Home > > Kris Won, March 27, 2012

Kris Won, March 27, 2012

IRIS


Yıldızlara ait kardeşlerimize engin şükranlarımızı açıklamak için, size birkaç hattan yazmamız için verilen bu fırsatı değerlendirmek istiyoruz.

Merhaba, yeryüzündeki dostlar!

Bir kez daha, su altındaki dünya ile yüzeydeki dünya arasında yakın bir iletişim çerçevesinde sizinle bağlantı kurmaktayım.

Benim ırkımdan olanlar yeni okyanus yöntemi ve deniz suyu durumu geliştiği için mutluluk ve tanımsız bir neşe ile doluyuz. Ve dış uzaydan, hem karada, hem de suda çalışan gemileriyle ve çarpıcı teknolojileriyle, dinlenmeden, çok sıkı çalışan sevgili kardeşlerimize bundan dolayı borçluyuz; bunu sevgili mavi gezegenimizin tüm sakinlerine, özellikle bizim doğal yerleşimimiz olarak okyanuslara sahip olan bizlere yardımlarından dolayı söylüyorum.

Yıldızlardan gelen, bu şekilde yardım etmek için benzersiz arzularını ve merhametlerini ve sevgilerini gösteren sevgili kardeşlerimiz yalnızca bir yıl önce olduklarına bugün kesinlikle benzemeyecek şekilde başarıyla küremizin denizlerini ve okyanuslarının temizliğini ve saflaştırılmasını gerçekleştirmişlerdir.

Ne kadar harika! Eğer onların hayırlı müdahalelerinden sonra, denizlerin ne kadar temiz ve kristalin olduğunu, bizim gördüğümüz gibi görebilirseniz, şimdi bizim olduğumuz gibi neşe ve mutlulukla gurur duyarsınız.

Aynı zamanda, Dünya Ana’nın dengesi tehlikede olduğu için, okyanus ve deniz sularını kirletmemeniz gerektiğini son yıllarda farketmiş olan, siz yüzey ırklarının müdahalesiyle yapılacak bazı şeyler olduğunu zannediyorum.

Siz ve hatta gezegenin denizlerini kirleten, böylece okyanusun dibinin, bizi de kapsayan sucul insani varlıkların flora ve faunasının etkileyen kirliliğin kötülüğüne aldırış etmeyenler bile, Gaia’nın yaşayan tüm varlıklarının doğal çevresini korumak için taahhüdümüzü kabul etmek zorunda olduğumuzu anlıyorsunuz.

Çok temiz ve kristalin sularda yüzebildiğimiz, bazı kalpsiz insanların dökecek başka yerleri olmadığı için, okyanuslara ve sayısız tatlı su nehirlerine attıkları kimyasal ürünlerin korkusundan kurtulduğumuz; hatta yüzlerce gemi, kruvazör ve botların yapışkan kirlilik havuzlarını arkada bırakarak, okyanuslara petrol ve yağ atıklarını döktüğü rıhtımlardan uzaklarda yüzmekten kurtulduğumuz; ve ölümün kötü habercileriymiş gibi, okyanuslara attıkları birçok radyoaktif maddeden yayılan ölümcül radyasyonla kirlenmesi nedeniyle neslinin tükenme riskinden kurtulmuş olma nedeniyle ne kadar mutlu olduğumuzu kelimelerle anlatamam.

Yıldızlara ait kardeşlerimize engin şükranlarımızı açıklamak için, size birkaç hattan yazmamız için verilen bu fırsatı değerlendirmek istiyoruz.

Kanalımdan, Kris Won yoluyla bu sözleri aktarırken, kız ve erkek kardeşlerimizin, kalplerimizdeki memnuniyeti hissettikleri için gülen, sevgi dolu yüzlerini görebiliyorum. Hah hah hah, onları hiçbir şey bozmaz!

Sevgili dostlar, bilinçlilik içindeki kız ve erkek kardeşlerimiz, suları, ve aynı zamanda bizim zavallı, yaralı gezegenimizi, yeryüzü Dünyasını temizlememize yardım etmek için göstermekte olduğunuz çaba ve adanmışlıktan dolayı kalpten teşekkür ederiz!

Olağanüstü emeklerinin farkındayız ve sonsuz teşekkür ediyoruz.

Bizler Ruhta ve Bilinçte biriz.

Kaynak: Iris

Kanal: Kris Won

Çeviri: BDost


Share |