Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 15, 2012

SaLuSa, August 15, 2012

Biz Yükseliş için olan hazırlıkların kapanış aşamalarına giriyoruz, ve bu müttefiklerimizin büyük anlaşmayla işbirliğini gerektirir. Yolsuzluk ağını ve illuminati tarafından yetkilendirilmiş olan şirketleri sökmek dev bir görev olmuştur ve hala devam ediyor. Karanlık Bireylerin planının 200 yıl öncesinden oluşturulduğunu göz önünde bulundurun, ve onun dokunaçları sizin varlığınızın hemen hemen her yönüne nüfuz etmiştir. Kanser gibi tamamen ortadan kaldırılması zor bir hal alana kadar hızla yayılır, ama bizim onu durma noktasına getirmemiz mümkün olmuştur. Bizim müttefiklerimiz Karanlık Bireylerin yaratmış oldukları bir çok durumu onların üzerine çevirmek için kullanıyorlar ve onların güç yapısını ciddi bir şekilde zayıflatmışlardır.

İluminatinin bir çok üst düzey üyesinin çıkarılması devam ediyor, siyasi ve Hükümet çevrelerinde olan piyonlarının da çıkarılması için genel bir güçlendirme vardır. Bu iyi gidiyor ve yakında Yükselişe daha çok yakınlaşma fırsatlarını açacaktır, ve diğer projelerin gelişimi için organize olunacaktır. Bize inanın Sevgili Bireyler, birşeyleri gerçek anlamda topraktan çıkarma sorumluluğunu taşıyanların arkasındayız. Sizinle açıkça çalışabildiğimiz sonunda görülebildiği zaman rahat bir nefes alacağız. Yukarı çıkarılmanızın bir yönü ilerlemeniz için sizi yukarıda tutmanın herhangi bir aktivitesine aldırmadan devam ediyor, ve bu sizin tarafınızdan alınan Işık miktarıdır. Bu, bir çoğu sizin güneş sisteminizin dışında olan, bir çok kaynak tarafından Dünya üzerine yağdırılıyor. Siz muazzam güçlü Galaktik değişimdesiniz ve şimdiden değişimleri hissetmeye başlıyorsunuz.

Günlük rutininizi takip ettiğiniz seviyenizde, çok az şeyin olduğunu düşünmeniz affedilebilir. Bu gerçekten çok uzaktır, ve Dünya Varlıklarının bir çoğu onların hiç katılmadıkları kadar heyecan verici maceralardan birine katılıyorlar. Bu öyle bir şeydir ki sizin Evreniniz sizin deneyimlemek üzere olduğunuz şeyin muazzam öneminin farkında. Eğer üstlenmiş olduğunuz şeyi gerçekten fark ederseniz, bizim küçük ayrıntılar dediğimiz şeylerle kendinizi zorlukla ilgilendirirsiniz. Bunlar tabii ki sizin için önemli, ama hiç biri sizin Yükselişinizden fazla değil. Yani lütfen tereddütsüz odağınızı nereye gittiğiniz üzerinde tutun, ve detayları bize bırakın ve hayal kırıklığına uğratılmayacaksınız.

Daha çok Işığı emdikçe bilinç düzeylerinizin artıyor olduğunu keşfedeceksiniz. Fiziksel seviyede bazen sanki havada yürüyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz, hatta baş dönmesi nöbetleri. Bu geçecektir ve siz gerçekten içinizde daha fazla barışın ve geleceğinizden daha çok emin olmanın olduğunun farkına varacaksınız, ki siz sevgiyle yanan biri olarak öne çıkacaksınız. Duygular sakinleşmiş ve kolay kontrol edilir olacak, ancak sadece Dünyada böyle mühim bir anda olmaktan dolayı siz derin bir mutluluk ve sevinç hissi deneyimleyeceksiniz. Bu bilinçaltınızın da farkına varmasıdır ki siz sonunda dualitenin dışına kaldırıldınız, ve daha fazla sizin üzerinizde bir ertelemesi yoktur. Hedefinize ulaştınız ve Işığınızın parlamasıyla sonuca ulaşarak savaşı kazandınız.

Büyük düşünün ve Yükselişi düşünün, ki bu sahip olacağınız en şahane deneyim olacaktır ve bunun her bir saniyesini hatırlıyacaksınızdır. Yukarı kaldırılmak için her ruh aynı fırsata sahiptir, yani lütfen çevrenizde ilgisiz görünenler için hiç endişe etmeyiniz. Onlar yine de son bir şansa sahip olacaklardır ve siz onları neyin uyandıracağını tam olarak bilemezsiniz, onları evrim yolunda tutan hayat deneyimlerine sahip olmaya devam edecekler. Öyle yapabilme fırsatınız olduğunda insanlara her anlamda yardım edin, ama kendi inançlarınızı onlara zorlamayın çünkü onlar o kadar yardımcı görmeyebilirler, iyilikten daha çok zarar verebilirsiniz. Ruhlar değişik ilerleme oranlarında büyürler, ve hiç bir ikiniz tamamen aynı değilsiniz. Onları kendi yollarını bulmaya bırakın, onların da sizin gibi bu bakımdan onlarla birlikte çalışan Rehberleri olduğunu bilin.

Sizinde bulacağınız gibi sizin için gerçek şartlarda geleceğin geldiği anlama dikkatlerini çevirmiş bir çok kaynak vardır. Bu siz yükselmeden önce sonuçta kısa bir zamandır, ve ne beklemeniz gerektiğini bilmeye ihtiyacınız olacaktır. Şu anda değişimin her bir yönünü kapsayacak bir kaynak yoktur, ama her biri sırayla sizin yakın gelecekte ve Yükselişten hemen sonra ne deneyimleyeceğiniz konusunda sizi bilgilendiriyorlar. Eski teknolojilerin kullanışlılığı geçeli çok uzun zaman oldu, ve bugüne kadar sizin reddetmiş olduğunuz büyük ilerlemelere yol açılmak zorundadır. Sizin çoktan bildiğiniz gibi çoğu evrenin heryerinde olan serbest enerjiye dayanmaktadır. Ne kadar kullandığınızın hiç bir önemi yoktur asla tükenmez, ve onu toplamak ve kullanıma koymak basittir.

Göreceğiniz başka bir büyük değişim bütün kirlilik yapan uygulamalar kirliliksiz olanlarıyla değiştirilecekler. Kirlilik sadece sizin karalarınıza zarar vermez, ancak aynı zamanda havanıza ve okyanuslarınıza da verir. Siz veya diğer yaşam formları bunun sonucu olarak hastalıklarla acı çektiniz yada öldünüz, ve dünya zehirli hale gelmiştir. Temiz ve sağlıklı su bulunmalıdır, saf hava ve toprak ki atığın her bir şeklinden ve zehirli kimyasallardan temizlenmiş. Dünya Ana binlerce yıldır İnsanın onun üstünden geçinmesine izin verdikten sonra onun bozulmamış durumuna geri onarılmalıdır. Sonuçta negatif enerjiler tarafından kirletilmiş olan tüm alanlarda onarılacaktır, hiç bir şey ancak yüksek enerjiler kalana kadar.

Işığın Galaktik Federasyonu gelen zamana çok iyi hazırlandı, ne olacağı hakkında size net bir anlayış verecek olan ses sunumları yaptı. Zaten oldukça iyi bir fikriniz var, ama sizin bilgilerinizi genişletmek istiyoruz ki değişimler konusunda rahat hissedin. Onların olmaya başlayacakları hızda kendinizi dışındaymışsınız gibi hissedemeyeceğinizden emin olun. Hatta Dünyanın titreşimini yükseltmesi bir ölçüde temizliğe neden olacaktır, çünkü düşük enerjiler moleküler değişimlerle dönüştürülür. Bizim teknolojilerimiz Dünyanızın etrafında konuşlandırılmış gemilerimizden direk olarak çalışılmamıza büyük imkan tanıyor. Aslında, okyanuslarınızdaki büyük kirliliği alt seviyede tutmak için bir süredir bu yolla zaten çalışıyorduk.

Ben Sirius'tan SaLuSa, size sabrınızdan ötürü çok teşekkür ederim ki bu iyi ödüllendirilmelidir. Biz sizin dostlarınızız ve size de öyle davranacağız ve sizinle çok eğlenceli şeyler paylaşacağız, gemimize bazı yolculukları da kapsayan. Bizim ve bir çok ruhun sizinle brilikte olduğunu ve herbirinizi sevdiğini bilerek devam edin.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |