Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 24, 2012

SaLuSa, September 24, 2012

Dünya çapında barış getirme hareketi destek kazanıyor ve artık taleplerinize uyum eksikliği gösterenlere daha fazla tolerans olmadan diğerlerinin uyanmasına yardım ediyor. Başarı sizin olacak ancak belki tam olarak sizin beklediğiniz şekilde olmayacaktır. Bizim kesinlikle bunda parmağımız vardır ve Işık işçilerinin söz konusu olduğu yerde yardımcı olmamıza izin verilmiştir. Şimdilik ana odak geleceğinizden sorumlu olacak doğru insanları yerleştirmek için hükümetsel değişikliklerdir. Bir ülke bir kez insanları için çalışmayanı kaldırdığında başka yerlerdeki değişim talepleri de yükselecektir. Karanlık Bireyleri aşağıya indirme enerjisinde herhangi bir duraklama yoktur, ve genel anlamda onlar zamanlarının kalmadığını biliyorlar.

Bir tarafta dünya umutsuz bir karmaşa içindeymiş gibi görünüyor, ancak hepsinin altında siz Yeni Çağı getiriyorsunuz ve o eskisinin yerini almak için bekliyor. Eski statüko alt yapısı parçalanıyor olduğundan dolayı artık devam ettirilemez. Hiç bir çalışma veya para miktarı onu sağlam tutamaz, ve bir çok itibarlı da onunla birlikte aşağıya inecektir. Zaten yasal işlemler daha çok iyi bilinen isimleri suç faaliyetlerinden dolayı içeri almak için harekete hazır durumdadır. Büyük suçlulardan bazıları hala onlar için onların kirli işlerini yapmış olan diğerlerinin arkasına saklanabiliyorlar. Ancak nihai hesaplaşmada hiç kimse adaletten veya üst makamlara cevap vermek zorunluluğundan kaçamayacaktır. Onlar bizim tarafımızdan bilinirler, ve onların her ameli Akaşik kayıtlarda tutulur.

Bütün ruhların her düşünceleri ve eylemleri otomatik olarak bilinir, ancak bu izinsiz görüntüleme için değildir. Ama bu siz yüksek alemlere geçtiğiniz zaman kullanılır, bu sizin hayatınızı yeniden gözden geçirip neyi ileri deneyimlerinize taşıyacağınıza karar vereceğinizdedir. Bazı hayatlar için anlamsız görünüyor, ama aslında her biriniz enkarne olmadan önce neyin planlandığını biliyordunuz. Yani şöyle devam eder ki alacağınız zorluklar ne olursa olsun en fazlasını yapmanız için çok iyi düşündünüz. Hata yaptığınız zaman kendinize çok sert olmamaya çalışın, ki mükemmel olmanız beklenmemektedir. Siz eksikliklerinizi aşmak ve evrim yolculuğu boyunca ilerlemek için deneme yanılmaya katılmaktasınız. Her ruh dahil edilmiştir, ve birçoğunuz birbirlerine başarılarında yardımcı olmak için kasıtlı olarak bir araya gelirler.

Doğal olarak bu yaşam süreci sizi geri tutan eski sorunları temizlemek için çalışmanızdan dolayı daha öncekilerden bir şekilde farklıdır. Bu net olarak çok önemli bir zamandır, ve bunun içinde Yükselişe hazırlanmanız için her yardım verilmektedir. Biz olabildiğince çok ruhun yükseldiğini ve yeniden doğuş döngüsünden çıktığını görmek istiyoruz. Bu şekilde yaptığınızda sizin geleceğiniz tamamen kendi ellerinizde olacaktır, ve daha sonra ne yapmak istediğinizin seçimine sahip olacaksınızdır. Hatta bu her hangi bir vücud için ne kadar zaman kalmak istediğinize kadar bile uzanır, ve unutmayın ki yüksek boyutlarda sizin şimdi deneyimlediğiniz gibi yaşlanma ve ölüm yoktur. Böyle özgürlük düşüncesi bile alt titreşimlerden yukarıya yükselmeniz için ne gerekiyorsa ulaşmanızda sizi yeterince teşvik etmelidir.

Bir çok ruh zaten şu anda titreşimlerinin ilgili olduğu kendi en alçak noktalarında bulunuyorlar, bu yüzden ilerleme daima yukarı doğrudur ve sizi gerçekten ait olduğunuz yere döndürür. Kendi boyutunuzda gerçek deneyimlere sahip olabilirsiniz, ama gerçek hayatlarınızda olduğunuza göre bu bir ilizyondur. Siz Işıktansınız ve normalde yaratmak için muazzam güçlere sahip mutluluk saçan bir ruhsunuz. Yeniden yükseldiğinizde siz güçlerinizi kontrol etmeyi ve onları herkesin hayrına kullanmayı öğreneceksiniz. Siz yapmakta gerçekten Tanrılarsınız, ki hatta bu şimdi bile sizin hayatınızda ne istediğinize emin olarak odaklanmak zorunda olmanızın sebebidir. Şimdiden bilmelisiniz ki sizin enerjinizi yerleştirdiğiniz şey sizin sonuç alacağınız şeydir.

Hayatlarınızda rastgele olaylar oluyormuş gibi görünebilir, ancak bunlar sizin kendinize çektiğiniz şeylerdir. Bunun bütün yönlerini kapsayan onların farkında olup olmamanızı önemsemeyen Kanunlar vardır. Sizin mutlaka onların ne olduğunu bilmenize gerek yoktur, ve başkalarının size nasıl olmasını arzu ediyorsanız onlara öyle olmaya konsantre olmalısınız. Onların sizinle Bir oldukları gibi davranış üzerine çalışın, gerçekten de herkes sizin bir parçanız olarak birbirine bağlıdır. Çok uzun zamandır insanlar bütün ruhlarla olan bağlantılarını anlamadılar, ancak hepinizin Tanrı kıvılcımı olduğunu kabul ederseniz bunun neden bu şekilde olduğunu anlarsınız. Biz Işığın Galaktik Federasyonu gerçeğin tam olarak farkındayız, ve bu bizim bütün medeniyetlere hizmet etmemizin sebebidir. Sizin ayak izlerinizi takip edenlere yardım etmeyi istemek en doğal arzudur.

Bütün ruhların sonunda Kaynağa dönecekleri bir noktaya ulaşmaları kaçınılmaz ve arzu edilendir. Bu siz farktmiş yada etmemiş olun sizin içinizdedir, ve her zaman sizi ileriye ve yukarıya çağıran itici bir güçtür. Bunun ne anlama geldiğine gözleriniz açıldı, ve sizin gelen Yükselişiniz harika bir yolculuk boyunca sadece bir kilometre taşıdır. Bu sonsuzmuş gibi görünür ve aklınızda tutunuz ki siz yakında herşeyin An'da olduğu boyutta olacaksınız. Bildiğiniz zamanın yaptığınız her ne olursa olsun üzerinde hiç bir etkisi bulunmayacaktır, ki geçmiş, şimdi ve geleceğin Hepsi Bir'dir. Bu sizin kalplerinizin istediği her yere gitmesini sağlayan inanılmaz bir kavramdır. Bazı ruhlar geçmiş tarihte gelecek hayatların hatıralarını bulabilirler ve geri dönüp biraz daha deneyim kazanmayı seçebilirler.

Kendinize Yükselişten sonra nasıl 'hissedeceğinize' başlamaya izin verin, ve değişiklikler sizin için çok kolay gelecektir. Öyle olmalıdırlar ki zaten bulunduğunuz boyutta sonuçlanana kadar siz daha önce öyle seviyelerden geldiniz. Sizi bir kez açıkça ziyaret edebildiğimizde, ve bazılarınızı gemilerimize binmeye davet edebildiğimizde bu sizi nasıl bir hayatın beklediğine bir ön bakış olacaktır. Değişimler çok iyi karşılanacak ve sizin sıkıcı günlük işlerinizi ve sadece var olabilmek için hayatınızı çalışarak geçirme ihtiyacınızı ortadan kaldıracaktır. Sizin kendiniz için çok zamanınız olacaktır, ve bunu düşündüğünüz en tatmin edici şekilde kullanabileceksinizdir. Çirkinlikler, çarpıtmalar ve kusurlar yüksek titreşimlerde basitçe var olamazlar, ve herşey güzellik, uyum ve denge içindedir.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve bu şekilde iletişime gecebilmekten dolayı memnunum. Ben açıkçası böylesine önemli bir zamanda ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışanlardan birisiyim. Çok uzak bir gelecekte olmayan bir gün tanışacağız, ve bu hepimiz için çok mutlu bir fırsat olacaktır.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |