Home > > Sheldan Nidle - March 20, 2012

March 20, 2012

12 Chiccan, 18 Ceh, 8 Manik

Dratzo! Döndük! Dünyalı müttefiklerimiz, özellikle de Dünya’nın birçok gizli kutsal toplumları tarafından gelişmeler yapılmaya devam ediyor. Avrupa’daki birçok ülke ve yeni ekonomik sistemin örneğine sempati duyan diğerleri şimdi statükoya meydan okuyanlara katılıyor. Aynı anda, ahlaksız spekülatörlerin bir grubu ve onların enerji şirketlerinin ortak komplocuları küresel petrol fiyatlarına baskı yapmaya devam ediyorlar. Bu kitlesel hilekarlığa karşı atak geliştirmek için, büyük karanlık rejimleri devirmeye hazır olanlar, gezegeninizin ham petrol ve petrol ürünlerine bağımlılığını hızla ortadan kaldırabilecek çeşitli araçların kullanımını denemekle meşguldürler. Bu küresel toplumlarınızın temel yönelimini yeniden odaklayacak olan birçok projeden birisidir. Yeni hükümetlerin beraberinde getireceği yeni bir finansal sistem sizi suni olarak yaratılan kıtlık yükünden kurtaracaktır. Sıfır noktasında ve güneş enerjilerinde bulunan doğal bir küresel bolluğa ve gerçek özgürlüğe dayalı yeni bir dönemin başlama zamanıdır. Dünya Ana’ya karşı yapmanız gereken görevler de vardır. Değerli gezegeniniz sizin tarafınızdan diriltilmeye ve desteklenmeye ihtiyaç duyar.

Bu çeşitli faaliyetler karanlığın gücünü elinden almak ve sizinle ilk temas misyonumuzu yürütmemize izin vermek için yapılan planın parçasıdır. Bu misyonu doğru ilahi zamanda tamamlamayı yürekten istiyoruz. Biz gelmeden önce, hepinizin mevcut realitenizin bozuk yapısının ve baştan sona değiştirilmesi gerektiğinin farkına varmanız gerekiyor! İyi haber şudur ki, karanlık Kabal son dönemeçtedir ve üyeleri onlara ne olacağından endişe duyuyorlar. Işıkla çalışanların, cesur bir şekilde çok ihtiyaç duyulan yeni bir ekonomik sistemi yerleştirmeye başladıklarını gözlüyoruz. Bu sistemden akacak bolluk, büyük değişim programının sadece başlangıcıdır. Yaklaşan değişikliklerin ilki, Tanrı’nın ihtişamını yaşacağınız zamandır. Bu ilk temasa eğlenceli bir hamle ve ruhsal köklerinize bir dönüş olarak düşünülebilir. Sık sık size söylediğimiz gibi, bizim rolümüz tüm fiziksellik boyunca ilahi planı gerçekleştirmede ortaklarımız olacağınız noktaya, doğal tam bilinçlilik durumuna geri dönmenize rehberlik etmektir.

Bu değişiklikler realitenizin yapısını tamamen farklı bir şeye dönüştürecektir. Böyle kısa bir zamanda, böyle acil bir değişmeye göz yummak Tanrı için nadirdir. Normal olarak, bu miktarda değişim bir on yıldan daha az bir sürede değil, yüzyıllarda yapılır. Çünkü karanlık Kabal bu realitenin baştan sona değişmesini yöneten kutsal emirlere açıkça karşı çıktığından, bu izin ancak ilahi merhamet yoluyla olacak. Kabal özellikle kendisinin idare ettiği fiziksel realitelerin birinden Tanrı’nın güçlerini tahliye etme çabalarının dudak uçuklatan gururunu da üstlenmiştir. Böyle bir başkaldırma kesinlikle anlamsızdır! Işığın Galaktik Federasyonu Tanrı’nın fiziksel unsurlarından biri olarak ilahi gündemi fizikselliğe taşımak ve böylece özgürlüğünüzün sağlanması için buradadır. Aynı zamanda Işığa adanmışlık Kabal’ın ve onun arsız yandaşlarının Tanrı’nın desteğiyle ortadan kaldırılmasını yönlendirmek için bir araya gelmiş olan çeşitli gezegenlerden gelen kaynaklardır. Bu strateji onun son aşamasıdır ve Kabal’ın gücü hızla zayıflamaktadır.

Karanlık Kabalistler düşürülmeye yaklaştıkça, onlardan sonra gelmeye hazırlananları yakından gözlüyoruz. Tasarlanmış koruyucu hükümetlerin mevcut ve gelecekteki gelişmelerinizi destekleyen temsilci yönetimin bir formuna adım atması önemlidir. Bu geçici rejimleri körükleyecek olan varlık programlarının ve birçok yararlı projelerin birbiriyle uyum içinde olması gerekiyor. Ayrıca bu rejimler her birinizin hükümete bir katılımcı olabileceğiniz yeni kuralları gerektirir, çünkü bunlar galaktik toplumunuza doğru ilk, temel adımlar olacaktır. Bu kısa dönem mevcut idari keşmekeş ile tam bilinçliliğe dönüşünüz arasındaki bir ara dönem olacaktır. Yine de, onların faaliyetleri arkasında yatan büyük dönüşümleri tahmin etmeyi gerektirecektir ve atalarınızın anlamlı amaçlarına bir dönüşten çok daha fazlasını temsil etmelidir. Kim olduğunuzu bilmenizin ve yeryüzü insanlığının hepsi için harikulade bir geleceği düzenleyecek olan büyük sorumlulukları yürütmenizin zamanıdır!

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Söylediğimiz gibi, bu muhteşem günde, gerçekleştirilecek olan tam bilinçliliğin yeni boyutuna hoş geldiniz demek için geliyoruz. Agarthalıların şehirlerinin olduğu İçsel Dünya’nın kutsal yerlerinin bulunduğu aşağısı, yeryüzü topluluklarınızı kalbura çeviren arta kalan karanlığı dönüştürmede bizi desteklemek için rolünü oynamaktadır. Gerçekte ortaklarımızı, yanlış karanlık kuralların binlerce yıldır yaptığı döküntüleri süpürecek son girişimleri başarılı bir şekilde tamamlayacakları pozisyona yönlendirmekteyiz. Özgürlüğünüz Dünya Ana’ya ve karanlık tarafından tahrip edilen ve kötü bir şekilde dağıtılan mucizevi bir şekilde karmaşık çeşitli yaşam zincirine karşı belirli sorumluluklarla gelir. Sizin karşınıza çıkmak ve bin yıldan fazla zamandır biriktirdiğimiz kutsal bilgeliğin birçok yönlerini açıklamak için Tanrı tarafından belirlenen zamandayız, çünkü bu bilgi Gaia’nın sizden beklediği şeyi daha önceden anlamanıza yardım edebilir.

Tarihinizde, realitenizin yapısını ve fonksiyonunun kapsamlı bir şekilde farkına varmanız kadar, bilinçliliğinizi de genişletecek olan kısa bir döneme girmektesiniz. Bu, sınırlı bilinçliliğin yaklaşık 13 bin yıllık baskısından, içinizde keşfedilmemiş olarak duran içsel bilgeliğinizi çağıran bir uyanış olarak işleyecek. Bu durum Tanrı tarafından yönlendirilen çeşitli kısıtlamalarla size empoze edildi ve ilk olarak bu standartlar karanlık tarafından ciddiye alınmadı. Ardından geçen sekiz bin yılda, Anunnaki ve onların atanmış yandaşları bu çeşitli kurallara saygısızlık ettiler. Biz Yükselmiş Üstatların varlığına ve daha sonra Galaktik Federasyon’un ilk temas misyonuna neden olan özel izinlere yol açmış olan bu ihlallerdir. Bizim Dünya üzerinde belirlenmiş sığınağımız olan Agartha’yı kullanarak, bilinçliliğinizdeki Büyük Değişime sizi hazırlamak ve yol göstermek için her gün yolculuk yaptık.

Tanrı’nın ilahi merhameti ve lütfu, bizi gerçekte olduğumuz kimliğe geri döndüğümüz belirlenmiş noktaya getirmiştir. Bu noktada görevimiz yaşam anlaşmanızda tam potansiyelinize yol gösteren biri olmaktır. Üzerinde ikamet ettiğimiz bu harikulade yaşayan varlık için ve hepimiz için sonra gelen şeyin neşesiyle heyecanlandık. Agarthalı ailemiz Dünya’nın yeryüzü insanlığıyla yeniden birleşmelerini kutlamaya hazırdır ve bundan sonra, faaliyetlerimiz bu güneş sistemini düzenleyen su dünyalarını da kapsayacak şekilde genişleyecektir. Bu yeniden şekillenmiş yıldız ülkesi, galaksinin Işığa geri dönüşüne yardım etmek ve fizikselliğin bu alanına boydan boya Işığı yaymak için çok sayıda yakın galaksiyi birleştirecek özel görevler dizisinde rol alacak. Mükemmel bir gelecek şekillenmektedir, bu gelecekte biz, Yaratılan her şeyin uyumuna ve neşesine katılacağız.

Bugün dünyanızda olmakta olan şey hakkındaki mesajımıza devam ettik. İnsanlık arasında bireyselliğin yeni bir duygusu hızla yayılmaktadır. Tanrı’dan ve Galaktik Federasyondan gelen destekle, Tanrı ve AEON tarafından emredilen bilinç değişikliği için kendinizi hazırlamaktasınız. Bilin ki sevgili Birler, Tanrı’nın sonu gelmez bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun! ve Neşe İçinde Olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost


Share |