Home > > Kris Won, May 6, 2012

Kris Won, May 6, 2012

Alfa Uzay Gemisinden selamlar!

Son haftalarda -özellikle kadın olmak üzere- mesajlara kanallık eden kadın ve erkek sayısında artış oldu. Çoğu da internette yayınlanan bu mesajlar bizi kutsuyor ve memnun ediyor.

Mesajları, Yükseliş sürecinde gerçekleşen her tür haberle size yol göstermesi için seçtik. Çünkü bizce bu mesajlar, sadece İlk Temasa açık olanlar ve bizim varlığımızın Büyük Açığa Çıkışı hakkında herşeyi öne sürebilenler için ve bu bilgiye kolay erişimi olabilenler için idealdir. Bu bilgilerle dalga geçen ya da onlara inanmayan kimileri de zihnen eski düşünce modelinde titreştiklerinden bunları okurken rahatsız olurlar.

Böylece mesajlar, ulaşması gereken kişilere ulaşmış olur!

Her ne olursa olsun, biz kalplerimizden Sevgimizi onda rahat hissettikleri için inatla Üçüncü Boyutta (bunun içinde yüzlerce, bazen binlerce yıl yaşayabilmeleri sadece bir alışkanlıktır) kalmak isteyenlere de gönderiyoruz. Elbette bilinmeyen bölgelere gitmenin, geri çekilip her yeni şeyi reddetmenin korkusu da bunda etkilidir. Ancak bunlar kesinlikle, yeni paradigmanın şafağında hepimizin sizler için yaratacağı, Gaia'nın gelecekteki parlayışları olacaktır.

Tüm bunlara rağmen, ihtiyaçları olduğunda başkalarına düşünmeden yardım eden cömert ve soylu yürekli pek çok harika insan var. Ama bu gezegenin Yeni İnsanı olacak, Yeni Dünya'nın Yaradılışı'na, yeni biyolojik, zihinsel ve ruhsal kompozisyona kendilerini hazırlayacak olanların kalplerindeki Lotus çiçeklerinin yeteri kadar açılması için bir şart var.

O'nlar ölümlü bedenlerini terkettiklerinde diğer dünyalardaki ruhsal yollarını izlemek üzere yönlendirilecekler. Kozmik Çekim Yasası gereği kendi ruhsal gelişimleri için kendilerine benzer olanlarla birlikte çekim duydukları kürelere enkarne olacaklar. Kozmik Çekim Yasası, tüm enkarne olmuş ruhları farklı dünyalara, yıldızlara ve boyutlara yerleştirmek ve koşulları ayarlamakla mesuldür.

Sizin gibi bu mesajı internetten okuyan herkes için söylüyorum, size iyi haberler getirdim. Sizler, bu güzel Dünya, Gaia'da çoğalacak yepyeni kök ırkın başrol oyuncuları olacaksınız. Yaratımın Kralları gibi, havanın, okyanus ve ormanların Tanrı'nın tüm çocukları için istediği saflığını sağlayacak, burada yaşayan tüm canlılarla ilgilenecek olanlarsınız.

Çoğumuz bu Galaksi, hatta daha da ötesinden pek çok gezegenden medeniyet ve kültüre uzun "zamandır" yardım edenler olarak, gelecekte burada olacaklarla ilgili pırıltıyı da görebiliyoruz. Çünkü burada olan olaylarla diğer benzer yerlerde olanları karşılaştırabiliyor ve geçmiş hususlara rağmen bazı detaylardaki şartların bir miktar değiştiğini görebiliyoruz.

Çünkü burada yaşıyor olduğunuz bu süreç, sevgili Dünyalı kardeşlerimiz, eşsiz bir doğaya, tam orjinalliğe sahip. Bu olayların döneminde gezegende enkarne olmuş varlık olarak bunları yaşıyor olmanız ve Gezegensel Yükselişi yerinde yapıyor olmanız büyük şans. Bu sizi temin ederim ki kıskançlık doğuruyor. Sizi ziyaret eden pek çoğunda bu yükseliş deneyimini ilk elden, böyle yaşamak isteyenlerin tabiri caizse sağlıklı bir kıskançlık duymalarına sebep oluyor.

Şunu anlamanızı istiyoruz ki, eğer hemen şimdi, (çoğunuzun dilediği gibi) şehirleriniz üzerinde yıldızlararası gemilerimizle uçsaydık, bu henüz kendileri gibi ya da farklı başka insan varlıklarının mevcudiyeti ve sizi ziyareti üzerinde bugüne kadar hiç düşünmemiş basit akıllı çoğu insan arasında panik yayardı.

Bu, Evrende yalnız olmadığını gözlemlemeye, anlamaya ve bunu tecrübe etmeye hazır olmayanlar için yıkıcı ve başedilemez bir şok olurdu!

Bu nedenle, şu an Dünya'da olduğu gibi yerine gelen şartlar tamamlanmadıkça, Üçüncü Boyut dünyalarında hiç bu gibi eylemler yürütmedik. Ancak doğru anda ve tamamen elverişli şartlar oluştuğunda bu görevi üstlenebiliriz.

Bu yüzden, gergin bir şekilde dünyanın BURADA ve ŞİMDİ değişmesini bekleyenlerin biraz daha sabırlı olmaları gerekiyor, zira sabır kurtuluşun anahtarıdır.*

Eğer burdaysak, bu sadece gece uyurken bizi görebilmelerine rağmen sezgileriyle bu yazıyı okumaya hazırlıklı olanlar içindir. Ve yine eğer burdaysak, bu size 5. Boyut değişim sürecinde yardımcı olmak içindir. O boyut ki her ne kadar Mutlak Gerçeklik olmasa da, sizi gerçekliğe daha yakın bir konuma getirecek olan ve Büyük Yaratıcı'mızın Işığına daha yakın olan Yüksek Alemlerde parlayabilendir.

Barış ve Sevgiyle

Kaynak: Komutan Sohin

Kanal: Kris Won

Çeviri: Emreskopi

*ÇN: Söz konusu cümlenin orjinali direkt çeviride anlam ifade etmeyen özel bir deyim olup Mevlana'nın "Sabır kurtuluşun anahtarıdır" ve İspanyolların "Sabır herşeyin çaresidir" gibi ifadelerine karşılık gelmektedir. Bu yüzden böyle çevrilmiştir.
Share |