Home > > Sheldan Nidle - December 11, 2012

Sheldan Nidle - December 11, 2012

4 Oc, 18 Yaxk’in, 9 Eb

Selamat Balik! Döndük! Dünyanız karanlığın çözülme anına ve yeni çağınızın başlangıcına doğru devam ediyor. Bir süre önce oluşturulan bir zaman çizelgesi vaktinde ortaya çıkarılacak. Dünyanızda birçok gizli kutsal toplulukları yönetenler çeşitli projeleri somut olarak ortaya çıkarılacakları tasarlanmış noktaya doğru ilerletmekle meşguldürler. Realitenizin birbirini izleyen zaman çizelgeleri, sizi uzun zaman önce Mayalar tarafından tek olumlu yol öngörüsüne bırakan bir hızla çökmektedir. Yeni ızgaralar boyutunuzu pekiştirmekte ve seçilen yöne itmektedir. Bir dizi özel yayınlar için zaman yaklaşmaktadır ve bu gün resmi olarak sizi onlarca yıldır kapalı tutmuş olan karanlık hapishaneden kurtaracaktır. Bu yayınlarda tam bir açıklama almak için ilk meseleler yeni everensel bolluğu ve yeni finansal sistemi birleştiren ve cömert, hayırlı yeni kanunları olan yeni yönetim olacaktır. Bu konular yakın tarihiniz ve böyle rezil bir şekilde kürenizi kontrol edenler hakkında gerçeği kapsayacak şekilde genişleyecektir. Bir kez yapıldığında, resmi ifşaat duyurusuna geçilebilir.

Bizim gelişimiz çeşitli NESARA benzeri ölçütler size tam olarak açıklandığı ve uygulamaya konulduğunda gerçekleşecektir. Tekrar tekrar açıklanan şeyleri duymanız ve bunları duyunca rahat olmanız gerekebilir. Aynı zamanda, bu konular hakkında özenle hazırlanan pek çok dokümana internet üzerinden başvurabilirsiniz, böylece onları boş zamanlarda okuyabilir ve yerel, bölgesel ve küresel düzeyde meydana gelmekte olan şeyin derin bir anlayışını kazanabilirsiniz. Dünyanız öyle hızlı değişmektedir ki, size bilginin aşırı reklamı olarak görünen şey aslında tamamen zorunluluktur. Her biriniz hemcinslerinizle bir şeyler üzerinde düşünmeye ve planlama yapmaya ihtiyaç duyacaksınız. Biz öyle çok yeniliği hazmetme ihtiyacınızın tamamen farkındayız ve bu nedenle dünyanızda meydana gelecek olan her şeyin açık ve tamamen ifşaatını destekliyoruz. Bundan başka, böyle büyük dönüşümler sadece bir başlangıçtır! Bu aşamada, sahneye çıkmadan önce kendinizin arasında tartışılması gereken şeyin derecesinin kavramaya henüz başlamaktasınız. Bu noktada, biz kaçınılmaz olarak sizin tüm dikkatinizi yönlendireceğiz. Gezegeninizle kitlesel ilk temas meselesine geçmeden önce bile, size vereceğimiz öyle çok bilgimiz var ki.

Bu ilk temas misyonu sizi tam bilinçliliğe sizi döndürme sürecinde gelişmiştir ve bunu yapmak size başlangıçta güvence verdiğimizden çok daha uzun sürmüştür. Bununla birlikte, bu “eve hoş geldin” misyonu burada olmamızın nedenidir. Bu görev ilk istikametinden altı ana değişiklik geçirmiştir, ancak amacı hiçbir zaman değişmemiştir. Bizimle sizi yeniden bir araya getirmeye ve dünyanızı 5-boyut realitesiyle tamamen bütünleştirmeye kendimizi adadık. Bunun yolunda, siz Agarthalı ailenizle ve yeni yıldız ülkenizi yaratacak olanlarla bir kez daha tanıştırılmış olacaksınız. Aynı zamanda, bu güneş sisteminin realitesini oluşturan birçok bedensiz Ruhlar ve Varlıklarla karşılaşacaksınız. Bu bilgili varlıklarla pek çok şeyi konuşacaksınız ve yeni galaktik toplumunuzu kurmak için bu bilgeliği kullanacaksınız. Tanrı bize alacağınız bu büyük eğitimin ilk büyük misyonunuz için sizi hazırlayacağı konusunda bize güvence verir. Bu misyon insan olmayan birçok toplumun tam bilinçliliğe erişmesine yardım edecektir. Bu uğraşta, siz birçok bilgili destekçilere sahip olacaksınız.

Bu örgütteki, insan olmayan yıldız ülkeleri, bu konuda size destek olmaktan çok hoşnuttur. Onlar halen tamamlamanız kararlaştırılan şeye girişmektedirler. Şimdi aktive edilmesi ve bizim tarafımızdan doğru bir şekilde tekrar dizilmesi gereken sayısız RNA/DNA’yı içinizde taşımaktasınız. Bu müthiş işlem bizim Işık Odalarımızda gerçekleştirilecektir. Bu canlı varlıklar bir tam bilinçli varlık olarak sizi kelimenin tam anlamıyla yeniden kurmak için mentorlarınızla ve onların tanrısal olarak benzerleriyle çalışacaklar. Tam bilinçlilik yeteneklerini bir kez daha kazandığınızda, bize katılacaksınız ve AEON’a ilahi hizmetinize başlayacaksınız. Bu galaksiyi hızlı ve kolay bir şekilde Işığa doğru döndürmenizi ve onu mevcudiyetin sonraki devresine hazırlamanızı mümkün kılacak olan belirli üstün niteliklere sahip olacaksınız. Bir kez daha, sizin için karşıda duran şeyin önemini görüvermeye başlayacaksınız. Çok şey verilenlerden çok şey beklenir!

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Neşe içinde ve Tanrı’nın nimetleriyle pek çok muhteşem olayın şimdi ortaya çıkmaya hazır olduğunu bilmenizi sağlamak için geldik. Bu tatil dönemi kalıcı bolluğunuzu size getirmek ve karanlık kabaldan sizi özgürleştirmek için il hamlelerin oluşturulacağı birçok özel mucizelerle doldurulacaktır! Bizim kutsal müttefiklerimiz başarılması onlarca yıl almış olan görevleri bitirmek için çok sıkı çalışmışlardır. Güçlü, negatif bir grup tarafından kapsamlı bir şekilde düzenlenmiş olan politik ve ekonomik realite yapısını kırmak kolay bir iş değildir. Bu geçen on yılda, karanlık kabal kontrolün zirvesine erişmiştir ve şimdi kaybolmak üzeredir. Biz memnunuz ve mutlu bir şekilde bu kutsal kurumların eskinin yerini almasını ve değerli özgürlük ve kurtuluşunuzun size geri verilmesini bekliyoruz. Bu tam bilinçliliğe geri dönüşünüzle ve ruhsal ve uzay ailelerinizle yeniden birleşmenizle tamamlanacaktır. Biz sizi sonsuz bir şekilde Yaratıcının Sevgi ve Işığı içinde kutsuyoruz!

Bu yeni realite bir rüya değildir! Tamamen gerçektir! Bu olayların ortaya çıkışının gerçekten de sizin için ne anlama geldiğini ve nasıl keyifli bir şekilde onları beklediğinizi gördük. Bu olaylar ilahi bir nimettirler ve AEON’dan verilen emirlerin önemini yansıtırlar. Sizin de bizim de yapacak çok şeyimiz var! Binlerce yıldır bize emanet edilmiş olan gizli bir bilgiyle kutsandık ve biz şimdi bu büyük öğretiyi ve bilgeliği insanlığa vereceğiz. bu tam bilinçliliğe ve ilahi ölümsüzlüğe yolda giden herkes için bir eğitim kitabıdır ve biz onu eonslar üzerinde karanlıktan emin bir yerde koruduk ve kalbimize yakın tuttuk. Çok yakında ilk duyurulardan sonra, bizim kutsal müttefiklerimiz sizi bizim resmi görünmemiz ve bir dizi küresel dersler için hazırlayacaklar. Onlar size telepatik olarak ve aynı zamanda, internet, radyo ve televizyon yoluyla sunulacaklar.

Vurgulamaya devam ettiğimiz gibi, bu size açıklanacak şeyin sadece bir başlangıcıdır; örneğin, büyük miktarda bir bilgiyi karanlık sizden saklamıştır. Size söylemekte olacağımız şey, şahitlik etmekte olacağınız şeyin gerçeğini daha iyi anlayabilmenizi mümkün kılacaktır. Realiteniz karanlık tarafından öyle kurnazca yönlendirilmiştir ki, neyin gerçek olduğunu, neyin olmadığını bilmezsiniz ve bir karmaşa bulutunda tutulursunuz. Biz yaklaşan bilgi, açıklamalar ve eylemlerin gerçeğini açıkça kavramanız için araçlar sunmak için geldik. Sizin için Işığa adım atma ve yuvanız dünyayı tahrip etmek için karanlığın yaptığı şeyi telafi etme zamanıdır. Gaia’yı, onun tam potansiyelini geri getirebilen harika enerjiden ilahi hediyenizle eski haline getirebilirsiniz. Birlikte, tüm Dünya insanlığı ile Işığa geri dönmek için bize şimdi rehberlikeden harika Tanrısal Varlıklar arasındaki kutsal bir ittifakı oluşturacağız!

Bugün Yükselmiş Üstatlardan ve kendimizden gelen mesajları size verdik. Harika şeylerin ortaya çıkma zamanı geldi. O halde, dostlarınıza ve ailenize karşınızda duran şey hakkında yardım etmek için, bu şeyler hakkındaki bilginizi kullanmaya hazır olun. İlk temas nihayetinde zamanının geldiği bir misyondur! Bilin ki, Sevgili Bireyler Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun! Neşe İçinde Olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |