Home > > Wanderer of the Skies - February 18, 2012

Wanderer of the Skies - February 18, 2012

Federasyondan selamlar:

Bugün, realitenizin her düzeyinde meydana gelmekte olan bir hızlanmayı konuşacağız. Bu siz öyle olduğuna inandığınız için zamanın “hızlanması” değildir. Bazen, bu zamanın kendisinin “realitesi” değil, algılamanızın bir şeklidir. Biz daha çok dünyanızın realite yapılarının altında yatan her şeyin hızlanmasından söz ediyoruz.

Uzayınızda büyük gürültüler duyulmaktadır. Bunlar gerçektir, olmaktadırlar ve onlar bu hızlanma sürecinin bir parçasıdırlar. Bunlar yetkililer için fazlasıyla açık olmaktadır, ki onların zaman teknolojilerinde gördükleri her şey bunun çevresinde bir realite haline gelmektedir. Bu gürültüler sabırsızlıkla beklediğiniz nihai değişiklikleri getirecek olan sürece doğru ilerlemelerin başka bir düzeyidirler. Ancak bu değişiklikler büyük bir kuantum sıçramayı getirmeyecekler. Bunlar kademeli, ancak kaçınılmaz olacaklar.

Hızlanma aynı zamanda, realitenizde her düzeyde gerçekleşen iletişim yolunu etkileyecektir. Giderek daha fazla hissedeceksiniz ve söylemek istediklerinizi iletmek için konuşmaya daha az ihtiyaç duyacaksınız. İletişimlerinizde sizi destekleyen teknolojilerinizin kendileri de değişime uğramaktadır. Küreniz etrafında radyo dalgaları ile iletilen haberleşme teknolojinizi etkileyecek bir başka “atılım” duyurulacaktır.

Fiziksel realitenizdeki yaratım da hızlanmadan etkilenmektedir. Düşünce formunun yaratımı ile onun üçüncü boyutsal realitedeki gösterimi daha kısa olacaktır, öyle ki çok daha etkili bir ölçekte bu niyetleri şimdi meydana getirebileceksiniz. Bunlar, gününüzün yaklaştığı daha yüksek boyutlu varoluşun yararlarından bazılarıdır.

Bu değişiklikler realitenize yerleştikçe ve kolektif zihin yapınız “doğal” ve “günlük” olaylar olarak onlara ayarlandıkça, bizim ifşaat sürecimiz de başlayabilir. Bu şeylerin gerçekleşmesi için birçok şeyin ortaya çıkması gerekmektedir. Biz kendimizi ifşaat planındaki stratejimizin bir sonraki aşamasına hazırlamaktayız. Burada ifade ettiğimizden çok daha fazla şey gereklidir. Ayrıca varoluşumuza, geçmişte alışkın olduğunuzdan çok daha kişisel bir yaklaşım bekleyebilirsiniz. Kalanı da kendi kendine gelişecektir.

Finansal pazarlarda, ilk başta takip ettiğiniz şeylerle ilişkili gibi görünmeyecek büyük bir duyuru bekleyin. Nihai olarak gelecek aylar için norm haline gelecek olan bir ardışık olaylar dizisi içinde, realitenizin önemli alanlarında birçok değişikliklerin ilkini başlatacek müjdeleyici bir nida, bir ses çıkacak.

Her zaman kalbinizi ve sevginizi ön planda tutun. Onları ileriye doğru taşıyın. Böylece onlar, bu sıkıcı ve bunaltıcı zamanlar boyunca sizi korumak ve desteklemek için size geri dönecekler. Her zaman hepinize ve yeteneklerinize hayranlık ve saygı içinde olmayı sürdürüyoruz. Ancak bir düşünce kadar uzaktayız.

Barış içinde olun.


Çeviri: BDost


Share |