Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 31, 2012

SaLuSa, October 31, 2012

Sedona Konferansı'nda Mike Quinsey ve Steve Beckow

Sedona Konferansı'nda Mike Quinsey ve Steve Beckow
Steve Beckow tarafından yayınlandı.

Mike Quinsey Çarşamba günü öğleden sonra saat 4 deki konuşmasının sonunda SaLuSa’dan önemli bir mesaj verdi. Mike bunu SaLuSa direkt konuşuyormuş gibi vermedi, ancak Mike SaLuSa’nın ona söylediklerini rapor halinde aktardı.
Mike Quinsey:

"Sedona’ya geldiğiniz için teşekkürler, Sevgililer. Ben Sedona’ya gelen insanlar için ne kadar müteşekkir olduklarını söylemek isteyen SaLuSa adına konuşuyorum. Siz daha öncekinden çok daha fazla ışık yarattınız, ki bu bütün Dünya’ya yayılacak ve gezegen boyunca evrimin hızlanmasına yardım edecek.

Ana gemilerdeki ve diğer gemilerdeki kuvvetler artık bize daha yakın. Onlar Dünya'da olup biten her şeyi izliyorlar. Bilinç seviyeleri daha önce hiç şimdi olduğu kadar yüksek olmamıştı ve onlar kritik seviyeye ulaştıklarında Dünya'da bir ışık patlaması olacaktır.

Onlar bizim dünya dışı olanları her hangi bir şekilde üstün tutmamızı istemiyorlar. Onlar bizim dengimiz olarak geliyorlar ve geldiklerinde biz çok büyük kutlamalar yapacağız. Yükselişten sonra da bizimle birlikte olmaya devam edecekler. Onlar bizim onların gelecek planlarının bir parçası olmamızı istiyorlar ve onların bize önereceği ve bizi tarif ettikleri yüksek seviyelere çıkaracak çok şey var.

Onlar bizim onlarla korkusuzca buluşmamızı arzu ediyorlar. Dünya’ya geldikleri zaman bize zarar verecek veya insanları korku içinde bırakacak hiçbir şey yapmadılar. Ancak farkındalar ki, karanlık bireyler her zaman onların varlığının bize korku getirecek bir şey olması üzerine kurgu yapmışlardır.

Onlar bizim hızlı bir şekilde gelişmemizi arzu ediyorlar, ki böylece teknolojilerinin faydalarını bize sunabilsinler. Siriuslular içimizdeki Siriuslularla buluşmayı arzu ediyor, Pleiadesliler de Pleiadesilerle ve benzeri. Yükselişten sonra bazılarımız kendi gezegenlerimize dönme fırsatına sahip olacağız. Bu bizim yapacağımız bir seçimdir. Bizim gerçek ailelerimiz Yükselişe yardım etmek için bu gezegene gelmeye gönüllü olduğumuzda terk ettiğimiz dünya dışılılardır.

Onlar bizi iyi biliyorlar. Geceleri bazılarımız onlarla gemilerde buluşmaya gidiyorlar ancak geri döndüğümüz zaman hatıralarımızı kapatıyorlar çünkü onların üstün teknolojilerinin ve sıcak kanlılıklarının ve konforun deneyimlenmesinin hatıraları bizim Dünyadaki işlerimizde dikkatimizi çok fazla dağıtır.

Hatta şimdi bile bitiş zamanındaki işlerimizi bozmak istemiyorlar. Işık işçilerinin yapmış oldukları işlerden dolayı gurur duyuyorlar ve hatta şimdi onlar bizim ruhsal rehberlerimizle birlikteler. Onlar bizim için kendi rehberlerimiz gibi müsaitler ve eğer her hangi bir şekilde bize yardım edebileceklerse yaparlar. Onların yaptıkları; ne zaman bizim etrafımızda olsalar bize tesir yollamaya çalışmaktır.

Onlar bize tarih vermeye pek meyilli değiller ancak her şey çok yakın bir gelecekte olacak. Onlar bizim olayları akışına bırakmamızı ve olanları olduğu gibi kabul etmemizi tercih ederler çünkü bu bizim en yüksek hayrımızadır.

SaLuSa bizim sıcak ilgimize teşekkür ediyor. O ana gemiden gelmiş olan grubun orijinal sesidir. Onlar ayrı ayrı çalışmazlar. Onlar bir takım olarak çalışırlar. Bu takım çalışması yakın zamanda bize de olacak olan şeydir.
İnsan ırkı son birkaç yıldır bütün ırkları bir araya getirmek ve bir olmak için çok çalıştı. SaLuSa yüceltilmek istemiyor. O kendini özel bir şey olarak addetmiyor. Ancak o bizim mesajlar konusundaki yardımımızı takdir ediyor. Takdir eder ki mesajlardan tekrarlananlar olmuştur ancak bu kaçınılmazdır.

O şimdi bizi görebiliyor. O bizim sevgimizi, ışığımızı, auralarımızı görebiliyor. O bir araya gelmiş çok güzel insanlar ve dünyadaki insanlar üzerinde yaratılan muhteşem bir etki görüyor. Galaktikler bizim çabalarımızı takdir etmekteler ve daha da yaklaştıkça daha fazla takdir ediyorlar.

Kısa bir zaman önce insanlar onların gelişlerini hoş karşılamazlardı. Daha önce korku sevgiden daha yaygındı ancak bu değişti. Daha çok sevgi geldikçe onlar için gelmek daha kolaylaştı.

Burası SaLuSa’nın mesajını bitirmek istediği yerdir ancak Pazartesi tekrar geri gelmek ve devam etmek istiyor.

Benim gerçek niyetim bir mesaj iletmek değildi ancak onlar yukarıdan konuştuklarında bunu iletmek durumundasınızdır. Belki başka bir zaman yine direkt mesaj iletmeye devam ederim. Daha önce hiç böyle bir durumda olmamıştım. Ben genellikle bilgisayarıma yazarım ve bu benim için değişik bir deneyim oldu."


Kaynak: The 2012 Scenario
Çeviri: Emreskopi


Share |