Home > > Sheldan Nidle - January 8, 2013

Sheldan Nidle - January 8, 2013

6 Etznab, 6 Chen, 9 Eb

Selamat Balik! Döndük! Dünyanızda pek çok olay Tanrı’nın resmi olarak başla emrini vermesi için ilahi doğru zamanı beklemektedir. Biz de aynı zamanda bu kısıtlamaya tabiyiz. İlahi bir dizi yeni değişim noktalarının karşılanmasında, Yaratıcının emirlerinin gerekli olacağı bir noktaya erişmiştir. O zamandan beri, karanlık bu kutsal göreve atanan özel Serafim tarafından kontrol altında tutulmaktadır. Bir sonuç olarak, şimdi Dünya’daki ve Cennetteki kutsal ortaklarımızla sonraki adımı koordine etmek için müzakere yapmakla meşgulüz. Bize sonraki adımların gecikme olmaksızın meydana gelmesini herkese garanti etmek için belirli aşamalarda bir şeyleri uygulama eğitimi verilmiştir. Bağlantı personelimiz dünyanızda ilgili olanlarla temas kurmuş ve tüm kısımlar arasında kesintisiz bir iletişim ağını sağlamıştır. Karanlık, ne kadar az şey yapabildiğine bakarak çok şaşkındır ve seçilmiş başlama noktası anında onları tamamen işin dışında tutmayı amaçlıyoruz. Fiili başlama tarihini hızlandırmak ve yumuşatmak için çok sayıda tutuklamalar ve davalar yerini alıyor. Planlanan an çok yakın. Bu an meydana geldiğinde harekete geçmeye hazırız, sabırlı olun ve herşeyin hazır olduğunu bilin!

Gezegeniniz dünyanızı iki kutuplu bir boyuttan gerçek bir tek kutuplu olan boyuta değiştirecek olan manyetik kutup değişimi için hazırlıklarını tamamlamaktadır. Bu değişimler İç Dünya ile dış Dünyanın enerji alanını sekronize edecektir. Gaia elektrik, manyetik ve çekimsel alanların bu dönüşümlerinin çok yakında meydana gelmesine çok yardımcıdır. Bu dönüşümler Gaia’nın iç ve dış boyutlarının yeniden birleşmesi için son hazırlıkları oluştururlar. Bundan başka, bu değişiklikler Agartha’nın güneş sistemi boyunca genişlemesine izin verecektir. Son zamanlarda güneş sisteminde şahitlik edilen ilginç gelişmeler Gaia’nın daha önceki 5. Boyut durumuna dönüşmesi için kısa zamanda ortaya çıkacak olan şeyin sadece işaretidir. Güneş de rengini ve enerjisinin yoğunluğunu değiştirecek. Bu değişiklikler güneş sisteminizin Sirius’un çoklu yıldız sistemindeki yerini doldurmaya yeniden yöneldikçe boyutsal değişimin için hazırlanmakta olduğu anlamına gelir. Bu değişiklikler Maya takvimi yanında, antik Mısır’ın ki (Kimi kıtası) gibi diğer birçok takvim sistemleri tarafından da tahmin edilmiştir.

Galaktik Federasyon, finansal ve hükümetsel döngülere, görevleri her şeyin ilerlemesini sağlamak olan holografik Varlıkları yerleştirmiştir. Amacımız toplumlarınızdaki normallik derecesini korumak ve hiçbir şey değişmiyor gibi görünmesini sağlamaktır. Realitede çok şey değişirken ve yakında ortaya çıkmaya hazırken, bu geçici bir görünüm olarak düşünülür. Bu istikrar için yapılmaktadır, çünkü 1990’larda dünyanızın büyük sürpriz olaylarla, ya da hatta küçük bir ölçekte büyük bir değişimle başa çıkamayacağını öğrendik. Bu nedenle biz normal görünümü güvence altına alacak ve meydana gelmek üzere olan şeyi örtüler altında tutacak olan birçok geçici önlemleri aldık. Başlama noktasına erişene kadar, büyük bir değişimin ufukta olduğunu, sihirli an geldiği zaman doğal ve organik olarak çiçek açacak olan ufkun yakında olduğunu bilin. Her şeyden daha da önemlisi, bu sizin Cennetin şimdi hızlanmakta olduğu fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal değişikliklerinizdir, çünkü bunlar küresel olarak sonraki adımın ortaya çıkması için küresel olarak senkronize olmayı gerektirirler.

