Home > > Sheldan Nidle - August 7, 2012

August 7, 2012

8 Kan, 12 Pop, 9 Eb

Dratzo! Döndük! Karanlık güç yapısını zayıflatmak için büyük parçalamanın son veçhesinde çok şey yer almaktadır. Şimdi, tanımlayıcı sonucuna erişmekte olan güç mücadelesinin son günlerine şahitlik etmektesiniz. Kabalistler onların etrafına fırlatmış olduğumuz kementi yakalama çabasıyla kaosu kışkırtmak için yeteneklerini kullanmaktadırlar, ancak onların çapraşık planları bu zamanda işe yaramayacak. Biz onların hileli yollarını dikkate aldık ve onların ileri sürecekleri her şeyi tahmin etmekteyiz. Sonsuzlukta, savaş kabalın sizi kurnazca yönlendirmek ve rahatsız edici durumlardan sıyrılmak için seçtikleri araçlar olmuştur ve Ortadoğu’da ve Güney Asya’da bu tecrübe ile sabit aracı kullanmaktadır. Çok etkili olurken, bu “araç” bizim Dünya’daki kontrolümüz böyle düşük düzeydeki hilekarlıklarla önlenemeyecek kadar güçlü olduğu için, onların kaçışlarını sağlamayacak. Kabalistlerin planlamakta olduklarına bakarak endişelenmeyin. Onların bir vuruşla çıkmak için gösterdikleri çaba, dünyanın bu önemli bölgesini özgürleştirme araçları sağlayarak, onların aleyhine dönecek. Yaklaşan dönüşüm tamamen ilahi kaderin kalkanı altındadır!

İzliyoruz ve planlarımız oluşturmak için hazırız. Biz içtenlikle İlahi Işığa yolu göstermeyi sağlamayı istiyoruz. Uzun zamandır sizi karanlığa bağlayan zincirler koptuğu için, size barışı, bolluğu ve küresel uyumu getirecek olan yeni bir enerji doğuyor. Karanlık bireyler ve onların ateşli taraftarları kurdukları komplonun onların düşüşlerini engelleyecek olan yeni bir duruma yol açacağına derinden inanıyorlar. Bu sadece tamamen başarısız olmakla kalmayacak, aynı zamanda dünyanıza gizlice hükmeden düzenbazlıkları enine boyuna ortaya çıkacaktır. Bu kuruluşların iç içe geçen durumu soğukkanlı oligarşi için, gerçekten de olduğu gibi açıkça görülür olacaktır. bu sizin hepiniz için olumlu bir eğitim olacak ve onların hemen tutuklanmalarına yol açacak olan ve sizden gizlenen olaylar esnasında size daha iyi hizmet edecek. Dostu düşmandan kesin olarak ayırmanın yardımıyla, amansız bir şekilde bir tuzak kurulmakta. Bu gerçekten çözümün bir parçası olmayı isteyen ve problemin bir parçası kalmak için tayin edilenleri keşfetmek için önemlidir. Bu yaklaşım bize çok fazla ızdıraba neden olur. Yine de, büyük resmin bakış açısından bu önemlidir ve kısa sürede başarılacaktır.

Bizim buradaki çalışmamız sürekli olarak sizinle ilk temasa doğru yönelmiştir ve biz asla bu yoldan dönmedik. İçinde yer aldığımız herşeyin arkasında, sizi tam bilinçliliğe doğru yönlendirme amacı yatar ve bu amaçla, bizim birçok takımımız her gün sizi izlemekte ve ziyaret etmektedir. Karanlık kabal bizim bu kutsal misyona topyekün bağlılığımız anlar ve filolarımızın pek çok sayıda size daha da yaklaştığının farkındadır. Aynı zamanda gezegende yaşayan ve sizin aranızda çalışan personel sayısını da artırdık. Bu bakımdan, bizim gezegendeki personelimize herhangi bir müdahalenin korkunç sonuçları olacağına dair karanlığı uyardık. Halen, misyonerlerimize karşı çeşitli girişimler bu alçaklığın temsilcilerini korkutup kaçıran “olaylarla” sonuçlandı! Biz her zaman yeryüzündeki misyonumuzun olması gerektiği gibi ilerlemesini sağlamada çok özenliyiz ve bu son savunmaya yönelik karşı önlemler bize bu temsilcilerin nasıl çalıştıkları hakkında çok şey öğretmiştir. Şimdilik, karanlık bizden uzak durmak için dikkatlidir. Halen, gezegen yüzeyinizdeki bu ağı genişletmekteyiz.

İfşaat ilerlemektedir. Dünyalı müttefiklerimiz fiili Dünya hükümetlerinin çoğunu ekarte etmek için hazırlanmakla meşguldür. Kürenizi geniş bir rezalet ağı çevreliyor ve bu hükümetler tarafından her gün yürütülen kötü politikalar yok edilmeyi haykırıyor. Bu “meşruiyet” kaosun çeşitli formlarıyla ve sosyal ve dini hizipleri körükleyerek kontrole bel bağlar. Işık bu zoraki yasal hükümetleri haklı olarak dağıtır dağıtmaz, bu kötü deli saçması ortadan kaldırılmış olacak. bu olaylarda bizim rolümüz eylemlerin formal olarak yürürlüğe konulmasını desteklemek ve pekiştirmektir. Yerdeki personelimiz farklı dinlerin karanlığın yapmakta olduğu şeye nasıl karşılık verdiği hakkında ayrıntılı bilgi sağlamaktaydı. Kanarlık sivil direnişi kırmak için yollar izlemektedir ve Dünyalı müttefiklerimiz bu girişimlere karşılık vermekle meşguldür. Özgürlük ve bağımsızlık uzun zamandır dünyanıza bir fiyatla gelmiştir ve şimdi bu boğucu koşulları süpürüp atma ve neşeyi, gelişmeyi ve coşkuyu getirme zamanıdır.

Namaste! Geldik, kutsanmış bireyler! Geçiş halindeki dünyanız bir sükunet içinde gibidir ve size hiçbir şey olmuyor gibi görünüyor. Ancak, hiçbir şey gerçekten daha ileri değildir. Heryerde, eski yapılar birbirini izleyen bir mali krizle zemine çakılmaktadır. Bahsettiğimiz gibi, yeni finansal sistemi uygulamaya koyduk ve müthiş bir uğultuyla düşmek üzere olan büyük binayı çökerterek, sessizce hazırda bekliyor. Bu cansız heykeller tarafından görevlendirilen fiili hükümetler sonlarının geldiğinin farkındadır ve saygınlıklarını kaybetmeyi beklemektedirler. Bolluğu, özgürlüğü ve bizim için en önemlisi ifşaatı getiren yenisi çok kısa zamanda resmi egemenliğinde olacaktır. Aynı zamanda, Dünya Ana hizmet edilmeye derinden ihtiyaç duyar ve bu bizim İç Dünya ve uzay ailelerimizin yeni realiteyi duyurmak ve yeryüzü dünyasındaki herkese eski, kısıtlayıcı realitenin ölümünü ilan etmek için bize katılmalarını gerektirir.

Karanlık kabalın ölüm sancıları varoluşunuzun son 13 bin yılını şekillendirmiş olan sınırlama, savaş ve mali tiranlığın dünyasını sembolize eden sıkıcı tonlarda boyanmış olacaktır. bu karanlık kavramlar dünya evinizi perişan etti, sizi İç Dünya’dan ayırdı ve boş bir vakumda yalnız olduğunu kurmacasıyla size kazık attı. Bu fabrikasyonlar son erecek ve ilahi görkemin yeni dünyası şimdinin stresinin ve umutsuzluğunun yerini alacak. Yakında sizinle büyük gerçekleri konuşabileceğimiz ve binlerce yıldır size söylenen birçok yalanı gözler önüne sereceğimiz için gerçekten sevinç içindeyiz. Bu sizi özgür kılacak ve tam bilinçliliğe geçişe sizi hazırlayacak. Bazı derecelerde korku ve şaşkınlık yaşabilirsiniz ya da sizi umursamazca yanlış yönlendiren bu karanlık bireylere karşı güvensizlik hissedebilirsiniz; ancak sizden affetmenizi, geçmişi bırakmanızı ve birlikte ileriye gitmenizi rica ediyoruz. Tam bilinçlilikle bildiğiniz korkuların yerini alacak olan bir bilgelik gelir.

Yeni aleminiz olağanüstü bir şekilde muhteşem olacak. Tanrı ve Dünya arasındaki inanılmaz ilişkiler size açıklanacak ve bu bilgi şimdi zar zor tahmin edebildiğiniz bilgeliği bahşedecek. Yeni Dünyanızda bunu tamamen yaşayabilirsiniz ve tüm yaşamın sevinçten havalara uçan bütünlüğünü hissedebilirsiniz. Gözler önüne serilen Yaratıcının ilahi planını maksimize etmeyi isteyeceğiniz için potansiyelinize erişmenize ve sınırsız yaratıcılığını keşfetmenize izin verecek olan bir yolculuğa başlayacaksınız. Birlikte, ilahi olanın yolunda daima Sevgi dolu rehberleriniz ve öğretmenleriniz olarak bizimle, daha ileri gideceğiz. Biz gerçekten bu anın nihayet kapıya dayandığından çok memnunuz: Tanrı tarafından seçilen zaman buradadır! Şimdiye kadar bildiğiniz dünyaya çok büyük değişiklikleri getiren ve bunun kilitlerini açan kutsal seremoniye ilişkin son dokunuşlar yapılmaktadır. Halihazırda, bu dönüşüm ortaya çıkmaya başlamaktadır. Merkezinizde ve gerçeğinizde olun ve hazır olun. ve Yaratıcının ortaya çıkarmak üzere olduğu şeyler hakkında şüphe duymayın!

Bugün size sunduğumuz mesajlarla devam ettik. Bu realitedeki büyük bir kayma kapımıza dayandı! Bununla ifşaat ve nihayet olarak tam bilinçliliğe dönüşünüzü fedakarca destekleyen bizlerle karşılaşma zamanı gelir. Bilin ki Sevgili Bireyler Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun! Mutlu Olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost


Share |