Home > > Montague Keen - December 04, 2011

December 04, 2011

Sevgilim, gerçeği ortaya çıkarmak, geçmişi araştırmak için hiç öyle çok araştırma yapmanız beklenmiyor. Dünyada olduğum zaman çok kesin olarak yapmış olduğum her şeyi anladım. O zaman yolsuzluğun büyüklüğü ve gezegeninizdeki herkesi nasıl etkilediği hakkında fikrim yoktu. İnanmamıza yönlendirildiğimiz bir ve yalnızca tek İncil olduğunu ve onun olayları en gerçek ve dürüst açıklaması olduğunu araştırmaya harcadığım saatlerin farkındasın. “Kutsal Kitap” olarak adlandırılanların tümünü incelediğim zaman çok sayıda gerçeğe uygun olmayan açıklamalar ve cevaplanması gereken ciddi sorular bulmama rağmen, ruh dünyasına göçene kadar cevapları bulamadım. Şimdi en zeki düzenbazlar ve sahtekârların bile ortaya çıkarmak için güvende olmadıklarını söyleyebilirim.

IESA’nın yerini alan Roma Kilisesi’ne büyük zenginlikler getiren bütünüyle sahte Jesus’u yerine geçirmekten dolayı, gerçekten var olduğu dünyayı ortaya çıkarmak için çok büyük bir çaba gerekliydi. Bu korkunç planı yürütülmesi sürecinde milyonlarca kişi öldü. Bu sahte karakterlerin yaşamış olması için yer adlarını değiştirmek gerekliydi. Dünyanın tarihini değiştirdiler. Yalanlar ve uydurmalar silsilesini onun yerine koydular. Bu aldatmaca -gerçeğin bastırılması- insanlığa karşı bir suçtu. Zalimlere rağmen gerçek ortaya çıkmaktadır. Bu gelişmeler, bu büyük aldatmacaya karşı insanlığın gözlerini açacaktır.

“İrlanda Irkı, kendi tarihlerinin inatla dönüştürülmesi ve dikkatli bir şekilde yönlendirilerek çarpıtılması nedeniyle bugüne kadar utanç yaşamıştır.” Size öğretileni unutma zamanıdır. Zihninizi gerçeğe açın. Bu, MÜTHİŞ ALDATMACANIN UZUN ZAMANDIR KEŞFEDİLMEKTEN KAÇTIĞINA inanmanın ötesindedir. Bu entrikanın yürütülme derecesi ve bütünlüğü, bu işte kullanılan güçlerin büyüklüğü, propaganda, sistematik olarak İrlanda’nın tarihine ve onun insanlarına ait olan her şeyin hatalı bir izlenimini yaratmak için her yere yaymıştır. Bu sır titizlikle korunmuştur. İrlandalıları yok etmek, sayılarını azaltmak için, İRLANDA SOYKIRIMI yapılmıştır. İrlandalılar ARİ(Hint Avrupalı) IRKTIR, ışığın insanlarıdırlar. Çektikleri tüm acıya rağmen, hiçbir zaman insanlıklarını kaybetmediler. İrlanda insanlığın beşiğidir. Bu güzel adanın incelenmesiyle öğrenilecek çok şey vardır.

Gerçeği, dünyanızın gerçek tarihini anladığınız zaman ışığa doğru yürüyeceksiniz. Zalimler artık yaşamlarınızda her şeyi kontrol edemeyecekler. Gerçek özgürlüğü bilme zamanıdır. Size tam olarak gerçeğin sizi özgür kılacağını söylüyoruz. Yaşamınıza davet ettiğiniz kâbustan kurtulma zamanıdır. Yalnızca ruh dünyasına geçtiğiniz zaman, beşikten mezara kadar nasıl baskı altında tutulduğunuzu çok açık bir şekilde görebilirsiniz.

Bunu hiçbir zaman kabul etmeseler de zalimlerin yoluna engeller çıkarmaya devam ediyoruz. Okuduğunuz, dinlediğiniz ve gördüğünüz her şeyi kontrol ediyorlar. Onların iddiaları her gün daha gülünç oluyor. Savaşa girmek zorunda olduklarına “nedenler ve deliller” ürettikleri zaman, zekânıza hakaret ediyorlar. Size soruyorum: onlara inanacak kadar aptal olan biri var mıdır? Uyanmadığınız ve “hayır, ölümler durmak zorunda değil” demediğiniz sürece, aynı eski formüllerini daha kaç kez kullanacaklar?

Çoğunuzun her gün açığa çıkan gerçeği görmesi bizim için cesaret vericidir. Farkına vardığınız zaman, kalbiniz sevgiyle dolar. Her şeyi farklı bir ışıktan görürsünüz. Bu yaşam değiştiricidir. Sizi baskıyla yönlendirenlerin istediği gibi robot olmaktan vazgeçersiniz. Dostlarınızı kabullenirsiniz ve yaşamı çok farklı bir şekilde görürsünüz. Herkesle bir olduğunuzu fark ettikçe, aileniz ve arkadaşlarınıza ek olarak dünya ölçeğinde daha büyük aileniz size daha gerçek gelir. Kim olduğunuzu öğrendiğiniz zaman, her şey size açık olur. Evrenle yeniden bağlantı kuracaksınız. Kendiniz hakkında keşfedeceğiniz çok şey var. Evrenin sırları artık bir sır olmayacak, yalnızca piramidin tepesindekiler tarafından bilinir olmayacak. Sizden saklanan her şey sizin olacaktır. Serbest enerji herkesin kullanımına sunulan ilk şeylerden biri olacak. Vatikan bunu ve daha pek çok şeyi, sevgi ve hoşgörüyü öğütler gibi görünürken, kazandığı ve kontrol ettiği her şeyi, sizden sakladı.

Onların planları bozulmaktadır. Eskiden kibir, azamet ve güvenin olduğu yerde, şimdi gördüğünüz şey ümitsizliktir.

Aydınlanmaya karşı büyük bir özlem görmekteyiz. İnsanlar gerçeği aramaktadırlar. Araştırma yapan, cevaplar bulan ve sizinle onları paylaşmak isteyen, güvenebileceğiniz çok sayıda kişi vardır. Birbirinize yardım edin. Bildikleriniz paylaşın. İnandığınız, onunla yaşadığınız şeylerin gerçek olmadığını ve sizi kontrol etmek için kullanıldıklarını kabul etmenin zor olduğunu unutmayın. Lütfen böyle zamanlarda nazik ve anlayışlı olun. Gerçeklerini sizinle paylaşmak için adım atan cesur ruhları takdir edin. Onlar süratle alayların ve tacizlerin kurbanı olurlar.

Taciz eden, saldıranlara bakın. Neyi saklıyorlar? Niçin gerçeği söyleyenlere zarar vermeye ihtiyaç duyuyorlar? En acımasız olanlar, aslında en fazla saklayacak şeyi olanlar, bir başka deyişle gerçeği inkâr edenlerdir. Onlar kesinlikle, sorgulamaya cesaret edenleri mahvetmek için kendi ellerindeki tüm araçları kullanarak saldırıya geçerler.

Her şey dikkatlice araştırılmalıdır. Gerçek artık gizlenemez. İnsanlığın tahribatı artık hoş görülemez. İnsanın insana zulmü durmalıdır.

Biliyorum ki, sevgilim, bu zamanda, benden ayrılmış olmak senin için çok acı vericidir. Öyle çok şeye sahiptik ki. Hala yanınızda olduğumu, asla sizi bırakmayacağımı size hep gösteriyorum. Birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Bu bizim misyonumuzdur. Sevgi en değerli deneyimdir. Daima onun üzerine titreyin.

Sevgilin, Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost


11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
Share |

Would you like to comment on this message? Visit our forum! If you're the first to comment, feel free to click "New Thread" (after making sure that you're registered and logged in of course) and copy this channeling there.

Thrive