Home > > Wanderer of the Skies - September 7, 2011

Wanderer of the Skies - September 7, 2011

Federasyondan selamlar:

Olaylar şu an bizim beklediğimizden de seri geliştiğinden size bir sonraki güncellemeyi şimdi vermeye karar verdik. Toplumlarınızda iki önemli unsur dönüm noktasına varmıştır. İlki bankacılıktaki endişelerin, para sisteminin yeni düzene dönüşmesi için gereken değiş tokuş/takasların yapılmasına neden olmasıdır. Bir grup ülke bu konuda beklediğimizden daha kısa bir sürede Illuminati'yi imtiyaza zorladı. İkincisi, bazı ülkelerinizin askeri gruplaşmaları son anlaşmalarla oldukça uyum içerisinde, ki bu da İfşaat için geçmişe göre daha güvenli bir ortamı hazırlıyor.

Şunu vurgulamak isteriz ki geçmişde tam da ilerlemek için herşey yolunda derken şartların değiştiği pek çok zamanlar olmuştur. Bu yüzdendir ki kaçınılmaz olanı erteliyoruz. Bu gelişmelerin İfşaatı garantileyeceğini kesin olarak söyleyemeyiz. Sadece liderleriniz için yeni bir fırsat penceresinin açıldığını ve bundan faydalanarak süreci ilerletebileceklerini söyleyebiliriz.

Gelecek şey için hala hazırlıksız olan üzücü derecede çok insan olsa da inanıyoruz ki bu bireyler sizin yeterli bilgi ve kararlılığınızla sıçramaların en kötüsünü bile aşacaklardır. Burada daha büyük yeni Galaktik Aileniz ile ilgilendikçe düşüncelerdeki, psikolojideki ve zihinsel/duygusal sağlıktaki sıçramanızdan bahsediyoruz.

Olaylar gelişirken, emin olun herşey en büyük kaygıları sizin iyiliğiniz olan ruhsal varlıkların da yardımı ile bizim tarafımızdan planlanmıştır. Sizi hedeflerinizden saptıracak kişilerin korkusuna oynamayın . Her birinizin oynayacağı belirli bir rol var ve bunu detaylıca bilmeseniz de, ya da hiç bilmeseniz bile bunun sizi yıkmasına izin vermeyin. Her zaman hissettiğiniz "büyük" birşey olmak üzere olduğu ve sizin bunu parçası olacağınız duygusu göz ardı edilemeyecek kadar özgün duygulardır. Bu konuda söylediğimizi kabul bile etmeyin. Sadece içinize bakın ve bu gerçeği kendiniz farkedin. Bunu da parçası olacağınız kesin plana "parmağınızı koymasanız bile" bir yol gösterici olarak kabul edin.

Şu ana kadarki emeklerinizin tüm bu sürecin ilerleyişine tahmin edemeyeceğiniz kadar çok yardımı olmuştur. Gerçeğe ve Işığa adanmışlığınız, burada birleşmemizi yakınlaştırmak için çalışırken bizim için harikulade bir esin kaynağıdır. Sevgi anahtardır. Kapıyı açmanın zamanıdır.

Huzur išinde olun.


Çeviri: Emreskopi - emreskopi.blogspot.com


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Wanderer of the Skies,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.