Home > > Sheldan Nidle - December 4, 2012

Sheldan Nidle - December 4, 2012

10 Akbal, 11 Yaxk'in, 9 Eb

Dratzo! Döndük! Şu anda realiteniz Gregoryan takviminizdeki Aralık sonunda bulunan değişmez tarihe doğru yaklaşmakta. Bu zaman, realitenizin şimdiye kadar karanlık Kabal’ın realitenizi manipüle etmek için kullandığı, tüm değişik zaman çizelgelerinden kurtulacağınız zamandır…Bu kurtuluş dünyanızı ışığa dönüştürme yollarını yaratır. Bu dönüşüm, yeni hükümetlerinizin ve gezegeniniz için yeni finansal sistemin takdim edilmesi vasıtasıyla olacaktır. İyiliksever varlığımızın Resmi ifşaat anonsu için bu telaşlı etkinliği ve tam bilince kavuşmanıza ve yaklaşan kitlesel inişler hakkında hayati bilgiler verme fırsatımızın olmasına izin verir. Bu bilgi akışları, agarthalıların yaşam varlığı olan gaia'nın doğası hakkında ve Lemurya'nın 900.000 yıl öncesine giderek kuruluşunun gerçek hikayesini de içerecektir. Bu bilgi, tam bilinçlilik olan doğal halinize neden döndürülmekte olduğunuz ve iç dünya ile Agarthalı kardeşlerinizle tekrar birleşmenize hazırlanmak için bağlantı kurmanıza yardım edecektir.

Tüm bunlar sizin etrafınızda ve üzerinizde, resmi varışımızın bir sahnesi olarak sizin kıyılarınızda gerçekleşmektedir. Bu kitlesel iniş, tam bilinçliliğe yükseleceğiniz iç dünyanın kristal şehirlerine göç etmeye hazırlanmaya başlamak için dönüm noktası olduğunu işaret eder. Tam bilinçli olmak, dünya eviniz ile doğru ilahi ilişki içinde yaşamanıza ve güneş sisteminizdeki diğer su-dünyalarına, onlarla beraber küresel toplumlar oluşturmak için seyahat etmenize olanak sağlar. Buraya enkarne olmadan önce, yaşam kontratınız bu su-dünyalarından birinde ikamet etmeniz imkanını da içeriyordu ya da Agarthalılarla beraber galaktik toplum yaratmak için Gaia'da kalmayı... Bu yeni gezegensel toplumlar yeni bir yıldız ulusuyla birleşmeye demirlenecek ve bizim rolümüz basitçe bu büyük girişimin arabulucusu ve öğreticisi olmamızdır. Ortak tarihimizin, bunun daha önce olduğu gibi, birçok örneklerinin bulunduğunu öğreneceksiniz. Anlayışlar Kitabının içindeki bilgelikle, kendi benzersiz yıldız-ulusunuzu oluşturacak muazzam yaratıcılığınıza sahip olabilirsiniz.

Uzun bir süre önce Agarthalıların yaptığı gibi, Federasyon üyeliğini aldıktan sonra, cennetten size bahşedilen direktifleri yerine getirmeye başlıyor olacaksınız. Bu direktifler, size Anchara antlaşmasında belirtilen sözleşmeleri resmi olarak sağlamlaştırma şansı verir. ilk bahsedilen 'Anchara çocuğu' ışık bedenleri alan ve onlarla beraber, tam bilinçlilik haline yükselendir. Bu, tüm galaksiyi ışığa dönüştürecek enerjileri yaratacak! Bu amaç, şimdi bile fizikselliğin tüm alanına tesir eden, ilahi hareketlerin serilerinin ardında gizlenir. Bizler fizikselliğin bu görünümünden, büyük yeni galaktik yıla girdiğimizden, Karanlık genel olarak geri çekilmekte ve bizler ışığın, fizikselliğin bu kadar geniş bir örneğini dönüştürebileceğini izlemekten çok memnunuz. Kısa bir süre sonra keşfetmek üzere olduğunuz harikalardan bir tanesi, hayatın, fizikselliğin bu bölümüne nokta koyan, binlerce galaksinin her birindeki yaşamların çeşitliliğidir. Aslında, en büyùk eğlencelerden biri de, ışığın dokunduğu herşeyin sihirli bir şekilde açılımını izlerken, birbirimize haiz olmaktır.

Bu zamanda algılarınız sizi şüphe dolu yapan ve sıklıkla bu galaksi ve onun ardında ne olduğuna dair korku veren dayatılmış yabancı düşmanlığının etkisi altındasınız. Ancak, tam bilinçlilik haline gelindiğinde, cennetin galaksinin üzerinde galaksinin enginliğini dolduran sayısız yıldız sistemlerindeki gezegenlerin ortaya çıkardıklarına hayret edeceksiniz. Bizim bilim ve keşif ekiplerimiz günlùk olarak yeni keşifleri rapor ediyorlar. Fiziksellik, çeşitliliğin geniş ve sonsuz büyüleyici bir açık büfesidir ve hayal gücünüzün de ötesinde bulunan maceradır ve sizinle bunu paylaşıyoruz ve korkusuzca tekrar kazanacağınız -tam bilinçlilik- halinde katılımcı olan bu medeniyetlere karşı görevlerinizde yardımcı oluyoruz. Bu ilahi ihsan, AEON'dan durmaksızın yayılan övgüye layık Işık ve Sevginin muazzam birliğine bağlantı kurmanıza hizmet eder. bizler, fiziksel olarak ortaya çıkarılan büyük sevgiye sahip olan ve ilahi planının detaylarını oluşturan bu varlıklardan esinleniyor ve huşu içinde oluyoruz.

Tebrikler! bizler sizin yùkselmiş üstatlarınızız! Bu Kutsanmış dünyanın etrafında olmakta olan çok sayıda harika şeyin ışığıyla geldik. iyi niyetli iştiraklerimiz, sizlere yeni yönetimleri ve size dùnya çapında refah getirecek olan bu anlaşmaları yürürlüğe koymanın son aşamasındadırlar. Onlar, bunun gibi ilk önkoşulları en iyi şekilde açığa çıkarmak için ayrıca odaklanmış olan Agarthalı ortaklarıyla uyum içinde beraber çalışırlar. Yıllar önce, cennet bize bu zamanın sizin için yeni bir özgürlüğün doğumuna tanıklık edeceğimizi ve prangalarınızdan kurtularak kişisel bağımsızlığınıza kavuşacağınızı bildirmişti. Yönetimin yeni formu, Verilen sözleri kısa sürede harekete geçirerek devam ettiren, egemen devletinizin tam yasalarını uygulayan şekilde olacaktır. Bu yönetimde, sizler gùnlük operasyonların içinde önemli rol oynuyor hale geleceksiniz ve gördüğünüz gibi, bu şu andaki vatandaşlık rolünüze tamamen ters düşmektedir. şimdilerde, hükümet, tüm politikalara ve hükümet yönetimine şekil veren bir monopole sahip olan güçlü özel iştiraklerin etkisi altındadır.

Sizlerin önemli rol oynama durumunuz, sizin ve yeni hükümetin arasındaki sabit bir "belediye binası" ilişkisi kuracak olan, yeni iletişim teknolojisi tarafından etkinleştirilecektir. Bu kurulumda, özel ilgi alanlarının uygulanması gerekmez! Bizler, uzun zamandan beri, kutsal saydığımız belli başlı özgürlüklerin şampiyonu olmuşuzdur. Her biriniz, yaratıcı tarafından verilmiş olan bilgi ve ilahi yaşam kıvılcımının somutlaştırıldığı kutsal damarlasınız. Bu ilahi miras, neden sizin bilincinizi yükselttiğimizdir, böylece sizler sonunda fiziksel yaratım sürecinde ve bolluğun içinde olan, kutsal ruh tarikatına birleşeceksiniz. Cennet, bu ilahi gerçekliğe katılmanız, fizikselliğe açılmak için yetenek ve becerilerinizi geliştirmeniz için uygun zaman olduğuna karar verdi. Bunun, büyük işimizin neredeyse bitmiş olduğu anlamına geldiğini farketmek bize büyük neşe veriyor...

Gezegeninizde her ne oluyorsa, güneş sisteminizden yansıtılıyor. Hepimiz için cennetin kutsal çağrısını kabul etmek ve tam bilinçlilikle lütfuna erme zamanıdır. Bizler, yol göstericiler olarak, bu olağanüstü zamanlarda sizin rehberiniz olduk. Biliyoruz ki, atılan adımlar, sizinle bir kez daha açıkça görüşebileceğimiz koşulları sağlayacaktır ve cennetin doğru yollarını size öğretecektir ve ayrıca bu dünyanın insanlarına pek çok kutsal görevler ciddiyet içinde verilmiştir. Bize bununla ilgili yardım etmek için, bizler sizin ruhsal ve uzay ailenize bağlandık, böylece hep beraber eve dönüşünüzü tam bilinçlilikle tamamlayabiliriz. Bizler sizin rehberleriniz olmak ve cennet tarafından verilen kutsal görevleri yerine getirmeniz için en iyi yolları bulabilmeniz için sabırsızlanıyoruz. AEON'un Tüm bu kararnameleri bizleri bekliyor ve onlarla beraber, tarihimizdeki en muhteşem zaman da...

Bugün haftalık mesajlarımızla devam ettik. İlk Temasın önünü açacak olan olaylar ortaya çıkmaya hazırdır. Hadi insanlık için yeni bir çağı getirecek olan, bu uğurlu zamanları beraber değerlendirelim. Hadi cennetin büyük çağrısına gerçekten sevinçle cevap verelim! Bilin ki sevgili varlıklar, cennetin sayısız nimetleri ve hiç tükenmeyen bolluğu aslında sizindir! Öyleyse o olun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde bir olun! ve sevinç içinde kalın)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: Hicran


Share |