Home > > Montague Keen - 7 Temmuz 2013

Montague Keen - 7 Temmuz 2013

Kendi kararlarınıza güven duymak zorundasınız, ayakta kalarak kendinize yardımcı olun, organize olun ve kazanmak zorundasınız.
Charles Stuart Parnell (İrlanda)


Bu sözler tüm Dünya'da yankılanmalıdır. Onlar, her ülke ve her insanı kapsamaktadır. Yapmanız gereken şey budur. Birlik içinde olmak...

Dünyanızdaki herşey insanlığın hayrı doğrultusunda değişecektir, yozlaşmış organizasyonlar ortadan kaldırılacak. Onlar, her gün güçlerini kaybetmektedirler. Bu, gerçekte bir tarafın tüm güce ve kontrole sahip olduğu bir savaştır. Fakat bu şekilde sürmeyecektir. İnsanlar seslerini yükseltip, ayağa kalkmaya hazır olup ve konuşmaya başladıklarında bu ahlaksız düzen yenilgiye uğratılacaktır.

Sevgilim, biliyorum, İrlanda'da neler yapıldığını yakından takip ediyorsun. İnsanlar kendilerine geldi ve bu gücü kullanmaya hazır durumdalar. Onlar, Parnell gibi geçmişteki büyük liderlerinin sözlerini hatırlıyorlar. İrlanda'da olanları TV ve gazetelerinizde neden göremediğinizi kendinize sorun. TONY ROCHFORD adında genç ve cesur bir adamın, bankalardaki yolsuzluğu ortaya çıkarmak için açlık grevine başladığı gerçeği neden gizlenmektedir? O, bu bozuk düzeni açığa çıkarmaya çalışırken hayatını ortaya koymaya hazırlıklıdır. Sizler ne yapmaya hazırsınız?

TONY ROCHFORD'UN YANINDA DURUN. O, HEPİNİZ İÇİN HAYATINI FEDA EDİYOR. Bankalarla ve çürük hükümetlerle başı belada olan herkes, TONY ROCHFORD'un kendilerini temsil ettiğinin farkındadır. Bu genç adamın sizin için ölmesini görmeye hazırmısınız ya da onu ve misyonunu destekleyecekmisiniz?

İyi adamlar razı olduğunda, tarihin nasıl tekerrür ettiğini görün. İngiliz bankalarının İrlanda'daki gayri menkulleri devralıp, onları İrlanda'nın başındaki insanlara satmış olduğunu görün. Bugün İrlanda'da meydana gelenler her ülkede gerçekleşmektedir. Bu, insanlığı ele geçirme işlemidir ve onlar bunu bankalar aracılığıyla yapmaktadırlar.

Hiç bir ülke güvenli değildir. Tüm insanlar hepbirlikte ayağa kalkarak ve çok yüksek bir sesle HAYIR! demek zorundadır. Bizim dünyamızı tahrip etmenize izin vermeyeceğiz, planlarınızı yürürlüğe koymanıza izin vermeyeceğiz, sizi ortaya çıkaracağız, size karşı ayakta durmak için hazırlandık.

İnsanlar kolektif bir şekilde biraraya geldiklerinde, bankalar güçsüzleşir. Tüm insanlar için daha iyi bir dünya yaratmanın zamanı gelmiştir. Hatırlayın, birleşirseniz ayakta kalırsınız, bölünürseniz dağılır ve düşersiniz. Size sadece yolu gösterebiliriz. Seçim size kalmıştır. Kölelik ve yozlaşmışlık veya özgürlük ve barış. Tüm bunların gerçekleşme zamanı çıkagelmiştir. Kenara çekilip ve yalanlarla devam etmenin zamanı değildir.

Bu zamanda, başkalarıyla bilgi alışverişinde bulunan insanlar büyük önem taşımaktadır. Onlar, bu büyük uyanışın bir parçası olmak için Dünya'ya geri dönmeyi seçtiklerinin ruhen farkındadırlar. Bazen kendinizi yalnız hissettiğiniz anlar olacaktır. Fakat paylaştığınız ışığın etkili bir arzu uyandırdığını bilmelisiniz. Birçoklarınız, Dünya'daki işlerine devam edebilmek için kendi hür iradelerini terk ettikleri gerçeğinin farkında değillerdir. Karanlık taraf kim olduğunuzu biliyor. Onlar ellerindeki tüm güçle size engel olmaya çalışıyor ama ruh ve ışık, bu zor zamanlarda sizin yanınızdadır. Biz birçok şey önledik, bazende bazı durumları atlatmanıza yardımcı olduk.

Bu, zamanın başlangıcından beri olan en büyük savaştır. Işık, karanlığa karşı... İstesenizde,istemesenizde herbiriniz buna dahildir. Birisinin sersemce " bilmek istemiyorum, beni alakadar etmiyor" diyerek söylediğini görebilirsiniz. Bu, Dünya gezegeninde yaşayan herşey ile ilgilidir. Gezegeninizin en ufak noktasını bile bozmaya çalışan yozlaşmış sisteme destek vermeyin. Onların çok ikna ederek yalan söylediklerini ve bunu yıllara dayanan bir pratik ile yaptıklarını unutmayın. Fakat şimdi bu yalanları farkediyorsunuz ve artık onları kabullenmeyi reddediyorsunuz. Onların oyunu sona ermiştir. Planlar yapmak ise hepinize kalmıştır.

Dünya'yı eski gücüne kavuşturmak için hazırlıklı olmanız gerekmektedir ve mümkün olan heryere organik ürünler ekmelisiniz. Topraktan yine organik ürünler yetiştirmeye hazır olana dek hydroponics kullanın. Size tavsiyelerim olacaktır. Çiftçilik benim özellikle ilgili alanıma dahil işlerimden biriydi. Dünya'yı ve iyi,sıhhi gıda yetiştirmeyi seviyordum.

Bu, hayatlarınızın en önemli dönemidir. Geçmişteki tüm ayrımları unutun ve birleşerek TEK SES haline gelin. Kendinize sorun "ne yapabilirim"? Siz bütünün bir parçasısınız. Böylece insanoğlunun Kabal'a karşı ayakta durması için tek vücut olmak zorundasınız. Birisi konuştuğunda, o herkes adına konuşur, birisi bozuk düzene karşı ayaklanırsa, o bunu herkes adına yapar. Hepbirlikte ışığın geri dönüşünü, tam bilinçliliği ve herkes için adaleti gerçekleştireceksiniz.

Geçmişte her ülke ve ırk tek başınaydı ve kaybettiler. İnsan yapımı ırk ve dinin önemini belirtmeden geçemeyeceğim ki, bu yanlıştır. İnsanoğlu birlik olduğunda, hepiniz bu yozlaşmış düzene karşı güçlü hale gelirsiniz.

TV ve gazetelerin Dünyanızın görüntüsünü karartmasına izin vermeyin. Tüm bunlar aynı Kabal tarafından kontrol edilmektedir. Onlar sadece sizi karanlıkta tutacak olan şeyleri gösterirler. Doğa ile bağlantılı hale geçmenizi salık veririm. Herkes için kullanılır ve ulaşılır durumda bulunan gerçekleri kendiniz araştırın. İşte o zaman sizi Kabal'ın kölesi olarak tutan ve yapılmış olanları net bir biçimde göreceksiniz. Zihninizi kontrol etmek için yapılmış olan ve size doğru yöneltilen tüm methodlara karşı uyandığınızda, dehşete düşeceksiniz. Hala bu yüzden kilitli kalmış olanlara merhamet gösterin. Işığı görmelerine yardımcı olun. Birçoklarınız ışığı görmeye hazırdır, sadece birisinin rehberliğine ihtiyacınız vardır. Biz yanınızdayız ve sizi asla yüzüstü bırakmayacağız.

SEVGİ'nin kalplerinizden akışına izin verin, sevginin olduğu yerde korku asla barınamaz. Herşey ve herkes sevgiye reaksiyon gösterir. Sevgi itici gücünüz olsun. Sevgi asla ölmez. Sevgi sonsuzdur. Sevgi, gezegeninizi yeniden onaracak. Sevgi, tüm insanlık arasındaki barış ve uyumu tekrar sağlayacak. Gezegeninize sevgi gönderin, özellikle Kabal'ın hırsı yüzünden acı çekenlere bunu yapmalısınız. Zihinlerinizde barış ve ışığı canlandırın ve onu yaratacaksınız. Düşünce ve kelimelerin gücü farkedilmeli ve bu yönde kullanılmalıdır. Bizler başaracağız.

Sevgilim, şu anda hayat oldukça zorlu geçiyor ama bunu aşacaksın. Kabal tarafından kıstırılanları serbest bırakmak için çalışmaktayız. Sevgi ve ışık gönderin.

Yolumuza devam ediyoruz. Tüm insanlık birleşerek, ışığı yeniden eski haline getireceğiz.

Her zaman, seni takdir eden, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu


< previous message | next message >


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?