Home > > Montague Keen - August 12, 2012

Montague Keen - August 12, 2012

Yaşamın bu yanında, herşey plana göre gitmektedir. Gerçek ortaya çıkarılmaktadır ve insanlar dünyanızın karşı karşıya kaldığı durumu daha fazla kabul etmektedirler. Etrafınızda, sizi değersiz olarak gördükleri için sizden nefret eden ve sizi hor gören insanlar olduğuna ve sizi ait olduğunuz gezgenden atmayı amaçladıklarına inanmanın pek çoğunuz için güç olduğunu kabul ediyoruz. Onların icat ettikleri yanlış tarih şimdi ortaya çıkmaktadır. İyi insanlar gerçek olduğuna inandıkları herşeyi incelemeye hazırlanmıştır. Bilim gerçeği oluşturabilir ve oluşturacaktır da. Her ülkede teknoloji elverişlidir. Tüm ülkelerin iyi insanları için dünyayı ele geçirmek isteyen suçlu elitten dünyanızı kurtarmak için bir araya gelme zamanıdır. Güzel gezegeniniz yeniden inşa edilecektir ve alacağı herşey Kontrol Izgarasının ortadan kaldırılmasıdır.

Geçen hafta şahit olduğunuz şey bir hayal değildi. Andromeda’dan dostlarınız kendi uzay gemilerinden dünyaya süzülebildiklerini size gösterdiler. Onlar, sadece kabalın yapmanıza izin verdiği şeyi size öğreten hatalı bilgi ve kontrollerle sınırlandırılmazlar. Eğer sadece ne kadar çok şey yapabileceğinizi bilseydiniz, inanılmaz olurdunuz. Daha büyük resme bakmayı öğrenin. Eğer bunu yapabileceğinize inanırsanız, o zaman yapabilirsiniz.

Zihinlerinizin hapishane kapıların açma zamanıdır. Çünkü sizi kontrol etmek için kullanılan zihinlerinizdir. Bu beyin yıkamadır ve şimdiye kadar işe yaramıştır. Bir dahaki sefere bunu sorgulamaya izin verilmediği size söylenir. Niçin diye sorun. Kim böyle söyledi? Din tarafından size konulan kısıtlamalar olmaksızın yaşamınızı sürdürmek tanrı vergisi hakkınızdır. Tüm bu hatalı kontroller ortadan kaldırıldığı zaman, tüm insanlar bir araya gelecek ve barış ve uyum içinde yaşayacak. Sizin ebedi ruhlarınız bu zamanda geleceği yaratmaya ve geçişi getirmeye yardım etmek için dünyada olmayı seçti. İhtiyaç duyduğunuz tek din SEVGİNİN dinidir ki, Vatikan onu tahrip edip, yerine aç gözlülük, yıkım ve savaşı koymaya karar vermeden önce antik İrlanda’da uygulandığı gibi bir din onların ele geçirilmelerini takip eden bin yılda dünyanızda asla yaşanmadı.

Onlar hala kontrollerini devam ettirebileceklerini umarak, bir sıra halinde beklemektedirler. Bunun meydana gelmesine izin verilmeyecek. Onların günleri sayılı. Ruhsallığa geri dönecekler. Kim olduğunuzu anlayacaksınız ve yakında yaşadığınız kabusu unutacaksınız. Cesur olma ve gerçek doğrularla yüzleşme zamanıdır; medyanın size gerçek olduğunu söylediği şeylerle değil. Onlar sizi kontrol edenler tarafından önlerine konulan senaryoyu okurlar. Biz şimdiye kadar onların bir adım önünde olmayı başardık. Onların düşüncelerini okuduk ve böylece planlarını bozmaya hazır olduk. Uyanmış olanların ve farkında olanların enerjisi her geçen gün daha güçlü olmaktadır. Bu bizim sizi korumak için çok daha fazla şey yapmamıza imkan verir.

John (Mack) kendi ölümünü organize edenlerin ona bir iyilik yaptığını, çünkü ruh dünyasından, dünyada yapabildiğinden çok daha fazlasını yapabildiğini bilmenizi ister. O, kontrol sistemleri tarafından kör edildi. Kendi etrafındaki yolsuzluğun farkında değildi. Hatta ona dostça davrandılar ve onların şeytani planlarına karşı gözlerini kör etmek amacıyla, yardım etmek istediler. Eğer asla haddini aşmayıp onlara minnettar kaldığını hissettiklerine inandılar. John, dürüst bir insan varlığı olarak yalnızca bir parçası olduğumuz evren hakkındaki bilgimizi geliştirdiğine ve insanlığa fayda sağladığına inandığı şeyi yaptı. Bu yardıma ihtiyaç duyanlara yaşamını adamış olan, hediye edilmiş bir insandı o. Onun çalışması asla sona ermiş değildir.

İngiltere’de GM mahsullerinin örneklerinin tartışıldığını öğrenmek sizi şok etti. Bildiğiniz gibi bu benim konumdu. GM’nin mahsullerini ve toprağa verdikleri hasarları şiddetle kabul etmiyorum. Topraktan kirliliğin tamamen çıkarılması 100 yıl alacak. Sadece belirli alanların kullanılacağını söylemek aptallıktır, çünkü kuşlar ve diğer vahşi hayvanlar kirliliği yayacak, böylece tüm etraftaki topraklar kirlenmiş olacak. Toprağın sahibi değilsiniz. Sadece onu kullanım hakkına sahipsiniz. Tahrip etmek sizin hakkınız değil. Bu bir yiyecek kısıntısı yaratmak için şeytani planın parçasıdır. Kitleleri seçerek azaltmak için açlık. Bu tam olarak onların görme tarzıdır. Kendinizi gerçeklerle donatın ve buna HAYIR deyin. Bu zihinlerinizde alarm zilleri çaldırmalıdır. Yiyecek arzınızı kontrol etmeleri için gerçekten onlara güveniyor musunuz? GM tohumlarını kontrol edenleri gözden geçirin.

Diğer ülkelerdeki insanların antik zamanlardan, İrlandalıların mısır’a doğru güneşi izledikleri zamandan gelen İrlanda bağlantıları için DNA’larını kontrol etmekte olduklarını bilmek heyecan vericidir, sevgilim. Bu delilleri oluşturacaktır. Oradadır. İlk ve son olarak size söylenen yalanları aydınlatmaya ve ortaya çıkarmaya başlama zamanıdır. Kabal birgün planlarının ortaya çıkarılacağını ve gerçeğin açıklanacağını asla hayal etmedi. Aryan insanlar bir kez daha birlikte olacaklar. Onlar köklerinin ülkesini, İrlanda’yı ziyaret ettikleri için memnun olacaklar. İrlanda hükümeti uyanmak zorundadır. Onlar her nerede olursa olsun, İrlandalılara karşı borçludurlar. Ne yazık ki, onların arasında, İrlanda’ya sadakat ve bağlılığı olmayan bazıları vardır. İrlandalı alimlere köklerinizi araştırması için çağrı yapıyorum. Belki de başkanınız bu nedenle GERÇEĞİN ORTAYA ÇIKACAĞINA ve özgür dünyanızın kurulacağına ilgi gösterir. Kendinize İrlandalıların niçin sıklıkla bir aptal ve esrik olarak betimlendiklerini sorun. Niçin İrlandalıları küçümsemek için bu kadar çok çaba gösterilmiştir? Dünya’ya asla İrlanda’ya bakmak öğretilmemiştir. Onun dilini ve tarihini çalanlar İrlandalıların ciddiye alınmamasını sağladılar.

Son zamanlarda, “banksterler” ülkeyi, açıkça öyle olmadığı zaman, sıkıntı içinde olduğuna ikna ederek iyi bir iş yaptı. Michael Tsarion’ın çalışması çok şeyi açıklar. Onun çalışması, özellikle İrlanda’da her okulun ve üniversitenin ders programında olmalıdır. İnsanlar hala Vatikan tarafından öğretilen şeyleri, onların değersiz varlıklar olduklarını kabul ediyorlar mı? Niçin bunun size öğretildiğini sorun?

İrlanda… bütün dünya hareket geçmek için sizi beklemektedir. Sadece siz çürümüş kontrol sisteminin köleliğinden dünyayı kurtarabilirsiniz. Gerçeğin ışığına doğru ilerlemek ve herkes için adaleti aramak zamanıdır.

Ruh dünyasında, biz söylediklerimizi dinleyen ve araştırmaya zaman ayıran ve diğerleriyle paylaşanlara teşekkür etmek istiyoruz. Bu nedenle, onlar da uyanabilirler ve geleceğe bakabilirler.

Kağıttan kuleler diken üstünde sallanmaktadır; düşmeye hazır. O zaman uzun zamandır niçin pek çoğunuzun böyle şeytani zihinler tarafından dolandırılmış olduğunu merak edeceksiniz. Onlar geldikleri yerden geri dönecekler. Onlara uğurlar olsun. SEVGİ dünyanıza geri dönecek.

Size her zaman yanınızda olduğumu göstermeye devam ediyorum, sevgilim. Her zaman seni seven monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |