Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 17, 2012

SaLuSa, August 17, 2012

Uzun bir süredir ilerleme kaydetmiş çok değişik konular üzerine çalışıyor olduğumuzu bileceksiniz. Bazılarının ne kadar zor olduklarını hafife almış olabiliriz, ancak şimdi müttefiklerimizin ani bir atılım yapmanın eşiğinde olduklarını görüyoruz. Biz de çok kesin olmaktan kaçınacaktır ancak bu sefer olaylar saklanamıyacak kadar büyük olacak ve medyanın onları görmezden gelmeye devam etmesi mümkün olmayacak.

Finans sistemindeki gelişmeler gösterecek ki ne yaparlarsa yapsınlar eski günlerine geri dönemezler ve büyük değişimleri kabul etmek zorunda kalacaklar. Büyük Bankalar için yüklenmeye hazır olan yeni kurulumun kabulünden başka bir cevap kalmadığı bir noktadayız. Eski sistemi yeniden adet edinmelerine izin verecek gidecek bir yerleri yoktur ve yakında bu geçersiz olacaktır. Bu müttefiklerimize devam etmek ve yeni olanı tanıtmak için yeşil ışığı etkin bir şekilde verecektir.

Öne hızlı bir şekilde gelen başka konularda vardır ve hükümetsel değişimlere olanak sağlar, biz müttefiklerimize sizi hak etmeyenleri bir kez ve her zaman için uzaklaştırmaları konusunda baskı yapıyoruz. Bu daha hızlı bir tempoda ilerliyor, ve bizden başka kaynaklardan da ilerleyen bilgileri alabileceksiniz. Ancak, nasıl ortaya çıkarsa çıksın iyi haberler olacak ki sizin farkında olmadığınız çok şeyin oluyor olduğunu size gösterecek. Bizim arzumuz bütün eylemi halkın gözden geçirmesine getirmektir ki gelecekte tam olarak nerede durduğunuzu bilesiniz.

Çok uzun süredir detayları saklamak zorunda kaldık, ve hatta şimdi neyi ortaya çıkartacağımız konusunda hala çok dikkatliyiz. Bu mümkün olduğunca planlarımızı kendimize saklamamız ve illimunatiye hala sadık olanların onlara müdahalelerini durdurma konusuyla alakalıdır. Bazıları tabii ki onlara rüşvet ve şantaj yoluyla bağlıdır, ve hala onlara itaatsizliklerinin sonuçlarından korkarlar. Ancak biz onları bize katılmaları ve sığınma hakkı verilmesi için davet ettik ki tehlikede değillerdir. Bu onların suçlarından kurtuldukları anlamına gelmez, ancak bu bizim meşgul olacağımız bir konu değildir ve yüksek güçlere bırakılması en iyisidir. Adaletin her zaman uygulandığının görülmesinden dolayı sonuçları hakkında endişe ederek enerjinizi boşa harcamanıza gerek yoktur.

İnsanlığa karşı işlenmiş çirkin suçların arkasında kimin ve neyin olduğunu bilmeyi hak ediyorsunuz. Bilmekte de sizin için dersler vardır, aksi takdirde kollektif olarak bunun olmasına izin verdiğinizi kabul etmeyi zor bulabilirsiniz. Bir çok durumda engel olmamakla etkili bir şekilde onayınızı verdiniz. Ancak, Karanlık Bireyler çok çıkarcı ve aldatıcıdırlar ki aksi halde devam etmeleri veya suçlarından kaçmaları mümkün olmazdı. Onların tekliflerini devam ettirenlerle de yoğun gizli anlaşmalar da gerektirmiştir. Dualite kesinlikle size şiddetli dersler öğretici olmuştur, ama tek taraflı olmanın bir anlamı yoktur ki bir çok güzel olanları da vardır. Şimdi o dönem kapanışa geliyor siz gerçek realitenize geri dönebilirsiniz.

Gerçek ortaya çıkarıldıkça insanları Tanrı'nın ne olup olmadığı konusundaki anlayışları kadar bir araya da getirecektir. Gerçeğin yanlış olan ile daha fazla yanyana tutulması mümkün olmayacaktır, ve bir çok öğretmenin sizi kontrol etmeyi arzu edenlerin emellerine uyacak şekilde sözleri değiştirdiklerini keşfedeceksiniz. Nitekim, onlar da kendi yorumlarını desteklemek için eklemeler yapmışlardır. Birinin öğretisi diğerinden daha iyi olmamasına rağmen bazılarının Tanrı için daha doğru bir açıklaması vardır. O İnsan veya onu anlayacağınız herhangi bir birey görünümünde değildir. Tanrı tam özdür, herşeyin varlığının içinde olduğu enerjidir. Tanrı Sevgidir ve bütün güçtür ve bütün hayatın Anne/Babasıdır. Biz Kaynağı kabul ederiz ve sahip olduğumuz her şeyden dolayı, en değerli varlık yaşamın kendisi, şükranlarımızı sunarız.

Diyebileceğiniz gibi sahip olduğunuz yoldan sapmışlık konusunun sonuçları hakkında endişelenmeyin. Dualite deneyimlemek ve ruhsal gelişim içindir, ve Tanrı ile olan dokunuşunuzu kaybederek kendi yolunuza gitmek ve vicdanınıza size rehberlik yapması için güvenmektir. Ne yazık ki İnsanda hep bir sürü içgüdüsü olmuştur ve genellikle lideri takip etmişlerdir, ve Işık ve Gerçeğin uzağına yönlendirilmişlerdir. Şimdi siz tekrar kalktınız ve karanlık Bireylerin prangalarını üstünüzden atıyorsunuz, ve Işığa geri dönüyorsunuz. Bu size rehberlik edenlerinde dikkatini çekti ki siz şimdi onların varlığına duyarlısınız ve onların tavsiyelerini 'duyuyorsunuz' ve telkinlerini cevaplandırıyorsunuz. Eğer bunun farkında değilseniz, sakin ve sessizce oturmayı deneyin, ve büyük olasılıkla Rehberleriniz veya Yüksek Benliğinizle bir konuşma başlayacak.

Hala Yükselişe hazırlananlarınız için tavsiye enerjinizi kendinize yakın tutunuz ve karanlık Bireylerin eylemleri tarafından karıştırılan duygusallık durumlarına vermeyiniz. Onların eylemlerine kızgın olmak çok kolaydır, ve eğer bir kontrol seviyesine ulaşabildiyseniz bunu önleyebilirsiniz, ve onun için tamamen daha iyi olacaksınız. Gelecek size açıklandıkça yeterince mutluluk ve neşeye sahip olacaksınız ki sakin kalın. Eski yöntemlerin gitmesine izin verin ve Yükselişten sonra yaşayacağınız hayatı zihninizde canlandırdığınız gibi yaşayın. Bu daha önce hiç deneyimlemediğiniz kadar en mutlu zamanlar olacaktır, ve bu dönem ve bundan öncekiler sadece kötü bir rüyaymış gibi görüneceklerdir. Hayatınıza girmek üzere olan, ve dualitenin ve kendi sonları için onu kullanmış olan illuminatinin mirasının dışına taşınıyor olduğunuzu onaylayacak, ani değişimlere hazır olun

Çoğu zaman bize basitçe konuların yönetimini neden ele almadığımızı sordunuz, ancak İlahi bir yetki verilmediği sürece bunun mümkün olmadığını söylemek zorundayız. Biz sık sık müdahale etmemek için dikkatli olduğumuzu belirtmiştik, ve bu dualitenin bir deney olmasından dolayıdır. Amaç Tanrı'dan ayrıldığınızda ne yapacağınızı öğrenmektir, ve her biriniz parçası olmak için gönüllü oldunuz. Sizin için ödül kazanmış olacağınız deneyimdir ki bu sizin evriminizi normal bir yoldan çok daha fazla hızlandıracaktır. Bu sizin eylemlerinizden sorumlu olduğunuz anlamına gelir, eğer biz müdahale etmiş olsaydık bu sizden alınmış olurdu. Size söylemek zorundayız ki bizim otoritemiz bazı durumları kendimizin ele almasına izin verecek şekilde genişletilmiştir.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve hepinize sevgilerimizle kapatıyorum.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |