Home > > Montague Keen - July 29, 2012

Montague Keen - July 29, 2012

Sevgilim, dünyanızı her tarafından öyle çok kişi bu çok uğurlu zamanda sizinle bağlantı kurmakta olması çok heyecan vericidir. Bu Dünya’ya geri dönmenizden önce planlandığı içindir; birlikte, gerçeğin ve adaletin ışığını gezegeninizde yeniden kurasınız diye. Bir gün hepinizin bir araya geleceğinizi, birbirinizi tanıyacağınızı ve kendilerini düşünmekten korkan, kontrol sisteminde kaybolanları uyandırmak için bir araya geleceğinizi şüphesiz bilerek, farklı ülkelere ve ırklara girmeyi seçtiniz.

2012 Dönüşümün meydana gelmek zorunda olduğu ve meydana geleceği yıldır. Kabal’ın yolunuza koyacağı engellerle başa çıkacaksınız. Onlara bir atlama taşı olarak bakın. Kabal kolayca gitmeyecek. Onlar Dünya gezegeninin kontrolünde yaşam yollarını beğenirler. Onların bazıları Işığı benimsemeye bile çalışabilirler, ancak çoğu sona karşı koyacaktır. Onlar hala kendilerini geri kalanınız üzerinde üstün olarak görürler, ancak hiçbir şey gerçekten daha ileri olamaz. Onların çoğu şimdi kalplerindeki arzuyu –Yeni Dünya Düzenini- herkes için tek yönetimle ve onlar tarafından gerekli olmayan tüm insanların yok edilmesiyle başaracaklarına inanarak Londra’da toplandılar. Bu çok kesin olarak devam etmeyecek. Onlar hala kendi SAHTE UZAYLI İSTİLASI’na çabalayabilirler, ancak size söylendiği gibi, uzaylı istilası senaryolarına göre, herhangi bir hilekarlığı önleyen, daha geniş mekanlarda birkaç dostça, büyük örtülü gemiler olacak. Ruh Dünyası ve diğer gezegenlerden dostlarınız bunun meydana gelmesine izin vermeyecek. Biz size son birkaç yıldır bu bilgiyi verdik, bu nedenle bir uzaylı istilası olabileceğine ilişkin hükümetin iddiasını duymak bir sürpriz olarak gelmedi; yıllardır uzaylıların mevcut olmadığını iddia etmeye rağmen! Emin olarak insanlar bu konuda söylediklerine inanamazlar.

Her gün, resmi tamamlayan ilginç bilgiler dikkatinize sunuluyor. İrlandalıların ARYAN ırkından olduklarını, Mısır’a doğru Güneş’i izlediklerini ve araştırmacılara açık olan bağlantıyı kurduklarını öğrenmek size sürpriz oldu; onların İrlanda’ya dönüşleri konusunda, İrlanda’ya geri dönmeye çabalarken çölde kaybolarak, büyük zorluklar çektiler. Bu nedenle bazıları şimdi İran olarak bilinen yerde yerleştiler. İran’da pek çok kişi İrlandalılarla aynı DNA’lara sahiptir.

Siz haklı olarak, niçin bunun sizden gizlendiğini soruyorsunuz. Sizi kontrol etmek için, gerçek tarihinizi sizden uzak tutmak için yapıldı. Kendiniz için araştırın. Cevaplar oradadır. Size öğretilen her şeyi unutma zamanıdır. Bir çocuk gibi açık bir zihinle tekrar başlayın. Dininiz ve eğitim sistemleriniz gibi, size yalan söylemiş olanları dikkate almayın. Onlara göre, gerçek herhangi bir anda seçtikleri herhangi bir şeydir. Ne kadar şok edici olursa olsunlar, gerçekle yüzleşmeye hazır olun. Yıllardır bunun için sizi hazırlamaktayız. Heyecanlı olun, çünkü siz başarmak için Dünyaya geldiğiniz şeyi başarmak üzeresiniz.

2000 yıldır, size yalan söylendi ve kötü muamele yapıldı. Şimdi, çürümeyi açığa çıkartan gerçek her yönden size sel gibi akmaktadır. Onlar artık gizleyemezler. İrlanda’nın yolu gösterdiğini görmekten hoşnuduz. İlk olarak, Vatikan’ı duyurmak; ve şimdi, onlar tepedeki bankacıları tutukladılar. İrlanda dizginleri ele alarak, yola liderlik ederek yeni bir duruma alışmaktadır. Bir araya gelin-herhangi bir türde düşmanlık ya da katliam olmadan Işığı yeniden oluşturacaksınız. Tüm insanlık için adaleti görmek amacıyla hemen kararlı iz sürme.

Londra Olimpiyatları için, Kabal Şeytani ritüeli kullanmıştır. Masum insanlar tüm gösterinin spor yapmak olduğuna inanıyorlar. Onların sporun Karanlık Enerjiyi yaratmak için kullanıldığını anlamaları gerekiyor. Kabal’ın üyeleri halen gerçeğin konuşulmasına izin vermeyi vaat ederek, işlerini yapmaya çalışmaktadırlar. Onlar insanlığa karşı suçlarını gözden uzak tutmanızı istemektedirler: ancak buna, sadece insanlık karar verebilir. Onlar kullandıkları ve istismar ettikleriyle herhangi bir empatiye ya da insafa ve vicdana sahip olmadıkları için suçlarından dolayı özür dilemeye çalışmazlar. Onlar insanların bağımlı oldukları; bazıları insanların yaşamlarına zarar veren iğrenç yan etkilere sahip olan ilaçları geliştirmek için ilaç şirketlerini teşvik ettiler. İnsanları hasta ettiler. Onları itlaf etmek için aşıları kullandılar. Yanlış bilgi öğretildiği için bugünlerde kime güvenirsiniz. Bu her birinize bağlıdır, size söylenenleri hemen kabul etmeyin. Kendiniz için araştırın ve öğrenin.

Dünyanızdaki her şey temizlenmek zorundadır. Toprağınızın, suyunuzun ve havanızın kirlenmesi bizim önceliğimiz olacaktır. siz ve ben ilk Ruh Dünyasına göçtüğüm ve gezegene yapılmış olan şeyi görmenin şokunu üzerimden attığım zaman bunu konuştuk. Sevgilim, biliyorsun ki, geçmişin büyük zihinleri hazırlandılar ve Dünya gezegeninin nasıl yeniden düzenleneceği konusunda öğüt vermeye hazırlar. Biz her şeyi dikkate aldık. Hazırlandık.

Aldığı her şey dünyanızı ele geçirmek için birkaç tayin edilmiş yaratıktı. Şimdi, %99 için kontrolü ele almanın ne kadar kolay olduğunu düşünün. Pek çok kişi düşüncesini ve enerjisini herkes için adaletin olmasının ve hiçbir insan grubunun saltanat sürmeyeceğinin nasıl sağlanacağını araştırmaya vermiştir. Ağustos ayı birçok şeyi ortaya çıkaracaktır. Bu gezegeninizin geleceğine karar verecek. Kabal’ın çıkarmaya çalışacağı numaralara kanmayın. Korkacağınız bir şey yok, bu nedenle güçlü olun ve gerçeğe sadık olun.

İrlandalı’ların nihayet uyandıklarını görmekten çok hoşnuduz. Bu güzel Ruhsal Ülkenin önemini anladıkları ve Vatikan tarafından kasıtlı olarak bloke edilen Kutsal Enerjiyi fark ettikleri zaman, tüm dünya barış ve uyum içinde yaşayacak. İrlanda bir kez daha enerjilendirilmesi gereken muhteşem portallara sahiptir. Siz uyanma sürecine uzun bir yoldan geldiniz. Şimdi dünyanızı bir hapishane gezegenden Dünya’da bir cennete dönüştüren Geçişi gerçekleştirmede bir role sahip olduğunuzu bilmenin keyfini ve tatminini yaşayacaksınız. Helal olsun herkese!

Heyecan verici zamanlar, sevgilim, Daima seni seven Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |