Home > > Alpha Ship, October 31, 2011

Alpha Ship, October 31, 2011

Alpha uzay gemisinden selamlar!

Pek çoğunuz (bunun gayet farkındayız) bizim fiziksel şeklimizi, gemilerimizin nasıl ve hangi malzemeden yapıldığını merak ediyorsunuz. Biz tüm sorularınızı cevaplamak için her zaman hazırız. Bunun için bu zamanlarda size attığımız her adımdan bahsediyor, siz aşağıdakilerin sorularına cevap veriyoruz.

Düşünceler şu an benim zihnimden kanalımın zihnine yumuşakça ve ışıkla akıyor. Bu olması gerektiği gibidir. Çok yakında, telepatik mesajlarımızı nasıl alacağınızı her biriniz bileceksiniz ve bu artık kendimizi büyük enerjiler harcayarak sizin uzay-zaman sürekliliğinize taşımamıza gerek kalmadan olacak.

Bu şekilde Galaktik Federasyon'un tüm üyeleri birlikte haberleşebilmekteler ve aradaki mesafe tamamen önemsizdir. Aynısı siz bunun bir parçası olmaya hazır olduğunuzda, Galaktik Fedrasyon'un parçası olduğunuzda sizin ve bizim aramızda da olacak.

Büyük kısmınızın kafasında olan fiziksel yapımızla ilgili sorunuzu cevaplarsak, öncelikle şunu açıklamalıyım ki galaksinin çok farklı kısımlarından hatta daha da uzak galaksilerden geldiğimizden birbirinden farklı ve değişik fiziki araçlara sahibiz.

Bazılarımız sizinkine benzer bedenlere sahibiz ki aynı zamanda Alpha uzay gemisi ve diğerlerinde olanlarımız da böyledirler. Diğer kardeşlerimiz yaşadıkları çevresel koşullar ve atmosferlerine bağlı olarak daha elastik bir metabolizmaya sahiptir. Bu yüzden daha jelatinsel ve yumuşak olabilirler. Başka diğerleri de hidrojenle oksijenin bazı gazlarla karıştığı atmosferik etmenlerin olduğu dünyalarda yaşadıklarından kendilerini koruyacak daha pullu derili bedenlere sahipler.

Kimileri de su ve benzeri sıvılar gibi doğal yaşam ortamlarına sahip olduğundan balıklarınız gibi solungaçlara sahiptir. Böylece su altında nefes alabilirler. El ve ayak uzantıları perdeli ve kıkırdaklı yapıdadır ve böylece su altında çok çevik hareket edebilirler.

Tanıtımımı çok uzatmak istememekle birlikte bir de daha gaz halde bulunan bedenli kardeşlerimiz de vardır. Onlar bir nevi fiziki bedene sahip olanlarla bedensiz yaşayanlar arasında köprü gibidirler. Onlar yarı ruh, yarı insan gibidirler. Ne demek istediğimi anladınız mı? Onlar sizinkinden farklı doğa kanunlarınca yönetilirler.

Bu fikre alışmanız mecburidir. Böylece sizle ilk görsel temasımızı yaptığımızda kendi Büyük Biraderlerinizin bir kısmı ırkınızdan biraz farklı görünürse gücenmeyin, paniğe kapılmayın.

Diğer aktarımlarımızda açıkladığımız gibi film yapımcılarınızın yaptığı çoğu filmler sizin bize dair fikirlerinize zarar verici nitelikte. Onlar size yardıma geldiğimiz fikrinden ziyade ele geçirilmeniz üzerine kurulu. Ancak sizin düşünce yapınızı genişletip hazırlayan, pek çok değişik, farklı ırk zihniyetine alıştıranları da var. Gemileriyle gezegenler arası seyahatler yapan ve diğer evrenlerden farklı medeniyetlerle temas kuran insanları anlatan filmlerinizden bahsediyorum. Bu bilimkurgu değildir Dünyalı kardeşlerimiz ve gerçekten kısa zaman sonra böyle olacaktır!

Sadece şimdi değil, hep ziyaret edildiniz. Tüm zamanlar sizi ziyaret eden diğer medeniyetlerin yardımına güvendiniz. Sadece hiç bu zamanlardaki kadar büyük bir akın buraya olmamıştı. Çünkü bu defa bize her zamankinden çok ihtiyacınız var. Doğal habitatınızı temizlemenize yardım etmemiz gibi. Ancak böylece yükseliş sürecinizde sizlere rehberlik edebileceğiz.

İçinde bulunduğumuz gemi olan Alpha uzay gemisinin fiziksel görünüşü ile ilgili konuya gelirsek, insan görünümümüz iklim koşuları Dünya'ya benzer gezegenlerden geldiğimizden yeryüzü gezegenlerine benzer.

Son olarak, bizim gemilerimizin fiziksel yapıları sizin hava araçlarınızdan çok farklıdır. Pilotlarınız ilk hava araçlarınızı uçurmaya başladığında tüm kontrolleri sürekli takip etmeniz gerekiyordu, tek bir an bile birşeyi gözden kaçırmadan. Sonra, onlar otomatik kontrollere sahip olmaya ve kendi rotalarını korumaya başladılar. Böylece pilotlar artık rahatlayabiliyor, tüm navigasyon şartlarına sürekli hakim olmaları gerekmiyordu.

Bizim gemilerimiz çok daha fazla otonomiye sahiptir. Tek yapmanız gereken seyahat programını hareket anında vermektir. Gemiler çok ileri bir teknolojiyle tasarlandığından kendilerini tüm seyahat boyunca tamamen idare edecek yeteneğe sahiptirler. Onlar öylesi komplike ve karmaşıktır ki bir çeşit "kendiliğinden düşünen" maddeden yapılı olduklarını söyleyebiliriz. Yolculukta çıkabilecek tüm uygunsuzlukları kendiliğinden çözerler.

Onlar sizin için alışılmamış bir tür yapay zekadır, kardeşlerimiz. En uç bilimkurgu filmlerinizde bile düşünemediğiniz kadar.

Ancak onların yapımı, kullanımı ve bakımı bilgisi sizlere mühendislerimiz tarafından İlk Temas gerçekleştikten sonra aktarılacaktır.

Alpha Gemisinden sıcak selamlar.

Barış ve Sevgiyle

Kaynak: Komutan Sohin

Kanal: Kris Won

Türkçe'ye çeviren: Emreskopi

< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alpha Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.