculuğuna devam ettiğiniz sürece biliniz ki yüksek vibrasyonlara yükselmek üzeresiniz. Her ne kadar orada ilk başta meydana gelmesi gereken çok fazla temizlik olsa da onlar gerçekten de sizi Yeni Çağa yerleştirmek için meydana gelmesi gereken değişiklikleri sağlayacaktır. Bizim yardımımız ve esin vermelerimizle sizin teknolojileriniz çok hızlı bir şekilde gelişmektedir ve birçok serbest enerji programı tamamlanmıştır. Doğal olarak Petrol Endüstrisi ve onun yatırımcıları pazardaki yerlerini tutmak için savaşmaktadırlar ancak onlar bu duruma mahkumdurlar ki siz Yeni Çağ teknolojilerine geçmek zorundasınızdır. Siz çok uzun bir zamandır geri tutuldunuz ve gelişiminizin bu seviyesinde halen fosil bazlı yakıtlar kullanıyor olmanız asla öngörülmemişti. Sırada tanıtılmayı bekleyen birçok gelişmeler vardır ve biz bir kez başladığımızda bu gerçekten çok yoğun bir zaman olacaktır.

Siz haklı olarak bizden ya da yüksek Varlıklardan birçok kanalın açılıyormuş gibi göründüğü sonucuna varabilirsiniz ve bu genel anlamda sizin bilinç seviyenizin yükselmesinden dolayıdır ve böylece daha çok böyle kaynaklara ulaşabileceksiniz. Sizin kendi Yüksek Benliğinizle temiz bir iletişime sahip olacağınız zaman da gelecektir ancak şimdi bu böylesine iletişimler yapmak için hayat kontratlarına sahip olanların açılmasıdır. Biz birçoğunuzun uygarlığınızı ileriye itecek olan çalışmalarda katkıda bulunmak için iddialı olduğunuzu biliyoruz ancak herkes bunu yapmak için yeterince hazırlanmış değildir. Yine de her biriniz burada geleceğin nasıl işleyeceğine biraz katkı sağlamak için bu zamanda bulunmaktasınız. Olayların kendi hızlarında gelişmesine izin verin ve sadece bir fırsat kendini gösterdiğinde bunun farkında olun. Hala odağınızı olumlu olan şeylerde tutun ve bilin ki sadece kendinizin değil diğerlerinin de geleceklerini yaratmada yardımcı oluyorsunuz.

Çalışmalarınız takdir ediliyor ve sizin Yükseliş ile bağlantılı son olaylar karşısında hayal kırıklığına uğramamaya ihtiyacınız var. Sonuç orijinal plandan biraz değişebilir ancak biz her zaman anın ihtiyaçlarına göre durumu ayarlıyoruz. Her zaman olduğu gibi zamanlama çok önemlidir ve birçok kararın kökeninde yükselişin sonucunda mümkün olduğunca çok ruhu görmenin çabası vardır. Zaman geçtikçe ve bilinç seviyeleri yükseldikçe karanlık Bireyler meydana gelen şeyin üzerinde daha az etkiye sahip olacaklar ve artık siz onları kendi kendilerine oluşturdukları ölüme terk edebileceksiniz. Onlar geriye itildiler ve sizin Altın Çağda ilerlemenizi durdurma güçlerini kaybettiler. O geldiği zaman deneyimleyeceğiniz şey neredeyse kelimelerin ötesindedir ancak o sizin şu anda hayal edebileceklerinizden çok daha fazla ve birçok beklentinizi de aşacaktır.

Sedona’daki ilk Işık şehrini görebildiğiniz zaman o size hayatınızda oldukça normal hale gelecek olan şeye çok yakın bir fikir verebilecektir. İçindeki teknolojiler sizin anlayacağınız şekliyle şifada oldukça gelişmiştir ve herkese sonradan başka bir etkisi olmayacak şekilde dikkatle tedavi eder. Şifa ses, renk ve kristal teknolojiyi kullanmaktır ki bu sizin şu anda kullandığınız ilaç ve tedavi yöntemleriyle karşılaştırıldığı zaman oldukça ileridir ancak siz de böylesine olanakları tam olarak araştırmaya başladınız. İncelikli bir şekilde sağlıkta yeni bir yaklaşım kuracak olan fikirlerden esinleniyorsunuz ve zamanla bu durumda olmayacak ve kötü sağlıktan dolayı acı çekmeyeceksiniz. Öyle bir noktaya ulaşacaksınız ki titreşim seviyeniz herhangi bir düşük enerjinin sizi etkileyemeyeceği kadar yüksek olacak. Şu anda siz aynı zaman da bütün vücudunuzda da bir değişim deneyimliyorsunuz ki o herhangi bir leke olmadan veya yaşlanma sürecinden etkilenmemiş asıl haline geri döndürülüyor. Bütün bunlar tam bilinçlilikle birlikte Galaktik Varlıklar haline gelme yolunda atılan adımlardır.

Lütfen Dünya Ana’da benzer, kendi asıl durumuna geri dönme görevinde olduğundan dolayı ona özel bir yaklaşımla çok çok daha fazla Işık getirmeye devam edin. Şu anda o Yeryüzünün alanlarını yeni pozisyonlarına dikkatli bir şekilde bazı toprakların yükselmesi ve bazılarının suya batmasıyla hareket ettirmektedir ancak onlar son durumlarına henüz ulaşmamışlardır. Atlantis’in büyük bir kısmı bu büyük kara kitlesiyle bağlantılı sahilleriyle birlikte yükselecektir. Sizin tarihinizin bir kısmı Atlantis hikayelerinde saklanmıştır ve bir zamanların büyük medeniyetinin gerçeği açıklanacaktır. O çok uzun bir zaman için var olmuştur ve birçoğunuz burada yaşamlara sahip olmuşsunuzdur. Bazılarınız hala onun batışını hatırlıyorsunuz ve onun son günlerinde oradaydınız, yaklaşık 10.000 yıl önce.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve sizi bizim Sevgi ve Işığımız içerisinde bırakıyorum.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |