Home > > Montague Keen - January 8, 2012

January 8, 2012

Sevgilim, şimdi Dünya'nızda çok karışık düşünceler var. Bazıları kasıtlı olarak sizi şaşırtmak için ortaya atılır. Her ruh ışıktan değildir. Bazıları kendilerine büyük adlar verir; bazıları güvendikleri ya da kendi akrabalarıyla mücadele ettiklerine inandıklarına aşina olan adları kullanırlar. Kabal kapsamlı kontrolü sürdürebilsin diye, ticaretteki her hile güvensizlik ve karmaşaya neden olmak için kullanılmıştır. Onların güçlerini devam ettirmek için umutsuz olduklarını unutmayın. Onlar insanlıktan geçimini karşılamış ve insanlık bu nedenle yoksulluktan acı çekmiştir. Yalnızca ruha geri döndüğünüz zaman, böyle bir açgözlülüğün neden olduğu acıyı görebileceksiniz.

Kurtarma planı için çabalamamızdan önce, her şey yerli yerinde olmak zorundadır. Bildiğiniz gibi, bir şeyler günden güne değişiyor, bu da bizim tam zamanlamayı vermemizi güçleştiriyor. Yaşamın her iki yanında bir heyecan olduğunu gelen haberlerden biliyorsunuz. Keşfetme ve tazmin etme planlarımızla ilerlemekteyiz. Çocukken söylediğimiz gibi, “kedi çantadan çıktı. Artık kontrol edilemez”. Gerçek her gün Dünya'nızın etrafındaki farklı kaynaklardan açıklanmaktadır. İnsanların Dünya'nızı neyin ve kimin tahrip ettiğini ve bolluğun Dünya'sında yoksulluğa neden olarak yaşamını kontrol ettiğini hemen anlamaları için ortaya çıkarılacak çok fazla şey var. İnsanlar yanıtları talep edeceklerdir. Böyle yapma hakkına sahiptirler. Henüz uyanık olmayanlar için bu kolay olmayacak, ancak ilerlemek zorundayız. Zihinlerinin kontrolünden dışarı çıkmaktan korkanlar için ebediyen bekleyemeyiz. Veronica, İrlanda’dan yeni deliller aldığınız zaman heyecanınızı paylaşacağım. Evet uyanıyorlar. Eğer bilgi isterlerse, onlara verileceğini öğrenmekteler. Daha çok şey sormaları, Vatikan’ın onlara öğrettiği şeye hala inananlar için daha iyi olacak: öğretilenlerin hiçbir şey olmadıklarını; asla herhangi bir şey anlamına gelmeyeceklerini; tamamen saçma olduklarını. Çünkü gerçekte, onlar da ışıkla doludurlar.

Vatikan bu ışığı tahrip etmeye çok fazla çaba harcadı. Onları tamamen yok etmek için acımasızca tecavüze uğradılar, mahvedildiler ve dövüldüler. Bir şansa sahip olmadılar. Vatikan her şeyi kontrol etti. İrlandalılara karşı işlenen suçlar diğer her şeyi geride bıraktı. İrlanda’nın hükümeti, özellikle de Mr. Kenny’nin Dünya'nız için çok önemli olan tüm kutsal kentlerin enerjisini düzeltmek ve yeniden enerjilendirmek için plan yaptığımızı öğrenmesi önemlidir. Bu Dünya'nızı ışığa geri döndürmede ilk adım olmalı; her şey ondan sonra gelir. Bunun için Dünya'nızın TAHRİBATI’nın başladığı yer İrlanda’dadır. Her şey onun sonucunda çıktı. Evet, sevgilim, antik druidler (bir tür büyücü ya da gizli güçleri olanlar) bunda aktif olarak yer aldılar. Bazıları yeniden doğdular, bazıları Dünya' gezegenini Altın Çağa hazırlamak için yaşamın bu yanından çalışıyorlar. Arkeolojinin sahte İncilin tarihini reddettiğini biliyorsun. Sina Çölünde Mısır Göçü’nün hikâyesini destekleyecek hiçbir şey yoktur. Gerçekler gerçektir ve yüz yüze gelmek zorundalar. Sevgi ve adaletin yeniden kurulduğu ve tüm insanların barış içinde yaşadığı bir Dünya'da, her biriniz için kim olduğunuzu bilme ve olduğunuz kişi olmayı öğrenme zamanıdır.

Yapılmakta olan şeyi fiziksel olarak görmeninizn mümkün olmadığını biliyorum. Eğer planlarımızı açıklarsak sürpriz unsurunu kaybederiz. Desteğinize ihtiyacımız var, ışık ve sevgi içinde bir araya gelmenize ihtiyacımız var. Farklı bir yol izleyenleri eleştirmekten kaçının. Zamanla yardıma ihtiyaçları olabileceği düşüncesiyle, açık olarak başarılı olacaklar, buna rağmen zamanla yardıma ihtiyaç duyabilirler. Kaçınılmaz doğal felaketler olacaktır, ancak karanlık Kabal’ın alarm durumu yaratmak ve kendi kontrol sistemlerini geri getirebilmek için bir “vahşet-mezalim” ve “taarruz” planlamakta olduğunun farkında olun. Olimpiyatlar, tüm gözler onların üzerinde olduğu için, bir hedef kitle sağlayacaktır. Böyle taarruzlar sahneye konulacak. Onları izlemekteyiz ve onlardan bir adım önde olmak için çaba göstermekteyiz. Bunun için çaba gösterecekler, kaybedecek bir şeyleri olmadığını biliyorlar. Onların sıradan insanı hor görmeleri iğrençtir. Sıradan insanın desteği olmaksızın varlıklarını sürdüremeyeceklerini unuttular. Tüm bilgiler size açık olduğu zaman, şok olacaksınız ve birkaç şeytani bireyin Dünya'nıza hâkim olabildiklerini görmekten dehşete kapılacaksınız.

Her gün, her şekilde, gerçeği kendisini ortaya koymaya davet edin. Bulacağınız şeyden şaşırabilirsiniz. Eski bir atasözünü hatırlayın, sorun, cevap alacaksınız. Arayın, bulacaksınız. Kapıyı tıklatın ve size açılacaktır. Bu zaman, sorma zamanıdır.

Gerçeği konuşanlar ve ışığa açılmak için diğerlerine destek verenlere, bir kez daha saldırılacak. Bu tarih boyunca meydana geldi. Bu yaptıkları bir şeydir. David Icke’a bir kez daha saldırılmaktadır. Eğer onlar için bir tehdit değilse, on sıkıntı vermezler. Gerçeğin insanları her zaman saldırıya uğramıştır, ancak artık bir işe yaramaz. Karanlık Kabal alışkanlığın eseridir. Eski formül her zaman kullanılır. Neyse ki, insanlar artık bu tuzağa düşmeyecek. Artık bir kıla bile dokunmayacak. İnsanlar bunu duydukları zaman gerçeği ayırt etmeyi öğrenmiş oldular. Bu yalnızca onların çaresizlik duygusunu ortaya koyar. Kabal hakkında, Icke hakkında olduğundan daha fazla şey söyler. O yaşamını sürdürecek, çalışması devam ediyor, amacını gerçekleştirmektedir.

Bu zaman, gerçeğe gözlerinizi açtıkça, hepiniz için öğrenmenin bir zamanıdır. Anne ve babalarınız ve öğretmenlerinizin size öğrettikleri her şeyden vazgeçmeyi öğrenin. Dünya'nızın gerçek tarihinin izini sürmek sizin için çok heyecan verici olacak. Belirli ülkeleri tamamen farklı bir ışıkla göreceksiniz. Tam bilinçli olduğunuz zaman, ne kadar güçlü olduğunuzu ve neler yapabileceğinizi, öğrendiğinizde düşüncenin gücünün çok heyecan verici olduğunu anlayacaksınız. Dünya'nızdaki her şey değişmektedir. Gezegeninizin ilk zamanlarda ne kadar güzel olduğunu göreceksiniz. Korku onun içinde yer almaz. Artık korkunun bir nedeni olmayacak. Hakkında çok şey koşulduğu halde, hiçbir zaman gerçek özgürlüğü tanımadınız. İnsanlar onun için savaşmışlardır, ancak çok azı onu gerçekten yaşamıştır. İnsanların arzuladıkları gerçek özgürlük, Kabal ortadan kaldırıldığında gelecektir. Gelecek!

İrlanda’ya söylüyorum… Uyanma zamanıdır. Birçok ülke olan ve olacak şey hakkında uyanmaktadır. Dünya'nız bir araya gelmektedir. Geçmişin ustaca yönlendirilmiş farklılıklarını unutun. Yalnızca tek bir düşmana sahipsiniz- Karanlık Kabal- her zaman onlara hizmet etmek için orada olduğunuz için, öyle kalmanızı isterler. En büyük probleminiz öğrendiğiniz ve inandığınız her şeyin YALAN olduğunu kabul etmek olacaktır. Bu her birinizin kendi yolunuzda uğraşmak zorunda olduğunuz bir şeydir. Biz ne zaman yardım etmemiz talep edilirse ordayız.

Rupert’e (Rupert Sheldrake) ne kadar haklı olduğunu söyleyin. Herkes psişiktir. Onlar hemen öyle olduklarının farkına varmazlar. Ancak yakında farkında olacaklardır. Bu normal olacak. Yeni kitabına baktım. Tüm insanlığı bir arada tutan ortak bir tehdit olduğunu insanların anlamalarına yardım edecek. Lütfen Rupert’a selamlarımı iletin. Yaşamın bu yanında da o hayran olunan ve saygı duyulan birisidir.

Sevgilim, önünüzde çok meşgul bir hafta var. Endişe etme, orada olacağım. Gezegeninizin yeni bir döngüsünün başlangıcındasınız. Karşınızda heyecan verici zamanlar var.

Sevgi dolu kocan olarak kalacağım, Monty.


Rupert Sheldrake’in yeni kitabı
KURUNTUNUN BİLİMİ; RUHU İSTİHBARATTAN KURTARMA
www.sheldrake.org ya da 0843 382 0000'ü arayın. Ücret: 16£


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost


Share |

Would you like to comment on this message? Visit our forum! If you're the first to comment, feel free to click "New Thread" (after making sure that you're registered and logged in of course) and copy this channeling there.

Thrive