Home > > Montague Keen - July 15, 2012

Montague Keen - July 15, 2012
Dünyanızdaki karanlığın tümünün ortadan kaldırılmasının son aşamalarına girmektesiniz. Sizden pek çoğunuz programlı kontrol durumundan çıkmaktasınız. İnsanlık üzerinde yerleştirilen bloğu ortadan kaldırmaktasınız. Artık, sizden mahrum edilen özgürlüğün tadını çıkarmaktasınız. Sevgilim ölümümden kısa bir süre sonra, insanoğluna müdahale edilmiş olduğunu size söyledim. Şimdi tamamen anlıyorsunuz ve insanların tasarlandıkları varlıklar olmasını mümkün kılan Atlasın yeniden hizalanması hakkındaki bilgiyle diğerlerini destekleyebilirsiniz. Karanlık Kabal insanoğlunun uyanışını önlemek için yolunuza her türlü engeli koyacaktır. Onlar asla bu bilginin kamuya açık olmasını istemediler. Size uygulanan kontrolün derecesini anlamak çok önemlidir. Haberleriniz dünya çapında kontrol edilir. Onlar aynı telden çalmaktadırlar. Gazeteler gerçeği önlemek için haberleri kısmen değiştirirler. Bu zihinlerinizi kurnazca yönlendirmek ve kontrol etmek yapılır ve böylece siz daima size söylenenlere inanmaya hazır ve gönüllüsünüz ve onların emirlerine itaat etmeye hazırsınız. Bunun itaat etmeniz gereken “kanun” ya da “statü” olduğu size söylendi. İlk olarak buna kim karar verdi?

İnsanlar bir araya gelmeli ve kabul edilmesi gereken şey üzerinde anlaşmalıdırlar. “Yasayı çiğneyene” kadar tamamen farkında olmadığınız, her gün yaratılan “kanunlar” vardır. Hükümetler insanlar için insanlar tarafından seçilmelidir, sadece bankerlerin yararı için değil. Bolluklar dünyasında yaşıyorsunuz, ancak bu herkes tarafından paylaşılmıyor. Kendinizin kurnazca yönlendirilmesine izin vermeyi durdurun. Artık bir koyun gibi davranmadığınız zaman eylemleriniz için bireysel sorumluluk almanızın beklendiği bir kurtuluş dönemine girmektesiniz. Aynada kendinizle yüzleşebilin ve eylemlerinizin insanlara zarar vermediğinden gurur duyun; yolunuza çıkan herkesle dürüst ve onurlu bir şekilde uğraşmanızdır. Her zaman aniden ortaya çıkan kendine güveni olmayanları affedin. Onlar tehlikeyi görürler ve asla kasıtlı olmayan kimselere gücenmeyin. Her biriniz kendi yolunuza sahipsiniz ve bu yolda rehberlik alacaksınız.

Onların zamanı sona erdikçe, yolsuzluk debelenmektedir. Onlara kendilerini kurtarmak, yollarını değiştirmek için bir fırsat verilecek. Bazıları kabul edecek, bazıları reddedecek ve Dünyadan çıkarılacak. İntikam bizim ilgilendiğimiz şey değil. Kabalın bir ürünüdür. Bu üçüncü boyutsal düşüncedir. Üçüncü boyutsal olan her şeyi yukarı çekmeniz gerekiyor. Lütfen değerli zamanınızı ve enerjinizi tutuklamaları isteyerek boşa harcamayın. Siz üçüncü boyutsal zihin durumunda kendinizi tutmak için bunu yapmaya cesaretlendirildiniz. Yeni başlangıcınıza, üzerinde yaşayan herkese neşe getirecek olan, Dünya gezegeni üzerinde yaşamanın tümüyle yeni bir yoluna ilerleme zamanıdır.

Kendi gerçeklerini ve deneyimlerini, Dünyanın iyi insanlarını bir araya getirme çabasıyla paylaşmak için ileriye doğru adım atan pek çok iyi ve dürüst insan vardır. Bu binlerce yıldır meydana gelmedi. Bu Dünya’ya yapmak için geldiğiniz şeydir. Biz her şeyin hoş bir şekilde bir araya geldiğini görebiliriz. Irk ya da din bir bariyer olmalı. İnsan ırkı bir olarak bir araya gelmeli. Aranızda İnsan olmayanlar geldikleri yere geri dönmelidirler. Onların gezegeninizi ve insanlığı yıkımı telafi edileceği için çok az olacak. Size, gezegeni ve insanlığı yeniden oluşturmak için her türlü destek verilecek. Kabal insanlığı yok etme planlarını yaptığı için, biz de Dünya’daki yaşamı, yaşamın dolu dolu yaşandığı eski zamanlarda keyif alındığı bir niteliğe kavuşturmak için planlarımızı yaptık.

Sizi temin ederim ki, durumlar ilerlemektedir. Kabal asla bunu kabul etmeyecek. Onlar sizi mümkün olan son ana kadar karanlıkta ve kendi kontrolleri altında tutmayı isterler. Onların bazıları karanlıktan uzaklaşmaya çalışmaktadırlar. Onların planlarının ne kadar şeytani olduğunu görmeye başlamaktadırlar ve kurtarılmayı isterler. Onların çoğu öyle şeytanidir ki, her nereye giderlerse karanlığın bir gölgesini yaparlar. Onlar artık kendi şeytani niyetlerini gizleyemezler. Her gün daha açık olur ve siz daha uyanık ve tetikte oldukça onların formlarını sürdürmeleri güç olmaktadır.

İnsanlık uğraşacak çok şeye sahiptir. Onun bedeni değiştirildi, tarihi tüm bilinenlerin ötesinde yönlendirildi ve değiştirildi. 2000 yıldır kafa karışıklığının ıssızlığında oldu, ancak ONA YAPILAN HERŞEYİ YAŞADI VE O NEDENLE DAHA GÜÇLÜDÜR. YENİ KAZANILMIŞ BİLGİSİ ONU KORKUSUZ YAPTI. Zamanda bu anda sadece rüyada görülebilecek bir geleceğe doğru ilerlemek için uyum içinde bir araya gelecek olan %99 böyledir.

2004’te Ruh dünyasına göçtüğümden beri uzun bir yol katettik. Ruhtayız, büyük uyanışın tam derecesini görüyoruz. Gerçekte, farkına varılacak bir mutluluktur bu. Durumların büyük planında her çaba önemli olduğu için destek olan herkese şükran dolu teşekkürlerimizi gönderiyoruz. Bu büyük bir takım çalışması olmuştur. Birlikte, dağlara tırmanabiliriz; ve yapacağız da… Hiçbir şey bizi durduramaz.

The Montague Keen Vakfına bağışta bulunanlara şükran dolu teşekkürlerimi sunmak isterim. Veronica sekiz yıldır bütün yükü taşıdı. Şimdi ondan daha fazlası bekleniyor. Onun çeşitli olaylarda rol almak ve diğer örgütleri ziyaret etmek için seyahat etmesi gerekir. Mesajları yaymak ve herkesin ona erişmesini sağlamak çok önemlidir. Bu zor ancak heyecan verici zamanlarda üzerindeki yükü atacak.

Geleceğe bakın. Harika bir gelecek karşınızda. Yaşamlarınızda tahribat oluşturan düşük titreşimde olanları affedin. Onlar sadece sevgiyi yaşamlarınıza getiren harika bir ait olma duygusunu ya da sevginin neşesini hiçbir zaman yaşamadıkları için acınacak haldedirler. “Sevgi yarat, savaş değil” bizim düsturumuz olmalı!

Evrenin tarihinde en ilginç yolculukta ileriye ve yukarı doğru gidiyoruz sevgilim.

Daima seni seven kocan Monty!


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |