Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 30, 2012

SaLuSa, May 30, 2012

Meselelerin şekillenmekte olduğu tarza göre, İfşaatın bizim istediğimizden sonra olması muhtemeldir. Hükümet değişikliklerinin ilk etkisini göstermesi için beklemek zorunda kaldığımız bir zaman noktasına geldik. Bununla birlikte, endişe etmeyin, çünkü her zaman böyle olasılıklar için iznimiz var. Emin olmanız gereken bir şey, Yükselişten önce gerçekleşeceğini vaat ettiğimiz tüm değişikliklerin beklendiği gibi tamamlanacağınıdır. Açık olarak, sonradan mevcut yaşam yolunuzu Galaktik Varlıklarınkine uygun olarak tümüyle değiştirmek için izlenecek çok şey vardır.

Birkaç yıldır, döngünün kaçınılmaz sonu için sizi hazırlamaktaydık. Bizim ve diğer bazı kaynakları aracılığıyla, gerçek kaderinizin farkında oldunuz ve bu şekilde, buna göre görüşlerinizi oluşturmak için bir amaca sahip oldunuz. Bu olmadan, son zamanlar birçok insan için dehşet veri bir manzara olmuştur, oysa olanlara yeniden doğuşun döngüsünden kurtulmak için bir fırsat olarak bakılır. Yalnızca bu değil, yaşamın devamlılığı daha yüksek boyutlarda gerçekleşir.

Hala Yükselişin önemini kavrayamayan birçok ruh vardır, ancak gerçeğin açıklanmasını sağlamaya çok fazla önem verileceğinden emin olun. birçok kişi içinden bilir, ancak bun gerçeğe uyanması bir meseledir. Bu nedenle onlar için gerçeği, Yeni Çağın bir vaadini, gerçekte bir Altın Çağı kabul etmek kolaylaştırılmalıdır. Sürekli ilerlemeye imkan veren bir hızda büyümek için gelişiminize rehberlik edilmiştir, ancak her bir adımda sizi gerçeğin yolunun dışına yönlendirmeye çabalayanlarla uğraşmak zorundasınız. Potansiyelinizi fark etmeniz önerilmez ve bilginiz için diğerlerine bağımlı hale getirilerek geri tutulursunuz. Böylece din ve politika yaşamlarınızda, sizden çok onların yararına hakim olmuştur.

İçinize bakmaya cesaretlendirilmenize kadar, sizi gerçeğe yönlendirenlere başvuracak kimseniz yoktu. Yavaşça, ancak emin bir şekilde, kabul edilen öğretilere karşı çıktığınızda, sezgili-anlayışlı oldunuz ve sezgilerinizi izlediniz. Bu şekilde, kendiniz için bilinçlilik düzeyinizi yükselten yeni bir yaşam yolu yarattınız. Bağımsız düşünenler oldunuz ve gerçeği içinizde buldunuz. Kademeli olarak, İnsanoğlunun bilinçlilik düzeyleri, Dünya’ya daha fazla Işık çekerek ve titreşimleri hızlandırarak artmıştır. Böylece burada, deneyim yoluyla sizi yönlendirmek için düşüncenizi etkileyen birçok Rehberler, yükselmeye hazır olduğunuz bir noktaya hızla yükselmektesiniz.

Şimdi savaşın ve nefretin yerleri olmuş olan bazı alanlarda bol miktarda bulunan negatif enerjileri ortadan kaldırmak için temizleme daha çok ilerlemiştir. Temizlendikçe, böylece Işık geri dönebildikçe, artık insanlar daha düşük enerjilerin etkisine maruz kalmayacaklar. Geriye dönüş yoktur ve eski paradigmaya bağlı olanlar, böyle yaparak kendi seçimlerinin etkili bir şekilde yapmışlardır ve daha düşük boyutlarda kalacaklardır. Yükselmek, kendi isteklerini gerçekleştirmek için doğru zamanda olduğunu bilerek, tam bir özgürlükle böyle yapmak için devam edenlere imkan vermek için yolların ayrılması gereklidir.

Olaylar hızlanmaya devam eder ve bir anda, bilginiz olmaksızın meydana gelmiş olan pek çok şeyin aydınlanmaya başlayacağını göreceksiniz. Halen, dünyaya ilişkin meselelerin raporlanma tarzında bir değişime dikkat etmeye başlamaktasınız, ve daha fazla açıklık gerçekleşiyor. Bireyler kendi gerçeklerini dile getirmeye ve savunmaya daha fazla cesaret bulmaktalar ve bu gözden kaçmıyor. Aranızda yeni bir iyimserlik şekli ve bazı harika şeylerin meydana gelmesinin yakın olduğunu tahminine ilişkin bir gerçek duygu var. Yeni bir başlangıcın zamanı olacak olan yılın ayına doğru ilerlemektesiniz. Olaylar ansızın çıkacak ve siz yeni bir faaliyet döneminin başlamış olduğunu bileceksiniz.

Bu değişikliklere bakarak, mevcut anlayışınız birçok farklı beklentilerle gölgelendi. Aynı zamanda, zamanlama şimdi öyle sıkı olmaktadır ki, bir olaya şahit olur olmaz, hemen bir başkası onu izleyecek. Bunlar telaşlı, ancak çok da hoş zamanlar olacak, çünkü olayların ortaya çıkmasına şahit olacaksınız. Onların kapsamı çok geniş olacak, çünkü tüm insanların, sizin adınıza gerçekleşmekte olan şeyin farkında olmasını istiyoruz. Amaç sizi resme dahil etmektir ki, böylece meydana gelmekte olan şey hakkında diğerlerini bilgilendirebilirsiniz. Bununla birlikte, herkesin ihtiyaçlarını kapsayan bir iletişim sistemini yükleyeceğiz. Uzun dönemde, merkezileşmiş ve herkesin serbest kullanımına uygun hizmetleri görmeyi isteriz. Bu sizin ihtiyaçlarınıza göre farklılaşacak olan birçok türün nakledilmesini kapsayacaktır. Bunların da ötesinde, niyetler Evrendeki her yerde pozitif olarak yaygınlaşan serbest enerjinin kullanımıdır. Gelecekte bir gün, varolmak için birbirinizle rekabet etmekten vazgeçeceksiniz ve para ihtiyacına sahip olmaya devam etmeyeceksiniz.

Yaşamlarınıza güçlükler getiren bu can sıkıcı durumların hepsi kademeli olarak ortadan kaybolacak, özellikle de fiziksel bedenlerinizdeki değişikliklerle birlikte. Bu değişiklikler sizi her zaman sağlıklı kalan ve eski ağır fiziksel bedeniniz gibi aynı ihtiyaçlara maruz kalmayan birine bırakacaklar. Çok şey düşünce gücünüzle anında yapılacak, bu her zaman artmaya devam edecek. Yaşam tamamen heyecan ve mutluluk verici, ve tamamen tatmin edici olacak. Bununla birlikte, bu durumların geliştirilmesi için zaman verilmelidir, ancak bunların sizin olacaklarından emin olun.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve sizin gibi ben de sizinle karşılaşmak için dört gözle bekliyorum. Birlikte olduğumuzdan bu yana öyle uzun zaman oldu ki, kutlamalarımız bir vesile oluşturacak. Aranızdan büyük çoğunluğunuzun çok daha yakın zamanlarda İnsan Irkı’na katıldığı ve Dünya Ana’nın ve uygarlığın yükselmesine yardım etmek için gönüllü olduğu söylenmelidir. Yükseliş olarak bildiğiniz büyük geçiş için bu zamanda olmayı isteyerek, Evrenin her yerinden geldiniz. Müdahil olmak için ayrıcalıklı olduğunuz çok özel bir girişimdir bu.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |