Home > > Montague Keen - July 22, 2012

Montague Keen - July 22, 2012


Bilgi güçtür ve büyük kargaşa ve değişim zamanında bilgiyi paylaşmak gereklidir. Kabal uyanmakta olduğunuzdan dolayı sizi hipnotik bir uyku halinde tutmanın yollarını aramaktadır. Dün katıldığınız konferansta, yaşamlarını insanlığa hizmete adayan, pek çok gözünü açmış ve uyanmış olanların bazılarını duydunuz. Onların işleri çok önemlidir ve mümkün olduğu kadar çok kişinin dikkatini çekmek zorundadır. bu bir takım çalışmasıdır. Mesajların herkese ulaştırılmasına her türlü destek verilmelidir. Yaptığınız temaslar, dünyanızı yöneten psikopatların planlamakta oldukları şeye gözlerinizi açmada destek olacak. Bu, her şeyden öte, onların yönetimi ele almak ve Yeni Dünya Düzenlerini yaratmak için son şanslarıdır.

Onlar Londra Olimpiyatlarını Yeni Dünya Düzenine geçiş kapısı olarak görürler. Onlar kargaşa yaratmak; insanların güvende hissetmek amacıyla hemen hemen her şeye boyun eğeceklerinden dolayı böyle bir KORKUYU yaratmak niyetindeler. Bu bir TUZAKTIR. Aynı eski formüldür: 11 Eylül’de işe yaramıştır, 7 Temmuz’da işe yaramıştır.

Bu BÜYÜK olanıdır. Onların planlamış oldukları ve uzun zamandır çalıştıkları Yeni Dünya Düzenini yaratmak için son şanslarıdır. Onlar Bluebeam Projesini, sahte uzay gemilerini kullanmaya çalışacaklar; gerçekte dünyanızı ele geçirmek için, bu onların son çabaları, cephaneliklerindeki her şeydir.

Onlar uyanışınızı hesaba katmada başarısız oldular. Suyunuza öldürücü oranda fluoride koymalarının nedeni budur; çoğunuzun içtiği, banyo yaptığı ve saçlarını yıkadığı su. İçeceklerinizdeki, biradaki ve tükettiğiniz hemen hemen her şeydeki buzda da var. Kendinizi ve ailenizi üzerinize saldıkları bu öldürücü maddelerden korumanız gerekiyor. Bu zehiri kabul ediyor musunuz ya da izin veriyor musunuz? Bunu onaylamanız istendi mi? Bu insanlığa karşı bir suçtur.

Thomas Sheridan, kontrol sistemlerinin nasıl işlediği ve insanlığın onun hakkında ne yapabildiği hakkında insanları hemen uyandıran bir resmi çizmek için doğru kelimeleri kullanmanın benzersiz yeteneğine sahiptir. O hemcinslerini şeytanın gezegeninizi ele geçirmesini önlemek için, yeteneklerini kullanmaya hazır olan, çok yetenekli bir insandır. Karşılaştığınız herkes meydana gelen şeyi ve onun nasıl önleneceğini tahmin etmek ve açıklamak için onun becerilerini kullanmaktadır.

Hiçbir şey tesadüfen olmuyor. Olimpiyatların Londra’da yapılması, böylece dramatik ele geçirme eyleminin burada olması planlandı. Onlar asla sözde güvenlik firması fiyaskosunun ortaya çıkacağını düşünmediler. Her zaman kitleleri kontrol etmek için askerleri kullanmayı amaçladılar. Alışıldığı gibi, kuklalar onların emirlerini hemen yerine getirirler-sizden oy istemeye gelenler ve hiçbir zaman gerçekleştirmeyeceklerini bildikleri vaatleri yapanlar aynı insanlardır. Niçin sizin için doğru şeyi yapmak için onlara bel bağlamaya devam ediyorsunuz? Onların sadakati Kabal’adır ve her zaman da öyle olacaktır.

Sadece yaşamlarını size gerçeği getirmeye adamış olanlara güvenebilirsiniz. David Icke, Ian R. Crane, Brian Gerrish ve gerçeklerini paylaşmak için dünyanın her yerini dolaşan diğerleri gibi insanlar. Onlar yorulmadan sizi felaketlerden korumak için çalışırlar. Onların ne söyleyeceklerini dinleyin. Bu sizin sadece hayatınızı devam ettirme şansınızdır. Bir seçim yapmanız için zaman geldi. Ayağa kalkmaya ve açıkça fikrinizi söylemeye hazır mısınız? Gerçekçi olarak, %99 susturulamaz ve Kabal bunu bilir. Onların tek korkusu sizin bu gerçeği fark edecek olmanızdır.

Zaman tümüyle sevgi, adanma ve hoşgörünün bir MASKESİNİN arkasına gizlenirken, şimdi spot ışıkları Vatikan’a ve onun gezegeni gizli bir şekilde kontrol etmek için yönetmiş olduğuna döndü. Onun üzerindeki örtü kalktığı için ve kontrolünün tüm dehşeti açık olduğu için, bu onu desteklemiş olan pek çok kişinin, onların nasıl zeki bir şekilde faka bastırılmış olduğu konusunda DEHŞET içinde geri çekilmelerine neden oldu. Gerçek artık gizlenemez. Her şey apaçık sizin önünüze serilecek, böylece YANILSAMANIN gözlerinizin önünde çökmesine hazır olunacak.

"İrlanda, her şeyin kilidini açacak olan anahtardır." Orada başlamalıdır. İrlandalı insanlara bir araya gelmelerini, kim olduklarını, gerçek tarihinizi öğrenmelerini söylüyorum; daha sonra bugün kendinizi içinde bulduğunuz yanılsamayı yaratmak için ne yapıldığı ortaya çıkmış olacak. Korku yoluyla zihinlerinizi hapsetmekten vazgeçin. Kim olarak yaratıldıysanız o olun. Kimliğinizden gurur duyun. Antik İrlandalılar tüm cevapları biliyorlardı. Onlar tamamlandı. Tüm insanlık için daha iyi bir geleceği nasıl yaratacağını öğrenmek için geçmişinize bakın. Unutmayın, insanlık bunu yapmak için size bağlıdır.

Michael Tsarion gerçek tarihinize ışık tutmak için öyle çok şey yapmıştır ki. Onun söylediklerine bir kez daha ruhunuzla bakın ve dinleyin. Işığı göreceksiniz. O gerçekten de zamanınızın büyük adamlarından birisidir.

Diğer gezegenlerden gelen dostlarınız 4 Ağustos tarihiyle onun üzerinde hasat çemberi yaratmışlardır. Bu, olayların meydana gelebileceği bir tarihtir. Biliyorsunuz ki, diğer varlıklarla birlikte, biz Iran’a saldırıyı önlemeyi başardık. Bu hunharlığı önlemek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Kabal III. Dünya Savaşı yaratma çabalarında her zaman daha cesur ve hilekar oluyor. Geçici zamanlarda yaşıyorsunuz. Sizi korumak için bize yardım etmeniz gerekiyor.

İlk önce dünyanızı kuranlar gezegeninize yakında geri dönecekler. Onlar Kabal’ı yerinde tutan kalkana sızmanın bir yolunu buldular. Geldikleri zaman, yaşamlarınız tamamen daha iyiye doğru değişecek. Daha fazla korku, yoksulluk, açlık ya da sizi korku içinde ve kontrol altında tutmak için Kabal tarafından meydana getirilen diğer felaketlerin herhangi biri olmayacak. İlk kez özgürlüğün tadını çıkaracaksınız ve evren size tümüyle açık olacak. Bir kez daha, Işık Ailenizde haklı yerinizi alacaksınız. Zihinleriniz de hapishanede olmuştur. Tüm bilgi emrinizde olacak ve hiçbir şey gizli kalmayacak. Işığa adım atmak için cesarete sahip olun. hemcinslerinizle bir araya gelin. Kabal’ın sizin ve sizin sevdiklerinizin üzerinde uygulamak istediği kontrole HAYIR deyin. Değişiklikler başlamaya hazırdır. Şimdi bu size bağlıdır. Kabal sizin dikkatinizi dağıtmak ve size korku salmak için felaketler yaratacak. Bu onların zaman zaman yaptıkları şeydir. Buna yine kanmayın. Bu bir kez daha eski aynı modeldir.

Sevgilim, gidecek yerleriniz ve Işığa yönlendirmek için karşılaşacağınız insanlar var. Londra’nın, benim şehrimin insanlarına, Kabal’ın darbe indirebileceğine, ancak ona boyun eğilmeyeceğine hazırlıklı olmalarını söylüyorum. Bunu onların şeytani planlarını başarmak için son çırpınışları olarak görün. İyi insanlan sizi desteklemek için bir araya gelecekler. Bu son geriye sayımdır. Bilin ki, yaşamın her iki yanında destek bulacaksınız. Amacımız bu güç zamanlar boyunca size yardım etmektir. Her zaman sizin için burada olduğumuzu bilin, sevgilim. Daima seni seven, Monty.
Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |