Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 21, 2012

SaLuSa, September 21, 2012

Her şey şimdi de olduğundan biz olayları sizin gördüğünüz şekilde görmüyoruz, ve biz genel resimde bu döngünün niyet edildiği gibi tamamlanma yoluna girdiğini görüyoruz. Bir kez yükseldiğiniz de yeni bir çağa taşınacaksınız ve enerjilerin yükselmesinden ve bilincinizin büyümüş seviyesinden yararlanacaksınız. Bütün bunlar hızla meydana gelecek degisikliklerle birlikte size kalmıştır, ve siz karanlık Bireylerin dikkatinden tamamen özgür kalacaksınız. Yeni boyutta daha az olan bir şeye yer yoktur ve siz yükseltilmiş titreşimleri hissedebileceksiniz. Yanınızdaki diğer herkesin sizinle aynı vibrasyona sahip olmasını, güvenilebilir ve sizinle olan bütün iletişimlerinde dürüst olduklarını bilmek oldukça yeni bir deneyim olacaktır.

Altın Çağ sizi uzağa taşıyacak, eğer Cennetin nasıl bir yer olduğunu merak ettiyseniz burası sizin ona en benzer bulacağınız yer olacaktır. Bütün hayattaki uyum çok belirgin olacak, hayatta olmak ve bunu deneyimlemekten dolayı büyük bir sevinç duyulacaktır. Bütün ihtiyaçlarınız karşılandığından dolayı, siz nadiren anda hissettiğiniz mutluluk ve memnuniyet düzeyinin keyfine varacaksınız.

Dualite kendi doğası gereği her zaman sizin gerçeğe tutunma yeteneğinizin ciddi bir şekilde sınanması olmuştur, ve bütün baskılara rağmen siz Işık'ta ortaya çıktınız ve ona taşındınız. Onun içindeki yerinizi güvenli ve sağlam tutunuz ve şüphenin girmesine izin vermeyiniz, ve ancak yüksek vibrasyondan olan şeylere odaklanınız.

Sizin kayıtlarınız da bile bu döngünün sona ulaşmasına çok az zaman kalmıştır ve diğerleri uyanmaya devam ettikçe yardımınızı ve bilgilerinizi onlara veriniz. Ancak onların kendi kararlarını vermelerine izin veriniz, ki gerçek bazen çok yoğun ve baskılı olabilir. Eski inançların yeni keşifler ışığında incelenmesi için zaman verilmek zorundadır. Bu tabii ki herkese uygulanır, ki aslında siz aramaya ve öğrenmeye asla son vermeyeceksiniz. Gelişme yavaş bir ilerlemedir ancak hazır olduğunuzda Klavuzlarınız biraz daha büyük bir anlayış için size önderlik edeceklerdir. Bu herkesin yükselmek için hazır olmayacağının kabul edilebilir sebebidir, ve bu onların kendi seçimleri ile olacaktır. Size herhangi bir ruhdan daha az başarılıymışsınız gibi bakılmaz, ki sonuçta diğerleriyle aynı seviyeye ulaşacaksınız.

Bir çok ruhlar dünyevi vibrasyonlarıyla belirdi ve gerçek benliklerinden ayrıldılar. Bu beklenendir ve deneyimlerimizin önemli bir parçası olarak görülür ve yüzleşmeyi seçmiş olduğunuz gerçek bir meydan okumayı temsil eder. Güçlü bir savunmaya sahip olarak karanlık Bireylere ve onların sizin seviyenizi aşağıya çekmek için yaptıkları girişimlere karşı koydunuz. Onlar aslında o kadar derine batmışlardır ki kendilerinin Işık ile bağlantılarını kesmişlerdir. Oysa yarattıkları için Tanrı'nın Sevgisi ne kadar azalmış olursa olsun sadece Işığı görür. Onların geri Işıklarını arttırmaları öyle umulur ki onlara tekrar tamamen geri dönmeleri için her türlü yardım verilecektir.

Daha önce ima ettiğimiz gibi, bir Işık Varlığı olarak yoldan sapmış olanlar için merhamet hissediniz. Başka bir ruha sevginizi göndererek ne kadar büyük hizmet ettiğinizi anlamayacak diğerleri olacaktır. Ne kadar loş olursa olsun Işığı görün ki Tanrı kıvılcımı değişmez ve her zaman o yada bu şekilde orada kalacaktır. Yargılamanın ötesinde geliştiğinizi gösterin ve İnsanlığa karşı suçlarının cevaplarını henüz vermemiş olanlara yüksek yasaların doğal adalet dersini vermelerine izin verin. Harika geleceğiniz çözülürken kafanızı meşgul edecek yeterince şeye sahip olacaksınız.

Eğer bankacılık durumunun devam ettiğinin kanıtlarını bulmak istiyorsanız etrafınızda araştırma yapınız, ki bir çoğu şimdi kendi suçlarından dolayı görevden alınıyordur. Siz insanların yaptığı, yetkililerin onlara karşı harekete geçmelerini ara vermeden amansızca sağlayarak, onların eksikliklerinin altını çizmek olmuştur. Bu tanıtılıyor ve net sonuç olarak daha fazlanız uyanıyorsunuz ve bu büyük şirketler arasında daha çok endişeye sebep oluyor. Onlar insanların gücünün başarılı sonuçlar sağlayabileceğini biliyorlar. Yani bu değişiklikler kolayca bildirilmemesine rağmen şimdi kısmi başarı elde ettiniz. Bir çok ülkede gösteriler daha yoğun olarak artmaya başlıyor ve hükumetler bunları bastırmak için güç kullanıyorlar. Ancak bu gerçekleşecek gösterilerin miktarını azaltmayacak ve hakkınızı aramanız söz konusu olduğunda kendinizi çok çabuk toparladığınızı gösterdiniz. Size açıkça destek olamayız, ama eylemlerinizin barışçıl olduğu yerlerde sizi teşvik edeceğiz.

Hemen şimdi değişiklikleri başlatmak için mukadder olan bir dizi eylemde iyi ilerliyoruz ve bazılarının aniden kendilerini medyada duyurmaları olasıdır. Karanlık tarafta savaş kışkırtıcıları hala başka bir Dünya Savaşını çıkarmaya çalışıyorlar, ancak bunu yapmalarına izin verilmeyeceği için paniğe gerek yoktur. Bunu engellemek için hangi gücü kullanmak zorunda kalırsak kalalım kullanacağız, ve ileri teknolojilerimizin bazıları oldukça şaşırtıcıdır ve bu amaçlar için kesinlikle mükemmeldir. Nitekim, Dünya üzerinde nispeten huzurlu bir durumu tutmak için başka bir ülkeye karşı savaş açmaya yönelik bazı unsurların dışarı çıkartıldıkları durumlarda bunları sık sık kullandık.

Siz bizimle güvendesiniz ve biz tam olarak sizin Dünyanızı izlemeye devam ediyoruz. İhtiyacımız olduğunda nerede olursa olsun her hangi bir kişi üzerine zoom yapabiliyoruz, yani karanlık Bireyler için saklanacak herhangi bir yer yoktur. Onları Yükseliş sürecini daha fazla engelleyemeyecekleri yere alma zamanı geldiğinde onları bulmak için zaman kaybetmeyeceğiz. Vakit geldiğinde biz sizin yetkilileri onları dolaşımdan almaları için ne gerekiyorsa yapmalarını sağlamanız için bekleyeceğiz. Daha önce bunu yapmayı denediğinizde sorunlarla karşılaştığınızı biliyoruz ama durum değişiyor ve zaman harekete geçme zamanına geliyor. Bizim korumamıza sahip olacaksınız ve güvenle ilerleyebilirsiniz.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve bu döngünün tamamlanmasına ne kadar yakın olduğunuzu görüyorum. Ben aynı zamanda Işığı topraklamada mükemmel bir iş yapmış olduğunuzu da görüyorum, ve çok uzun zamandır olmadığı kadar güçlü bir şekilde Dünyadan dışarı parlıyor. Bu katlanarak büyüyor ve sizin Yükselişiniz boyunca da güvende görünecek. Biz hazır olmayan veya gitmemeyi seçenlerinizi de unutmuyoruz, ve onlar da Dünya Anayı terk edene kadar bizim korumamızı alacaklardır. Biz hepinizi seviyoruz ve bazılarınızda tamamen gelişmiş olmasa bile Işığınızın dışarı parladığını görüyoruz. Bizim için hepiniz Bir'siniz ve biz hiç bir ayrıcalık yapmayız.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |