Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, June 1, 2012

SaLuSa, June 1, 2012

Bu yıl kısa bir zamanda uzun bir yol katettiniz ve müttefiklerimiz kendi çabalarının karşılığını aldığı bir noktaya ilerlemiştir. Bazen istikrarsız bir yolculuk olmuştur, çünkü dünya’ya ışığı demirlemede ne kadar başarılı olduysanız, karanlık olanlar da ilerlemenizi durdurmak için o kadar kararlı olmuşlardır. Ancak meydan okumaya kalktınız ve amacınıza erişmeden önce durdurulmanız olasılığı geçmiştir. Böylece planlarımızı açıkladıkça ve hemen her şey son hücum için yerini aldığı için, bunun üzerinden düzlüğe çıkılmaktadır. Zamanlama her zamanki gibi, şimdi en büyük faktördür ve ilerlemek için sinyali aldığımız zaman, meseleler çok hızlı bir şekilde ilerleyecek.

İnsanlar Işığın içinde uyandıkça Dünya’nın üzerine inen Işık katlanarak artmıştır ve en güçlü düzeyine erişmiştir. Sonuç düşük titreşimlerin dönüştürülmesi ve öncekinden daha yüksek bilinçlilik düzeyinin yürürlükte olmasıdır. Bu planlanan her şeyin ve böyle düzeylere yükselme işinin büyük bir başarıyla gerçekleştiği anlamına gelir. Çoğunuz ansızın ortaya atılan, uygarlığınızı henüz bitirmiş olduğunuz karanlık dönemin dışına çıkararak yükseltecek olan yeni fikirleri kavrayacak durumdasınız. Yaşamınızdaki, kökleşmiş alışkanlık ve inançlarınızdaki dramatik değişiklikler aniden hoş karşılanır olmuştur, çünkü getireceği faydaları görebiliyorsunuz. Hiçbir şey bazı fedakarlıklar olmadan gelmez, ancak sizi sık sık bilgilendirdiğimiz için, gelecekteki mutluluk ve refah durumunuz candan desteklenir.

Mevcut pozisyonunuzu, kolayca başa çıkabileceğiniz bir pozisyon olarak görüyoruz ve bunu henüz tamamen farkında olmayan ya da bilgilendirilmemiş olan insanlara taşımak için size güveniyoruz. Yaptığımız hazırlıklar, bazı aşamalarda, insanları meydana gelen şeyle ilişkili tutma sorumluluğunu üstlenecek. Bu, daima sizin en çok yararınıza işleyeceğini görmek zorunda olduğumuz için, çok önemli olarak görülür. Gerçekte düğmesi açılmadığı zaman bile, televizyon alıcılarınızda mesajlarımızı göstermek bizim için çok kolaydır. Bununla birlikte, sizinle açık olarak bir araya gelmemiz mümkün olduğunda koşullar değişecektir, çünkü o zaman canlı görünebileceğiz ve biz kendi kanallarımızı faaliyete geçireceğiz.

Pek çok yıllardır gerçeğin ne ölçüde örtbas edildiği bize tamamen şaşırtıcı gelmiştir, çünkü Hükümetleriniz bu amaç için kullanılan örgütleri desteklemeye çok büyük paralar harcamışlardır. Şimdi zeki yaşamın işaretleri için evreni araştıran SETI ile devam ederler, ancak hükümetinizin Griler olarak bildiğiniz dünya dışı varlıklarla sürekli diyalogu olmuştur. 70 yıldır, düzenli bir şekilde devam etmiştir. Işığın Galaktik Federasyonundan bizler de liderlerinizle temas halinde olduk ve bizim dünyanıza barışı getirme tekliflerimiz reddedildi. Bu bize sürpriz olmadı, çünkü karanlık olanların gündemi dünyayı ele geçirmek ve insanları köleleştirmekti. Onların planları çok iyi ilerledi ve aniden Işığa yanıt vermenize ve gerçeği anlamaya başlamanıza kadar başarılı görünüyordu.

Geçmişte, sizi korumamız için bize başvurdunuz, ancak özgür seçimle sizi geliştiren ve kapana kıstıran koşulları yarattığınız için bu izin verilebilir değildi. Bu çekim Kanunuyla ilgilidir ve titreşimler çok düşük bir noktaya eriştiği zaman, benzer titreşimleri olan dünya dışı varlıkların Dünya ile temas kurmasına izin verdi. Bu ileri teknolojik bilginin alışverişi konusunda dünyanızda onarlın üslerine izin vermek için anlaşmalar yapıldığın zaman oldu. Kesinlikle gizli amaçlar için, özellikle de yıkım silahları için kullanıldı. Bunun çok azı büyük ilerlemelerin yaşamlarınıza nasıl fayda sağlamış olduğunu düşünmeniz için size aktarılmıştır. Bu karanlık olanların planlarına uygundu, çünkü normal bir yaşam sürmek için gerekli şeylerden yoksun olan insanların onların varlığına bağımlı olduğunu biliyorlardı.

Karanlık olanların planlarının en iğrenç yanı, sizi savaş halinde tutma niyetleriydi, yanlış araçlarla başlamış olsalar bile. Onların milyonlarca ruh üzerinde milyonlarca ölü için devam eden suçları vardır. Bazılarınızın bu koşullarda niçin müdahale etmediğimizi anlayamadığınızı biliyoruz, ancak bir uygarlığın evrimine müdahale etmemize izin verilmedi. Tek istisna böyle yapmak için bize ilahi yetki verilmesidir, bu da artık başka bir savaşa izin verilmeyeceği emredildiği zaman oldu. Buna artık dünya savaşlarının olmayacağını ekleyeceğiz ve uzun zaman önce, sizin büyük güçleriniz nükleer silahların Uzayda kullanılmasına izin verilmeyeceğini kesin olmayan terimlerle söylediler. Bizim uyarılarımızı dikkate almadılar ve gemileri tahrip edildiği ya da yok edildiği zaman sonuçlarına katlandılar.

Sevgili birler, eğer gerçekten yürütülmüş olan karanlık operasyonlar hakkındaki gerçeği bilirseniz, şok olursunuz ve kahredersiniz. Hayranlık duyduğunuz insanlar böyle olayların arkasında olmuşlardır ve dürüst ve iyi niyetli olanların kendilerinin ve ailelerinin yaşamlarından duydukları korku nedeniyle dile getirmeye cesareti olmadığı gücü kullanmışlardır. Bununla birlikte, çok yakın zamanlarda, her zamankinden daha fazla insanın gerçeği dile getirmeye hazırlandığını belirtmekten çok memnunuz. İlluminati’nin güçlü bankacılık aileleri tarafından yönlendirilen ve desteklenen gizli operasyonları açığa çıkmaktadır. Neyse ki, aynı ispiyoncular Işık için çalışanların karanlık olanlara, çoğunun tutuklama için işaretlendiği ve kendi suçlarından dolayı hesap vereceği bir noktada, ne kadar baskı yapmakta olduğu hakkında sizi bilgilendirebilirler.

Açıkladığımız şey, tam anlamıyla gizli tutulmamıştır ve eğer nereye bakacağınızı bilirseniz, İnternetinizde çok daha fazla bilgi bulabilirsiniz. İlluminati’nin en berbat faaliyetlerinden biri 9/11 (11 Eylül)’di ve bu olay meydana geldiğinden beri, birçok meslek kuruluşu tarafından özel olarak incelenmiştir ve İnternetiniz üzerinde tonlarca bilgi vardır. Zihniniz belki de tüm saldırının bir yanıltma operasyonu olduğuna ve bu konudaki soruşturmanın olayların İlluminati versiyonunu desteklemek için düzenlendiği şeklinde bile uydurma yapıldığına inanmanıza imkan vermeyecektir. Başkaları da vardır ve İngiltere’de 7/7, sahte olarak suçu üstlenmek için ayarlanan insanlarla, benzer bir senaryoydu. Bununla birlikte, tüm sorumlular ve katılanlar bilinir ve suçlarından dolayı yargılanacaklar.

Ben Sirius’tan Salusayım ve size barış dolu zamanların karşınızda durduğunu temin ederim.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |