Home > > Wanderer of the Skies - September 18, 2011

Wanderer of the Skies - September 18, 2011

Federasyondan selamlar:

Şimdi size insan tarihinin en büyük olayının ön bildirimini sunuyoruz. Şu anda çok uzun zamandır bahsettiğimiz ve bizim de bir o kadar zamandır üzerinde çalıştığımız bu değişiklikleri yaşamak üzeresiniz. Bu değişimler, İfşaat sonrası gerçekleşecek olaylar fırtınası ve gün yüzüne çıkacak gerçekler kimileri için kayıp olacak. Diğerlerine ise fayda olarak hizmet edecek. İfşaatı takip eden günler ve haftalarda kendinizi ne derece hazır hissederseniz hissedin, başkalarına imkânlarınızın el verdiği ölçüde yardım etmeyi unutmayın.

Hep söylediğimiz gibi İfşaat, sizi insan türünün ilerlemesine ve galaktik vatandaşlığa, sonrasında da sizi Yükselişinize götürecek öncü bir olaydır. Bilinçteki bu sıçrama çok uzun zamandır kozmosda büyük heyecanla beklenen harikulade bir olaydır.

Devletlerinizin ve küresel ekonomideki parasal sisteminizin yeniden yapılanmasıyla ilgili planlar açığa çıktığında bile büyük bir duyuru beklemeyin. Bu önemsiz birşeymiş ve bir tür iş-yapma biçimiymiş gibi görünecek. Bu gerçek anlamda dünya değiştirici olay medyanızca pek çoğuna hissettirmeden ve ekonomik krizle baş etmenin bir başka yoluymuş gibi geçiştirilecek. Bu, tasarım gereğidir. Zihinlerinizde daha fazla kargaşa yaratmak(varlığımızın size duyurulmasının da getireceği sonuçlarla birlikte) taşıyabileceğinizden fazlası olurdu. Daha ziyade, biz bu sessiz taktiği değişimlerin tatbiki açısından daha etkili ve elverişli buluyoruz.

Bu değişimlerden hemen sonra, ki bir kısmı zaten gerçekleşmekte, daha resmi bir duyuru olacak. Geçmişte bahsettiğimiz gibi ifşaatın getireceği değişimler hepiniz için olmasa da bazıları için etkili ve zorlayıcı olacak. Halihazırda resmi duyuru için yer, tarih ve saatle beraber duyurunun yapılış şekli de her detayı araştıracak medyanın kaçınılmaz hizmeti göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Bu pek çok sebeple planlaması son dakikaya bırakılmış bir olaydır. Bu şu anda görüşülmekte olan ve liderlerinizce o zaman çerçevesinde verilecek kararla tamamlanacaktır.

Sizden tekrar eylemlerinizin amaçlı ve soğukkanlı kalmasını rica ediyoruz. Sizler dünya için ışık demetlerisiniz. Eylemleriniz ve tutumunuz diğerlerinin tepkisini şekillendirecektir. Sizin olayların gerçek yönüyle ilgili güven verici duruşunuz duyuru sonrası her yeri bilgi sardığında diğerlerini mantıklı tutmanın ve bilginin doğru özümsenmesinin sigortasıdır. Bundan sonra size geleceğiz, kalplerimiz ve kollarımız açık, sevgiyle ve yeniden birleşmemizin heyecanıyla.

O ana kadar, şu an dünyanızı yıkayan pozitif enerjilere her şartta kucak açın. Hissetseniz de hissetmeseniz de O orada sizin faydanıza bulunmaktadır. Kim ve ne olduğunuz, neyi başarmanız gerektiği ile ilgili iç sesiniz ve hislerinize karşı dürüst olun. Bu düşünceler sizin için çok gerçek ve etkili yollarla doğrulanacaktır.

Huzur içinde olun.


Çeviri: Emreskopi - emreskopi.blogspot.com


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Wanderer of the Skies,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.