Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 22, 2012

SaLuSa, October 22, 2012

Sizin haklarınız için gösteri yaptığınızı görmekten çok memnunuz ki bu otoritelerinize kendi pozisyonlarının size hizmet etmek olduğunu uygun bir şekilde hatırlatıyor. Onların arasındaki iyi kalpliler çok nadir ve birbirlerine çok uzaklar, ve bu geniş kapsamlı değişikliklerin yer almak zorunda olmasının sebebidir. Eğer sizin temsilcileriniz yeminlerini tutmuyorlarsa o zaman yerlerinden edildiklerinde de şikayet edemezler. Sorun yolsuzluk ve açgözlülüğün bir kanser gibi yayılarak normal bir çalışma yöntemi olarak kabul edilmesidir. Gelecekte siz alınan kararlara daha çok katılacaksınız, ve harekete geçilmeden danışılacaksınız. Açıkçası ileriye doğru olan yolda sizin doğru tarzda sizi Yeni Çağa taşıyacak öngörü ve anlayışa sahip insanlara ihtiyacınız vardır. Son kabal tamamen elverişsiz olacak, ve olmakta olan şeyi etkilemeleri veya müdahale etmeleri mümkün olmayacaktır.

Sizin Spirituel Çağınız başlamak üzere ve ilerlemeniz şaşırtıcı ve çok hızlı olacaktır. Çevrenizdekilerin sizin gibi yükselmiş Varlıklar olduğunu bilmenizden dolayı herkese güvenebilmenin ne kadar muhteşem bir şey olabileceğini imajine ediniz. Sevgi ve Işık heryere nüfuz etmiş olacak ve sizin yüksek boyutlara ulaştığınızdan hiç şüphe olmayacaktır. Yaşam şu anda sizin sahip olduğunuzuna çok tezat olacak ve hiçbir karşılaştırma olmayacaktır. Herhangi bir tehdit olmadan barış içerisinde yaşıyor olmak muhteşem bir özgürlük ve sevinç duygusu olacaktır. Sağlık sorunları ve üçüncü boyutta sizi kuşatmış olan zorluklar daha fazla hayatınızda bir faktör olmayacaktır. Mutlak mutluluk ve memnuniyet duygusunu taşımak zordur, ki bu takdir edilerek deneyimlenmelidir.

Akıllarını evriminize karşı ve Yükselişi önlemeye yönelik olarak kurmuş olanlar kişisel güce odaklanmışlardır çünkü Birlik anlayışına sahip olmadıklarından dolayı yol arkadaşlarına karşı sevgi eksikliğine sahiptirler. Her ne kadar azalmış olsada hala Tanrı kıvılcımına sahiplerdir ki bu bir gün tekrar tutuşacaktır. Onlarda Işıktan olan diğer bütün ruhlarla aynı fırsatlara sahiplerdir ve Tanrı onları yuvada diğer herkes gibi karşılar. Siz hepiniz birlikte yola çıktınız, ama siz kendi yolunuza karar verirken bazıları daha alt titreşimlerle kendilerini sarıp kuşattılar ve yol kenarına düştüler. Geri Işığa dönüşün her zaman bir yolu vardır, ama ne kadar aşağıya inerseniz yolculuğunuz o kadar zorlaşır. Ancak her hangi bir ruh için onlara yuvaya doğru rehberlik edecek çok istekli gönüllüler var. İstisnasız hepinizin hayatınızla yakından ilgilenen yüksek Varlıklar vardır.

Gelecekte biz ışığın Galaktik Federasyonu bizim dengimiz olana kadar yükselmiş ruhlarla birlikte çalışacağız. Ondan sonra siz bağımsız hale geleceksiniz ve kendi geleceğinize karar vereceksiniz, ancak bu sizinle iletişimimizi kaybedeceğiz anlamına gelmiyor. Biz kelimenin tam anlamıyla her zaman bir düşünce ötede olacağız, ve bu sizin bağınızın olduğu her bir ruh için de geçerlidir. Aslında, bizim daha önce de belirttiğimiz gibi sizin benzer bilinç seviyesinde olanlara katılmanız daha çok olasıdır. Deneyleriniz sınırsızdır, hatta onları yeni alanlarda genişletmek için bir evrenden diğerine geçersiniz. Dünyada açıkça çok daha kısıtlanmışsınızdır, ve düşük seviyeli bilincinizle Yüksek Benliğinizle olan bağınızı kaybetmişsinizdir. Sonuç olarak 3üncü boyutsal hayatın ilizyonu sizin gerçek benliğinize gölge düşürüyor.

Eski sistemin kaosa girmesiyle siz sonun gerçek başlangıcına tanıklık etmeye başlayacaksınız. O bulunduğu boyuttaki deneyimini mukadder bir şekilde tamamladıkça onu onarmak için yapılan hiçbir girişim işe yaramayacaktır. O siz ve Dünya Ananın söz konusu olduğu yerde amacına en iyi şekilde hizmet etmiştir ve yeni paradigma yerine yerleşmektedir. Şimdilerde herkese ulaşacak olan değişimler etkili olacaktır ki siz nihai sonuçlarını kaçırmayacaksınızdır. Bütün ruhlar arzu ettikleri şeyi başaracaklar ve bir çoğu çoktan hür iradelerini deneyimlemeye başlamışlardır. Bu sizden başka bir ruhun kararına karışmamanızı istememizin sebebidir, ancak akıllarındaki bu geleceği başarmalarına izin verin. Aslında siz titreşiminizin izin verdiğinden daha fazla yükselemezsiniz ve açıkçası bu kendinizi en rahat hissedeceğiniz düzey olur.

Biz sizin Yükseliş deneyiminizin sağlanması konusunda üzerimize düşeni yapmak için hiç olmadığımız kadar hazırız. Bizim tutumumuz yakında belli olacak, ve siz bizim Dünyada barışı tutuyor olduğumuzu bileceksiniz. Bu başka bir dünya savaşını tırmandırma girişimleri olan bugünkü sıkıntıları engellemekteki eylemlerimizin referansıyladır. Biz daha fazla katılmak ve müttefiklerimizin konuları ileriye taşımalarına yardımcı olmaktan emin olma arzusundayız. Amerikadaki başkanlık seçimleri önemli bir odak noktasıdır ki bizim faydalı hükümet değişikliğini getireceğimiz ilahi yetkilerimizi kullanacağımız zamanı belirleyecektir. Bir çok esas nokta sonuçlanmaktadır ve bu Işığın zaferi olacaktır.

Şu andan itibaren her geçen hafta konularda ne kadar ilerlediğimiz ortaya çıkmalıdır ve dünyaya barışı getirmek için gerekli olan olaylar gerçekleşecektir. Sizinde tahmin edebileceğiniz gibi bizim görüş alanımızın dışında bile olsa bizim farkında olmadığımız hiç bir şey olmamaktadır. Dış dünyaya ne söylediklerine bakmadan biz değişik medeniyetlerin gerçek niyetlerinin ne olduğunu biliyoruz. Onlar savaşı teşvik edenler ve tarihleri diğer türlü söylese bile şimdi barışı arayanlar olarak ayrılmışlardır. Olan şudur ki Işık Dünya üzerinde düşük titreşimleri dönüştürmektedir ve bütün medeniyetler gerçeğe uyanmaktadırlar. Barışı arzu eden ülkelerde çok güçlü bir birlik hareketi ve bunu istemeyenlerden kendilerini ayırma arzusu vardır. Savaş kışkırtıcıları giderek izole hale geliyor, ve destek olmadan onların planları başarısızlığa mahkumdur.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve barış hareketinin her zamankinden çok daha fazla insana ulaştığını görüyorum. Bu arzulanan sonuçları getirecek olan insan gücünün gelişmesidir. Bu aynı zamanda Dünya dışından sürekli girişi yapılan yüksek enerjilerin arttırılmasıdır da. Sıkça söylediğimiz gibi, siz çoktan karanlık Bireylerle olan savaşı kazandınız, ve sadece Yükselişin hızını kesmek için devam eden faaliyetlerinin kalıntılarını temizlemek kalmıştır. Bu Sevgili Bireyler sizinde çok uzun sürmeden görebileceğiniz gibi iyi bir şekilde ele alınmıştır.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |