Home > > Montague Keen - 7 Nisan 2013

Montague Keen - 7 Nisan 2013

Birçoğunuz, duygularınız yüzünden kafanız karışık ve kendinizi sorumluluk altında hissediyorsunuz. Bir uyarı olmadan gelen yorgunluk haliyle birlikte, vücudunuzun etrafını saran sıcaklık dalgalanmaları ve daha birçokları gerçekleşiyor. Bu belirtiler geçiş döneminin birer parçalarıdır. Bedeniniz yeni gelen enerjilere uyum sağlama sürecindedir. Bu deneyimlerden bazıları rahatsızlık verici olsa da, onlara izin verin. Sonucun beklediğiniz gibi olacağını bilin. Sizi kontrol altında tutmak için kullanılan blokajlar ortadan kaldırıldı. Bu aceleye getirilemez, sizin üstesinden gelmeniz gereken bir durumdur. Bu rahatsızlıkların sizi özgürlüğe, barışa ve sevgiye, hem de Karanlık güçlerin yokedilişine yol açacağını bilin.

Herşey planlandığı şekilde işliyor. Bu değişikliklerin olması için zamanlama doğrudur. Sevgilim, üzerine çöken bitkinlik hali korkutucudur, dinlenmeye ve ayarlanmaya ihtiyacın var. Karanlık Kabal hava durumunu kullanıyor ve ellerindeki tüm güçle finansal problemler, sağlık problemleri ve korku salıp, son bir umutsuz girişimle kontrolü ellerinde tutmaya çalışıyorlar.Şüphesiz, bankacılık onların kozudur. Bunu, bütün ülkeleri batırmak adına kullanıyorlar. Bankacılık sistemindeki hiyerarşiye bakın. Kararları verenler piramit'in tepesinde olanlardır. Onlar insanoğlu'nun bir parçasımı? Bu sorulması gereken bir sorudur, zira öyleyse yaptıklarına bir son verilmesi gerekmektedir. Onların insanlığa bir saygıları yoktur. İnsanların uyanarak Kabal'dan sayıca üstün olduğu gerçeğini anlama zamanı geldi. İnsanlar Kabal'a hizmet etmeye son vermek zorundadır, çünkü böyle yaparak insan ırkının yıkımına yardım etmiş oluyorlar.

Ayağa kalkın ve sayılın. Kalbinizin derinliklerinde güçlü varlıklar olduğunuzu bilin ve de öylesiniz. Uyanık olun, yediğiniz yiyecekleri ve içtiğiniz suyu dikkatlice kontrol edin, kullandığınız ilaçları iyice inceleyin. Sorumluluk alın ve size söylenenleri olduğu gibi benimsemeyin. Sözde "yan etkiler" denilen olguyu çalışın. Yan etki diye bir şey yoktur, bununla beraber ETKİLER vardır. Kıymetli hayatınız risk altındadır. Çok uzun süre yapılmış olan propagandalar yüzünden kör edildiniz ve zombiler gibi oldunuz. Size söylenen herşeyin ölümünüzü hızlandırmak için olduğunu kabul edin, bu onların isteğidir. Tüm bunlar Kabal'ın planının bir parçasıdır ve istedikleri dünya'yı yaratmak üzerine kurulmuştur. Bu çoğunluğunuzu kapsamaz, bu yüzden kontrolü elinize almanızı rica ediyorum. Gezegeninizdeki hayatın gerçeklerine uyanın. Bana güvenin, size söylenildiği gibi değil, hiçbir konuda gerçekler size verilmedi. Sizi karanlıkta ve esarette tutanlara karşı gözlerinizi açık tutun ve dikkatlice bakın.

İyi insanlar birleşerek toplandığı ve gerçekleri paylaştığı zaman, Kabal, insan'da bir tür zayıflık anını kovalar,daha sonra onlar bu kişiyi gölgeler, aklını dağıtır, ne yapıldığını gözlemler ve ilgili olanları not eder. Asırlardır uyguladıklarından dolayı, Kabal'ın içindekiler bu tür davranışlar konusunda ustalaşmışlardır. Bu yüzden uzun süredir güç ellerindedir. Bu durumdan zayıf insanlar sorumludur, özellikle güç peşinde koşan,büyük ego sahibi ve herşeyden önce statü'ye önem veren insanlar. Kabal en güvenli gruplara bile sızıntı yapabilir. Güvenlik ve korunma çok önemlidir. Lütfen her zaman korunduğunuzdan emin olunuz. Kaybedecek çok şeyiniz olduğu için, hiçbirşeyi dış görünüşüne göre değerlendirmeyin.

Bu,sizin tüm insanlığa saygı duyulan bir dünya yaratmanız için bir fırsattır, hem de hayvanlar ve bitkiler içinde. Sizlere ruhlar dünyası ve diğer gezegenlerden olan arkadaşlarınız tarafından yardım ediliyor,siz yanlız değilsiniz. Yapabilirsiniz ve yapacaksınız. Yaşayacak olan tek din SEVGİ'dir. Yanlış olan, kontrole dayalı ve gerçekdışı herşey iz bırakmadan kaybolacak. Bu güç tuzakları ortadan kaldırıldığında, sizi kontrol edenleri tüm çıplaklıklarıyla göreceksiniz ve kendinize bu insanlara nasıl inanıp, hizmet etmiş olduğunuzu soracaksınız. Kitlesel hipnoz kullanıldı ve hala kullanılmaya devam ediliyor, bugünlerde TV aracılığı ile sizi köleleştirip, kontrol altında tutmaya çalışıyorlar. Bir kere nasıl olduğunu gördüğünüzde, sizi bir daha etkilemeyecek ve sizler uyanık ve tedbirli olacaksınız. Bir kez daha söylüyorum, hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Kaybedecek zamanınız yoktur. Bu, dünyanıza gerçeğin ışığını ve adaleti döndürmeniz zamanıdır.

Sizi gerçeklerden uzak tutmak için kurulan yalan ağı çok yakında ortaya çıkarılacak. Hanginiz onların söyledikleri,"Cesurların toprağı, Özgürlerin toprağı" şarkısının gerçekleri yansıtmadığını biliyor, asla özgürlük yok, gerçeklerinizi kontrol edin, koşullar size öğretildiği gibi değildir. Sizi gerçeklerden uzak tutup, kör etmek üzerine kurulmuş olan bu oyun, bazılarınız uyanmaya başlayıp, resmin tamamını görene kadar yıllar boyunca işlevini yerine getirdi.

Vatikan herşeyi kontrol ediyor. Son nokta budur, buradan hareket edin. Tüm din savaşları dünyanın popülasyonunu itlaf etmek için yapılan oyunlardı ve herkesi kontrol altında tutmak içindi. Gerçek bilgiyi kontrol ettiler ve sakladılar,tüm bu bilgiler ortadadır. Kendinize NEDEN diye sorun?

Bu tür KURUMLARA ciddi açıdan bakmanın zamanı gelmiştir. Nasıl başladılar ve amaçları nedir? insanlığa hizmet ediyorlarmı? Bulacağınız bazı cevaplara şaşırabilirsiniz. Bu sorular sorulmak zorunda zira dünyanızda olanlara artık seyirci kalamazsınız. Sormak sizin sorumluluğunuz altında ve bulduklarınızla yükümlüsünüz. Şu anda insanoğlunun biraraya gelmesi, tarihteki herhangi bir dönemden daha kolaydır.

Kutsal yerlerinizle yeniden bağlantıya geçin, bu Kabal tarafından tutsak edilmiş muhteşem enerjiyi ortaya çıkaracak, o hala orada, fakat açığa çıkartılmaya ihtiyacı vardır, o görüş alanınızda, siz sadece göremiyordunuz. Bu yerlerde toplandığınızda, enerjiniz artıp, yükseleceksiniz. Onlar her yerde ve bir kez daha onları hatırlamanızı bekliyorlar.

Her zaman kalbiniz rehberiniz olsun, böylece yolunuzdan sapmazsınız. Bu zamanda önemli işleri olanlarınız, dayanılmaz bir stres ve endişe içinde acı çekiyorsunuz. Kendinize sorun, buna kim ne sebep oluyor? Bunun bir kalıbı varmıdır? Güleryüzle, arkadaşlık önerip ve tavsiye veren, gerçek amaçları sizi gittiğiniz yoldan saptırmak olan insanlar mevcuttur. Lütfen bu oyuna gelmeyin. Herkesi ve herşeyi sorgulayın. Uyanık ve tedbirli olun, işinizi şansa bırakmayın. Bu tarz insanlar büyük manipülatörlerdir, zayıf noktaları tesbit etmekte uzman olup, kurbanlarının beynini kontrol etmek suretiyle teslimiyete götürürler. Sen, sevgilim, bunu birden fazla kez gözlemledin. Bazı insanların bu kadar aşağı düşmelerinin seni ne kadar tiksindirdiğini biliyorum.

Düşmanınızı tanıyın,tedbirli olun ve kendinizi koruyun. Doğru yolda olduğunuzu bilin ve zafer sizin olacak. Sizler ışığı eski haline getirecek olanlarsınız. İnsanlık bir olacak, herkes bütünün bir parçası ve artık divizyonlar veya ayrımlar olmayacak. Barış yeniden sağlanacak,bu sizin amacınızdır.

Birçoğunuzun negatif bombardımanlara maruz kaldığınızı biliyorum. Fakat bu, Kabal'ın sizlerden korktuğu yüzündendir. Birbirinizin yanında olun, dinleyin, destek verin, neyin hangi nedenden yapıldığını anlamak için birbirinize yardım edin. İnsanların, bazı zamanlar ağızlarından çıkan kelimelerin kendilerine ait olmadığını bilin. Onlar ne söylediklerini hatırlayacak hafızaya sahip değillerdir. Onlar incinmek ve üzmek için kullanıldılar, böylece sizler geri adım atıp, onları görmemezlikten gelmeye çalışın. Bu kişiler yardıma ve merhamete gereksinim duyarlar, onlar acı çekerler ve neden olduğunu anlamazlar. Daha sonra, bu insanlar kendilerinde bu durumdan kurtulacak gücü bulacaklar. Bunun hepsi yolun bir parçasıdır, sevgilim.

Güçlü ol ve uyanık ol. Her zaman tetikte ol.

Ben senin yanındayım, sevgilim. Seni asla terk etmeyeceğim.

Her zaman, seni takdir eden Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Mahmut KılıçlıoğluShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?