Home > > Sheldan Nidle - July 31, 2012

July 31, 2012

12 Manik, 5 Pop, 9 Ik

Dratzo! Döndük! Geçiş halindeki dünyanız aşina olduğunuz eski karanlık realitesinden Işıkla, Sevgiyle ve bollukla dolu olan yeni realitesine ilerlemektedir. Son yıllarda, karanlık kabal uzun zamandır karşı çıkan olmaksızın keyfini sürdüğü kontrolü sürdürmek ve bu değişimi durdurabilmek için yapabileceği her şeyi yapmaktaydı. Bununla birlikte, bu artık mümkün değil. Yükselmiş üstatlar ilahi emirlere göre boyutunuzu Işığa ilerletmek için küresel olarak hareket etmişlerdir ve bu faaliyetler kabal üzerinde, iş yapmanın hilekar yöntemlerinin bazılarını ortaya çıkarmak için onu zorlayan, böylece alışılmış kibirli çalışma tarzını kanıtlayan baskı uygulamaktadır. Bu ortaya dökülenler onların kovuşturmalarına delil sağlamaktadır. İzlanda gibi bazı ülkeler kabal tarafından onlarca yıl önce kurulan güç yapılarını yasal olarak sökme sürecini başlatmıştır. Diğer birçok ülke yakında aynı şeyi yapacaktır. Biz bunu gözlemekteyiz ve müttefiğimiz olan kamu görevlileri bu büyük, yola gelmez kabalı soruşturmakla görevli olanlara bir sürü suçlayıcı deliller sağlamaktadır.

Karanlığın saflarında panik artmaya devam ediyor ve biz çok yakında çeşitli kilit tutuklamaların bunu izlemesini bekliyoruz. Her zamanki gibi, bu hala bazı üretilmiş büyük krizlere ya da kaçmaya izin verecek olaylara güvenmektedir. Söylediğimiz gibi, buna izin vermeyeceğiz. Şimdi Ortadoğu’da ve Güney Asya’da kaynayan çeşitli ciddi “olaylar” vardır ve bizim gözlem takımlarımız onları yakından izlemektedirler. Bu zaman, bir olay Tanrı’nın emrettiği şeyi önlemek ya da geciktirmek için bile bir araç olarak kullanılmayacak! Artık kabalın postunu korumak ya da yolunu bulmak için eski hileli alet çantasını kullanmasına izin verilmeyecek. Biz kabalın birçok çaresiz komplolarının, çürümüş ve kepaze olmuş eski sistemin bitmiş olduğunu gösteren komplolarının ortaya çıkmasını durdurmaktayız. Bu rezillerin tanımlanması ve sürüden koparılıp ayrılması için, küresel olarak kökten değişikliklerin gerçekleşmesine izin veren ilahi zaman geldi. Özgürlük, bolluk ve neşe tam bilinçliliğe yükselişinizde size destek olacak olan realiteyi tanımlayacak. Karşınıza ortaya çıkacak birçok harika olay için zaman hemen hemen önünüzde.

Işıklanmış alemler sizin için çok dikkat çekici bir dünya hazırlamaktadır. Bu gölgelerin diyarları boyunca, görünür şekilde acı dolu yüklerle ve zahmetlerle dolu sonsuz yolculuğunuz sona eriyor ve bolluğun ve tesellinin ve hoşnutluğun yeni dünyası sizi çağırıyor. Biz, Tanrıyla birlikte, sizi açık kollarımız ve tüm kalplerimizle karşılıyoruz. Tam vaktinde bir sona yaklaşan, engellemeler ve gönül yarasıyla sizi yutan bir dünyaya hoşçakal deme zamanıdır. Şu andan itibaren artık güçlü ya da sabit görülmez; bunun yerine, yeni ve daha çok dostça bir dünya şekillenmektedir. Size karşı söylenen yalanlardan dolayı ya da duyduğunuz tüm tereddütleri ya da yeni dünya hakkındaki şüpheleri bir yana atın. Ön sırada oturmakta, çok muhteşem bir yeni alemin doğuşuna şahitlik etmektesiniz. Etrafınızdaki neşeyi hissedin ve sadece gerçek ihtiyaç ve arzularınızın hizmetinde olmayı isteyen enerjide mest olun. Barış, Sevgi, birlik ve sonu gelmeyen neşe onun işaretleridir. Kürenin her bir köşesinde, bu doğmakta olan toplum her birinizi kucaklayacak ve onurlandıracak.

Başlamakta olduğunuz bir toplum gibi, Galaktik toplumlar uyumla nitelendirilirler ve daha büyük bütüne hizmet etmek için herbir üyesinin coşkusuyla anılırlar. Burada, sizin daha iyi olmanızı isteyenlerle ve yaşamınızın daha büyük bir neşe ve tatmine doğru akmasını sağlayan bir kolektife sizin benzersiz hediyenizi eklemek için sizi ziyaret edenlerle kuşatıldınız. Tam bilinçliliğe dönüşünüzden önce, günlük olarak bizim varoluşumuzu kutsayan büyük neşe ve derin içsel mutluluğu yaşamanızı istiyoruz. Gemilerimiz ziyaretlerinize açık olacak ve orada galaktik topluluklardaki yaşamı ayırdeden tatmini ve hazzı kişisel olarak hissedebileceksiniz. Bizim Anagemimiz derin bir iyi olma duygusunu ve Işık Odalarında tam bilinçliliğe dönüşünüz esnasında daldırılacağınız şeyin bir ön lezzetini size verebilecek olan neşeyi yayar. Bizim toplumlarımızda ritüel ve ‘ruhsal iç-dansı’ yaşamlarımızı kutlamak için bir araya gelir ve biz bütünleşen ruhlarla bireyin birleşmesi olan canlılıktan keyif alıyoruz.

Şükranlar, sevgili Kalpler! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Bugün birçok konuyla geldik. Şimdi, müttefiklerimizle bir dizi son konuşmaları tamamlamaktayız, büyük hamle duyuruların başlamasını geciktiren prosedürleri ortadan kaldırmaktır. Bunlar yeni finansal sistemi ve dünya etrafındaki yeni geçiş hükümetlerini duyuracak olan müttefiklerimiz tarafından yapılacaktır. Bu yayınlar bizim varlığımızın ve iyilikseverliğimizin dünya geneline hızlı bir şekilde açıklanmasına yol açacaktır. Bu dönemde İç Dünyamızın ve uzay ailelerimizin tümünü birlikte getirmemiz önemlidir, çünkü etrafınızda çok meşgul bir şekilde meydana gelmekte olan şeyin tam olarak farkında olmanızı sağlayacak olan ayrıntılı senaryoyu birlikte oluşturduk. Yakında, geçmiş, şimdi ve gelecek meselelere tam saydamlık getirilecek ve saydamlığı gerektiren ilk sorunlardan biri Gaia’nın toprağı, suyu ve havasını temizlemeye katılabileceğiniz pek çok husustur.

Gaia’yı yeniden kurma, bizim gibi yeryüzü insanlarının, yaklaşık olarak 900 bin yıl önce Dünya’nın Lemuryan kolonisine köken olarak yayılmış olan ilahi merhamete geri dönmesine izin veren kolektif bir hamlenin parçasıdır. Tarihimizin çarpıtılmış gerçekleri yeniden oluşturulduğu için, bu harika vatanın kalplerimizde haklı yerine geri dönmesiyle başlayan, geleceğin bize getireceği sürprizlerle mest olmaya başlayabilirsiniz. O zaman, gerçekten olduğumuz kendimizle yeniden tanışmak için bize yakında verilecek olan büyük bolluğu alabiliriz: bu kutsal yeri birbiriyle paylaşan ruhların büyük birliği. Geçmişteki toplumlar emanetlerimize leke sürdüler ve bu nedenle biz bu zamanı yeni yıldız ülkesinin temeli olacak olan çok daha büyük bir emaneti oluşturmak için kullanacağız.

Bu kutsal bir andır. Sadece yeni yıldız ülkesine değil, aynı zamanda tüm fizikselliğe de yayılan kutsal hizmetimizi görecek olan yeni bir çağa ilahi bir başlangıçtır. Bu geçiş dönemi bir sona hazırdır ve büyük faaliyetin zamanı sizi sarmalamaya hazırlandı. Biz, Yükselmiş Üstatlar, ahenkli bir tarzda değişikliklerin bu süvari alayını icra etmek istiyoruz ve bu nedenle pes etmesi için ya da itaatsizliklerinin kaçınılmaz sonuçlarıyla karşı karşıya kalmaları için kabala büyük bir baskı yapmaktayız. Dünya’nın çeşitli yerlerindeki sıcak bölgeleri yakından izlemekteyiz ve bizim rolümüzle ilgili bazı girişim şekilleri önemli kabul edilinceye kadar kabalın buralara saldırmaya niyet ettiğinin tamamen farkındayız. Karanlık için eski taktiklerinin hala günü kurtarabileceğine inanmaları kötü bir fikirdir. Bunun içindir ki, yeni bir gün herkes için doğmuştur!

Bugün, olmakta olan şey hakkında başka bir mesajı getirdik. Yeni bir inisiyatif bu dünyaya Işığı ve barışı getirecek olan çalışmalardadır. Bizim filomuz karanlıkla doğrudan etkileşimine adım atmaktadır ve bu uzun süren sessizlik sona ermek üzeredir! Bilin ki sevgili Bireyler, Tanrının sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun ve Mutlu Olun!)
Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost


Share |