Home > > Sheldan Nidle - May 15, 2012

May 15, 2012

1 Cauac, 12 Moan, 8 Manik

Selamat Jarin! Döndük! Dünyanız kutsal değişim noktasına her geçen gün yaklaşmaktadır. Yapılması gereken şeyin son zerrersi şimdi oyundadır. Karanlık kabalistler tutuklanmalarının hemen başlayacağını bilirler ve bu nedenle bu ahmakça faaliyetlerin kaçınılmaz olanı geciktireceği umuduyla küresel kaosu körüklemekle meşguldürler. Bu gidişatı izliyoruz ve dünyanızın çeşitli kısımlarının hassas yapısını bozmak ve tahrip etmek için bu emirleri izlemekte olanlara dikkat ediyoruz. Güney Avrupa ve Ortadoğu kürenizdeki iki özel önemi olan noktadır. Bu arada çeşitli finansal kurumlar ve ulusal hükümetler çöküşün eşiğindedirler ve bunlar karanlığı diken üstünde tutan asıl zaman bombalarını oluşturuyorlar. Bu durumun ve böylece karanlık tarafından kontrol edilen medyanın artık ihmal edemeyeceği haberlerin halka açıklanması yakındır. Bu şok eden realite uzun zamandır beklemiş olduğumuz olayları sıraya dizecek. Eski düzen ortadan kalktıkça yeni hükümetler ortaya çıkacak ve bolluk fonları sonunda dağıtılmış olacak!

Finansal ve kişisel özgürlüğe doğru ivme durdurulamaz. Büyük bir akım günler geçtikçe çok daha büyük bir güç toplamaktadır. Gaia’nın insanları, onları uzun zamandır eski karanlığın lordlarına bağlayan zincirlerin yerini, Gaia ile aranızdaki özel etkileşim bağlarını yeniden kuracak olan sorumlu hakimiyetle birlikte her zaman büyüyen özgürlüğün almasını talep etmektedirler. Bu yeniden başlayan ilişkiler tam bilinçliliğe doğru dönen yolculuğunuzun son etabının başlangıcına işaret eder. İç Dünyanızdan gelen kuzenlerinizle yeniden birleşmenizde sizi açık olarak desteklemek için bu doğru kutsal ana geliyoruz. Agarthalılar uzun zamandır sizin Yükselmiş Üstatlarınızla bağlantılıdırlar ve birlikte doğal tam bilinç durumunuza hızla dönüşünüzde size yardım etmeyi amaçlarlar. Biz tamamen bu galaksiyi ve gerçekte fiziksel Yaratımın tümünü kapsayan büyük bir aileyiz. Bu ilk temas misyonu, esasında sizin için ve sizin geniş insan aileniz için bir eve dönüş kutlamasıdır.

Bizim yeniden birleşmemiz sizin dikkat etmenizi bekleyen bir dizi çalışma maceralarının başlangıcını gösterir. Eski Anchara İttifakı şimdi kendini, üyelerinin kendi ışık bedenlerini keşfetmek ve böylece tam bilinçli Varlıklar olmayı istediği yıldız ülkelere girmiş bulur. Sizin mücadeleniz son zamanlarda onları amaçlarına başarılı bir şekilde yönlendirmek ve böyle yaparak bu galaksiyi Işığa doğru hareket ettirmeye yardım etmek için toplanan teknik bilginizi ve bilgeliğinizi kullanmaktır. Bu büyük girişim şimdi barışı sürdürecek olan ve fiziksel Yaratımın bu sektörünü şekillendiren galaksilerin geniş denizinde çok daha ileriye doğru bizi hareket ettirecek olan yeni bir örgütün doğuşu olacak gibi görünen şeyin aşamasını oluşturur. Sizin yorulmadan çalışmanız onurlandırılacak ve sizin gerçekte olduğunuz, tam bilinçli Varlıklara heyecan vereci dönüşümüzü izlemek için yakın galaksilerin binlercesinden Varlıkları getiren bu büyülü potansiyeldir. Bizim rolümüz için, Tanrı’nın size rehberlik etmemize ve daha sonra Işığın Galaktik Federasyonunda sizi neşe içinde karşılamamıza izin vermiş olmasından dolayı, özellikle onurlandırılmış hissediyoruz.

Varlığınızın bu büyük yenilenmesi Tanrı’nın sınırlı bilinçliliğe düşüşünüzün zamanında garanti edilen bir prosedürdür. Tanrı’nın tüm büyük kehanetleri bu eski haline getirme eyleminde merkezlenir. Çünkü bizim ilk temas misyonumuz hem kadim bir kehanetin gerçekleşmesi, hem de bu galaksinin Işığa dönüşümüdür. Biz her gün Tanrı’ya şükrediyoruz ve dualarımız, ibadetlerimiz sizin tam bilinçliliğe hızlı dönüşünüzü diler. Bu galaksideki her insan toplumu sizi “SİZ” yapan DNA/RNA’ya katkı sağlamıştır. Siz bizim çok büyük zorluklara katlanmış olan, ancak şimdi aramıza geri dönecek olan çok özel akrabalarımızsınız. Şüphelerinizin ve korkularınızın nedenlerini anlıyoruz; dünyanızın dışındakilere karşı temkinli olmanız gereken pek çok şey olmuştur. Bunu kavrıyoruz ve sonsuz sevgiyle geliyoruz. Sizi kayıp tarihiniz konusunda bilgilendirmek ve göz önüne almaya ihtiyaç duyduğunuz her şeye karşı sizi hazırlayabilen unutulmuş tarihi mekanları size göstermek istiyoruz. Büyük bir yazgıyı ve ruhsal bir mezuniyeti gerçekleştirme zamanıdır!

Şükranlar sevgili Kalpler! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Bizim ortaklarımız, kutsanmış bilgelikleri ve Tanrı’dan gelen yönlendirmelerle, harekete geçmeye ve dünyanızı karanlıktan Işığa dönüştürmeye yönlendirilecekleri zamana çok yaklaşmaktadırlar. Lord Surea, sonsuzluktan önce, ilahi planı eyleme koydu. Bu plan, rahmet ve inayetten karanlığın kötü zincirlerine geçici olarak düşüşünüzü kapsadı. Bu olaya yalnızca, size daha iyi hizmet edecek olan bilgeliği getirecek olan belirli deneyimleri sağlayacağı için izin verildi. Şimdi sizi tam bilinçliliğin sonsuz neşesine tekrar yükseltecek olan kutsal an geliyor. Işığa hizmet eden bizlerin tümü ‘büyük değişim’in meydana geleceği bu büyülü ana geldik. Sizi doğal durumunuza döndürecek olan, özel amaca yönelik Özel Işık Odaları kurulmuştur ve sizi almaya hazırdır. Biz kısa zaman sonra dünyanıza geleceğiz ve size yeni ilahi realitenizin anahtarlarını kapsayan birçok gizli gerçekleri öğreteceğiz.

Bu yeni realitenin rolü İç Dünya’dan gelen kız ve erkek kardeşlerinizle yeniden bir araya gelmenizdir. Bu, bizim sizin etrafınızda meydana gelmekte olan şeyi daha iyi anlamanıza yardım etmek için gücümüzü kullanabileceğimiz yerin bir örneğidir. Yeniden düzenlemeye ihtiyacı olan başka bir alan karanlığın çarpıttığı ve yeniden yazdığı, kendi orijinal kapsamında tekrar açıklanması gereken metinlerdir. Bu, tam bilinçliliğe dönüşümüzün tamamlanması için tamamen hazır olmanız için sizi güçlendirecektir. Bu an kesinlikle çok ilahi bir andır! Bin yıl önce, Tanrı bize dünyevi alemlere giden bir yola başlamamıza izin verdi ve burada biz pek çok şey öğrendik ve size ve birbirimize sonsuz, ilahi bir hizmeti kabul ettik. Şimdi hizmet yıllarımızın karanlık için yeni bir dünyanın doğmasını kabul edecek ve buna imkan verecek olan sonsuz neşenin semeresini alacak olmasından dolayı çok mutluyuz.

Biz Yükselmiş Üstatlar güvenli bir şekilde tam bilinçliliğe ilerlemenize kendimizi adadık. Bu vaat yaklaşım 13 bin yıl önce sınırlı bilinçliliğe düşüşünüzün başlangıcından beri hepimiz için bir onur noktası olmuştur. Bizim kutsal görevimiz insanlık için bir yol açıcı olarak görev yapmaktı ve böylece size yol göstermek ve rehberlik etmek için yeteneklerimizi kullanabilirdik. Karanlık sizi manipüle etmek, öğretilerimizin ve verdiğimiz güvencelerin “boş vaatler” olduğunu düşünmeniz için pek çok düzenbazlıklar kullanmıştır. Onlar sözlerimizi çarpıttılar ve sunduğumuz gerçekleri yalanladılar, ancak bu ters koşullar ilahi planın isteklerini gerçekleştirmekten bizi alıkoymadı. Sizin aranızda açık olarak yürümemiz için şimdi zaman geldi. Karanlık olanlarla sık sık bir araya geldik ve onlar bizim amacımızın sizin üzerinizdeki güçlerine son vermek olduğunu çok iyi biliyorlar. Bu yeni dönemi mutlulukla karşılıyoruz ve kısa bir süre sonra yine sizin aranızda dolaşabileceğimizden dolayı sevinçliyiz.

Bugün, başka bir haftalık mesajımızı getirdik. Bu realiteyi ebediyen dönüştürecek olan şeyi meydana getirecek büyük değişimin zamanıdır! Işık akmakta ve harekete geçme zamanı ufuktadır. Dünyalı müttefiklerimiz, Yükselmiş Üstatlar ve Agarthalılar bu boyutu karanlıktan Işığa değiştirmeye hazırdır. Bilin ki Sevgili Birler, Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja!(Sirius dilinde Bir Olun! Neşe İçinde Olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost


Share |