Home > > Montague Keen - February 5, 2012

February 5, 2012

Geçen akşamki küçük toplantımızdan memnunum. Sizinle ve dostlarımızla iletişim kurabilmek iyi oldu. Hala yaşamınızın büyük bir parçası gibiyim, sevgilim. İnsanlar kendilerini sevenlerin kalplerinde yaşadıkları zaman ölmezler. Benim doğum günü pastam, biraz vaktinden önce olsa bile, sevgi doluydu ve herkes tarafından beğenildi.

İyi haberlerin taşıyıcısı olmaktan mutluydum. İfade ettiğim gibi, bu yaşamın büyük satranç tahtasıdır ve tüm parçalar pozisyonlarına doğru hareket ettirilmektedir. Biz de ilerlemekteyiz, sizin savaşın kaçınılmaz olduğuna ve her şeyin vahim olduğuna inanmanızı isteyen propagandayla aptal yerine konmanıza izin vermeyin. Hiçbir şey gerçekten daha ileri değildir. Yakında olaylar şüpheye yer vermeyecek şekilde ortaya çıkacak. Bunda oynayacak rolü olanlar, kim olduklarını ve kendilerinden ne beklendiğini bilirler. Harekete geçmek için zaman geldiğinde, onlar her şeyden vazgeçmek ve onlara ihtiyaç duyulan her yere gitmek zorundalar. Kendinizi göreve hazır olarak düşünün. Harekete geçmeye hazır olun. Size sözünü ettiğim son olayda olduğu gibi, tümüyle sarı alarmdasınız, pasaport elde hazır olun.

Afrika’ya ziyaretinizden söz ettiğim zaman hem şaşırdınız, hem de telaşlandınız. Bunu beklemiyordunuz. Bu konuda daha fazla bilgiyi ortaya koyduğumuz zaman bunun önemini anlayacaksınız. Yaşamın bu tarafından yapılması zorunlu olan şeyi yaptığımız zaman, baraj kapakları açılacak ve tüm insanoğlu bir olarak bir araya gelecek. Televizyonlarınızdan aktarılan korkuyu dert etmeyin. Bu yanlış. Sizi kontrol etmek için tahrik ediliyor. Geleceğe bakın. Beklediğiniz şeyi alacaksınız. Kendi realitenizi yaratın.

Gizli olan her şey size erişilebilir olacak. Zenginlik sizi ayrıcalıklı kılmaz. Herkes için yaşamın bütünüyle yeni bir yolu ortaya çıkacak. Evet, çoğunuzun, bir şeyler zamanında ortaya çıkmadı diye sabırsız olduğunuzun farkındayız. Onlar zamanlamanın, yalnızca sizin Dünya’nız için değil, aynı zamanda tüm evren için doğru olması gerektiğini anlamak zorundalar. Bu büyük bir projedir. Kabal’ın gece gündüz bu uyanışı önlemek için çalışmakta olduğunu düşünmelisiniz. Onlar her yerde savaş başlatmaktalar, kendilerine zaman kazanmak ve korku yaratmak için dost ülkelere yapılan saldırılardan, masum insanları öldürerek yarattıkları kargaşalardan bahsetmiyorum bile. Ancak durdurulamayız ve durdurulmayacağız.

Eski inançlara ve kontrol sistemlerine yapışmak aptalcadır. Bunlar ışığa geri dönmenize yardım etmeyecekler. Kendiniz için gerçeği araştırın. Siz, tek başına yaşamınızdan sorumlusunuz. Özgür irade tüm insanlara verildi. Zihniniz özgür olduğu zaman, sizin için çok şey başlar. İşte o zaman, dünyanızı tahrip eden her şeyi açıkça görmeye başlayabilirsiniz. Yaşayan ölüler geçerliliğini test etmeden konuşulanları hemen tekrar ederler, onları her gün TV ekranlarınızda görürsünüz. Onlar düşünmeye zaman harcamazlar. Robotlar öyle yapmadıkları için bir işi iyi yaparlar. Gerçek doğruyu bulmak için, birisi geçmişteki kadim zamanlara geri dönme hakkını derinlemesine araştırmak zorundadır. Dünya’nız bildiğinizden çok daha eskidir. Antik İrlanda’yı dinlemiş ve araştırmakta olanları gözlüyoruz. Gördükleri şey ne kadar ilginç, heyecan verici ve özgürleştirici. Bu, dünyayı bir zamanlar olduğu, şimdi olması gerektiği ve daha sonra tekrar dönüşeceği şeye açmıştır. Tüm zihin kontrolü keşfedildiği ve ortadan kaldırıldığı zaman, Kabal karşınızda açığa çıkacaktır. Onlar sizden merhamet dileneceklerdir. Dünya’nızdaki iyi olan her şeyin yıkımından sorumludurlar. Hatırlayın, 3 yaşındaki çocukların bile inanmakta güçlük çekeceği böyle uydurma bahanelerle ülkeden ülkeye terör saltanatlarını devam ettirmelerine izin veren sizin sessizliğinizdir.

Bunun duracağı zaman; doğru şeyler yaptığınız ve “hayır, benim adıma değil. Sizin için öldürmeyeceğim! Siz öyle kendinizi yozlaştırdığınız zaman, başkalarına dikte etme hakkına sahip değilsiniz” dediğiniz zaman çok yakındır. Bu, ölümlerin durduğu, sizin yeterince hayır dediğiniz zamandır. Kendi kaderinizin kontrolünü alma zamanıdır. Fırsat buldukça size yardım etmekteyiz, ancak özgür iradenize müdahale edemeyiz.

Bankacılık dünyasında, ellerindeki şeye umutsuzca bel bağladıkları için kaos hüküm sürmektedir. Bankacılıkta onur yoktur, her birey kendinden sorumludur. Onlar birbirine zarar vermekte tereddüt etmezler: onlara göre, zenginlik yaşamın oksijenidir. Onlar insanların tam kontrolünü kazanmak için ülkeleri acımasızca tahrip ederler. Bankacılık yalana ve hilekarlığa dayanır. İnsanlar bunu hemen anlayacaklardır. Her şey göstermeyi istedikleri şeyi göstermek için kılıfına uydurulur. Neticede onlar, hesapta iyidirler.

Her insanın yaşamında bölge ya da ulusun ardına gizleyemedikleri ve kendi adına konuşmak zorunda oldukları bir zaman vardır. Bu zaman yaklaşmıştır. Son birkaç yıldır, düşünecek öyle çok şeyiniz oldu ki. Henüz uyanmayanlardan direnişlerle karşılaştınız. Bizim birbirimize olan sevgi ve güvenimiz, uygulamaya güvence verdiğimiz şeyi uygulamamıza imkan vermiştir. Bunu gerçekleştireceğiz.

Benim sevgim sizi her zaman kuşatır. Sevgiyle, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost


Share |