Agartha Ana Konseyi ve Yükselmiş Üstatlar yeni yönetim tarafından yapılan başlangıç olanları izleyecek olan bir dizi duyuruları koordine etmektedirler. Bu çeşitli yayınlar resmi olarak bizim iyi niyetli varlığımızı ve misyonumuzun doğasını duyuracaktır. Bu Yükselmiş Üstatların gerçek ruhsal ve gezegen dışı kökeniniz hakkında sizi eğitmeye başlayacağı zamandır. Karanlık Eonlar hakkında, kasıtlı olarak, Yükselmiş Üstatların öğretilerinin yanlış yorumlarını uydurmuştur ve bu çarpık görüşleri doğrulama ve belirli temel kutsal gerçekleri elde etmenize izin verme zamanı geldi. Bunlar sizin fizikselliğin doğasını ve Cennetle ilişkilerini daha iyi anlamanıza yardım edecekler. Agartha’da sizi bekleyen bireysel olarak size uyarlanmış Işık odaları yoluyla tam bilinçli Işık Varlıklarına dönüşümünüzü tamamlama anı yaklaşmaktadır. Bu bizim gerçek ruhsal ve fiziksel Ortağımız olmaya dönüştüğünüz zamandır! Bu büyük bir kutlama ve sonsuz neşe anı olacaktır! Ve bu Samanyolu Galaksisine sonsuz barışı getirmek için ilahi olarak bahşedilmiş projenizin başlangıcıdır!

Şükranlar! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Aralığın zaman çöküşünden beri çok sayıda harika olaylar meydana geldi. Realitenizdeki bu büyük değişiklikler Yaratıcının kutsanmış kehanetinin sonucuydu ve biz şimdi bunu ayrıntılarıyla açıklamaya koyulduk. Kürenin birçok gizli kutsal topluluklarını biçimlendirenlere yönergeler iki ana kısmı kapsar: yeni finansal sisteminizin özünde yatan değerli metal stoklarının geniş bir ağı; ve resmi olarak Paris mukavelesinde imzalanan giderek artan sayıdaki ülkeleri ve Monaco’da sonradan imzalanan sonraki ek vasiyetname. Bu dokümanlar uluslar arası mahkemeler ve kürenin çeşitli kadim, doğal konseyleri tarafından yasal olarak doğrulanan anlaşmalara dayanır. Yetkilendirilmiş kıdemlilerden oluşan bu konsey, yeni yasal hükümetin işbaşına gelmesini kutsamıştır ve bunlar mevcut rejimlerin yerini almaya ve böylece insanlık için gerçekten inanılmaz bir yeni dönemi başlatmaya hazırdır.

Karşıda duran şey Ruhsal ve uzay ailelerimizin dönüşüdür. Agarthalılar bizim Lemuryan atalarımızdır. Lemurya’yı kolonileştirmiş olan yıldız ülkelerinden çeşitli büyük ana gemiler onları orijinal evlerine vatandaşlara döndürmeye hazırdırlar. Pek çoğunuz bu dünyada insanlığı tam bilinçliliğe geri dönüşüne hazırlamak için bedenlendiniz. Şimdi bunun yapılmasıyla, tam bilinçli benlikleriniz hemcinslerinize Dünya’da meydana gelen şeyi açıklamaya yardım edecektir! Çoğunluğumuz Lemurya’da meslektaşlarımızla neşe içinde bir araya gelecek ve birlikte kalacağız ve daha sonra yeni bir yıldız ülkesini sevgiyle oluşturan güneş sistemine yayılacağız. Bu muhteşem girişim Yaratıcı tarafından bizim için planlanan harikaların başlangıcıdır. Rehberleriniz olarak kalacağız ve size Sevgi ve Işık içinde kutsal misyonumuzu gerçekleştirmede yol göstereceğiz.

Gördüğünüz gibi, hepimizin karşısında pek çok şey duruyor. Bu galaksi için kalıcı bir barışı ve yeni yıldız ülkeniz için Galaktik Federasyondaki özel yeri sağlayacak olan yeni görevlere başlamaya hazırız. Binlerce yıllık ruhsal çalışmamızın çok muhteşem bir misyonun öncüsü olduğu gerçeğinden dolayı çok mutluyuz. Yeniden birleşmiş olan insanlık barış için bir araç oluşturacak ve özellikle de birçok galaksiler için fizikselliğin bu kısmında ilahi planın gerçekleşmesini konuşacakları bir ana toplantı yeri olacaktır. Uzun zaman önce, her birimiz aydınlanmanın bu noktasına eriştiğimiz zaman, özel çalışmalarımızın tarihimizdeki bu çok ünlü anında yol göstereceği teminatını verdik. Tanrıya ve özellikle de insanlığa karanlık tarafından kurulan tüm engelleri aştıkları için şükürler olsun!

Bugün konuşmamıza dünyanızda meydana gelen şeyle devam ettik. Dünyanızda yaşayanlar ve çalışanlar amaçladığımız çeşitli olayları ortaya çıkarmaktadırlar. Nihayet ilahi bir müdahalenin meydana geleceğini göreceğiniz bir noktaya eriştik. Bu müdahale realitenizi olumlu bir yönde dönüştürmek ve yeni bir barış, bolluk ve ilk temas dönemini açmak için önceden belirlenmiştir. Bilin ki Sevgili Bireyler Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun! Mutlu Olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |