Home > > Montague Keen - August 26, 2012

Montague Keen - August 26, 2012

Veronica, sevgilim, 3. Dünya Savaşını önleme çabalarımızın sonuçları her gün çok daha açık olmaktadır. Kabal tamamen çaresiz olmuştur. İnsanlar Kabal’ın insanlığı kontrol etmek ve yok etmek için yapmış olduğu şeyi dile getirmekte ve açıklamaktadırlar. Bazıları, Kabal’ın kontrolü altında oldukları zaman, artık yapmaya zorlandıkları şeyin suçluluğuyla başa çıkamayabilirler. Birçok kişi satanik suistimalin kabul edilebilir olduğu durumlara sokulmuşlardır. Onlar aptal bir şekilde, her şeyin kayıt altında olduğunu bilmeyerek hoş gördüler ve bu kayıtlar hatırı sayılır insanları Kabal’a itaat etmeye zorlamak için onlara karşı kullanıldılar ya da teşhir yoluyla hayatları kaydırıldı. Bu formül nesiller boyu işe yaradı ve bugün de devam ediyor. Onlar ayrıcalıklı bir klübe üye olduklarına inandırıldılar. Onlar kendilerini önemsizlerden üstün görmekte, onları harcanabilir ve ölümlüler olarak değerlendirmektedirler.

İnsanlık şimdilerde o kadar kolay kandırılamıyor. Çoğunuzun gerçekliğe uyandığını görmek çok iyi. En zeki kalpazanlar ve sahtekârlar, Kabal’dan bağımsız olarak ilk defa kötü senaryonun da açığa çıkmasını içeren bir fişlenmeye maruz kaldılar ve gerçek ve ışığın gelişimi sürdükçe teşhir olmaya karşı savunmasızlar. İnsanoğlu bu düzenbazlıktan uyanıyor ve ihanet edenleri ve insanoğlunu kendi elleriyle zalimlerin ellerine bırakanları açıkça görmeye başlıyor. Onlar dünyanızın tarihini saptırıyorlar ve dikkatlice korudukları bir YALAN dokusunu yerleştiriyorlar. Bu düzenbazlığın sırrı artık ortaya çıkıyor.

Bu düzenbazlık yüzünden en çok acı çekmiş ve çekmeye devam edenler İrlanda ve İrlanda halkıdır. Diğer ülkelere mutlulukla yerleşmiş ve onların harika bilgilerini paylaşmış olan eski İrlandalılar, tarih kitaplarınızdan silindi. O zamanlar insanlar yapabileceklerinin farkındaydı. İnsanlar korkusuzdu ve özgüvenleri yüksekti. Vatikan’ın İrlanda halkını yok etmesi ve kontrol etmesi çok şeye mal oldu. Şimdi gerçek onların önünde, onlar kendilerine ve nihayetinde bütün insanlığa yapılan şeyi açıkça görebiliyor. Gezegendeki her insan o zaman yapılanların acılarını çekti.

Şimdi zaman bu yanlışı düzeltme zamanı. Bu düzenbazlığın keşfedilmeden bu kadar zaman gözden kaçması inanılmaz. Her şey hakkında yanlış bir izlenim yaratmak için kullanılan propaganda dikkatlice planlandı ve uygulandı. Rehberlik amacıyla sizin üstleriniz olduğuna inanmanız istenen insanlara bakmayın. Sorumluluk almak sizlere kalmış bir durum. Gerçeği kendiniz arayın. Kabal’ın aç gözlülüğünü tatmin etmek için kullanıldınız ve size çok kötü davranıldı.

Şimdilerde birçok bankacının tutuklanıp yaptıklarından hesap sorulduğuna dair kanıtınız var ama basınınızda veya televizyonlarınızda değil. Bu bilgilerin neden sizden saklandığını sorun. Bu şu ana kadar kabul etmiş olduğunuz kontrol sisteminin bir örneğidir. Gerçeği hak ediyorsunuz. Gücünüzü geri alın. Birlikte olduğunuzda yenilmezsiniz.

Geçişin son evrelerinde bilgilerinizi paylaşıp birbirinizi destekleyerek bir araya gelmeniz bize büyük bir neşe veriyor. Planlarımızı paylaşmak isterdim ama bunları gizli tutmamız şu an için daha iyi. Hepiniz oldukça çok aşama kaydettiniz ve bazılarınız birkaç defa sınandı. Gerçeğin sizi özgür kılacağını bilerek sağlam durdunuz. Dünyanızdaki her şey doğru yerine konacak ve barış sağlanacak. İnsanlık eski çağlarda olduğu gibi hep beraber uyum içinde yaşayacak. Şu an yaşadıklarınız Karanlık Çağ olarak görülecek.

Kahkaha harika bir enerji yaratır. Bu en harika ilaçtır. Kahkaha olan yerde korku göremezsiniz. Beraber gülen bir aile beraber kalır. Hepiniz mükemmel bir takımın parçalarısınız. Hangi ülkede yaşadığınızın bir önemi yok, Kabal’ın kontrolünü sonsuza kadar silmek için gösterdiğiniz çabalarda hepiniz birsiniz. Çoğu insan hayatlarını size borçlu çünkü sizler Kabal’ın Londra Olimpiyatları’ndaki planlarını ortaya çıkaracak kadar cesurdunuz. Yüzlerce masum insanın ölümüyle sonuçlanacak planlarını uygulayamadılar. İşte bu kadar etkilisiniz. Başaracaksınız, bundan şüphe etmeyin. Önünüze gerçeğin kötülüğe karşı zafer alacağına inandığınız için kendinizi aptal gibi hissettirmek için konacak olan engelleri göz ardı edin. Birinin, Kabal’ın ağına düşürme çabalarına rağmen inandıklarının arkasında durması güçlü bir karakter gerektirir. Kim olduğunuzu ve Dünya’da neden bu zamanda bulunduğunuzu hatırlayın.

Yakında büyük kontrol sistemlerinden biri çökecek. Bundan sonra bu iskambilden yapılmış kule çökecek. Hatırlayın sevgilim, Ruh’a ilk geçtiğimde size bunun olabileceğini söyledim ve siz şüphe ettiniz. Şimdi şüphesiz biliyorsunuz ki bunun yıkılması sadece an meselesi. Arkasında iz bırakmadan tükenecek ve dünya üzerinden yok olacak; getirdiği terör sonunda bitecek. Kötü ve bozulmuş olan çoğu şeyden sorumluydu. Ölüm ve yıkım bina bloklarıydı* ve aç gözlülüğü sınır tanımıyordu. Halen hipnoz durumunda olanlar gerçeğe karşı duyarsız durumdalar ve yakında bu durum onlar için bile aşikar olacak. Şimdi sizi bir cehalet durumunda tutmak için insanlığa yapılan şeyin korkunç gerçeğiyle yüzleşmek zorundasınız. Emeklerinizin getirdiği sonuçları gördüğünüzde hayrete düşeceksiniz. Gelecek sizindir. Maceranın tadını çıkarın!

Durumlar hızlı ilerliyor ve her şeye yetişmek zor. Yalnızca her zaman olduğu gibi elinizden gelen en iyisini yapabilirsiniz ama ayrıca dinlenmek için zaman da ayırmalısınız.

Hazır ol Sevgilim. Her zaman seni seven, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |