Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 1 червня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 1 червня 2018

Mike Quinsey

Космос навколо вас здається порожнім ще і тому, що є багато рівнів існування з фактично багатьма різними формами життя. Ви говорите в термінах вимірів для легкого розуміння, але фактично одна вібрація гладко натрапляє на іншу без будь-якого очевидного розділення. Кожен з вас знаходиться на вашому власному рівні, який погоджений з вашою теперішньою вібрацією. Ви досягаєте вищих рівнів вібрації в результаті вашої здатності проектувати енергію любові, яка є тими ж вищими вібраціями. Підтримуючи постійний високий рівень, ви можете розвиватися навіть далі того пункту, де вони такі високі, що на вас більше не впливають нижчі вібрації навколо вас. Це тому, що чим більше ви можете підняти свої вібрації, тим більше вас захищає ваше Світло, яке стає більш потужним. На ваших теперішніх рівнях ви були б не в змозі стояти перед високо розвиненими духами Світла, якби тільки вони не знизили свої вібрації.

Для людей є найбільший виклик – прийти до угоди з своїм его. Багато хто навіть не розуміє, скільки їх дій диктує его. Его може фактично контролювати і діяти від імені Я до такої міри, що спочатку вводить вас в усі обставини. Це можна назвати "егоїстичним" без розгляду потреб інших людей. Ви могли б сказати, що, оскільки ваше его спочатку прилучає вас до усіх справ, ви не маєте ніякого заперечення проти цього. Проте, залучення спочатку вашого Я іноді відхиляє права інших на цей досвід, тож, якщо ви хочете змінити обставини, то ви повинні також розглядати інших, приймаючи ваші рішення. Коли ви можете дійсно любити інших, як себе самого, то ви пройдете довгий шлях до можливості застосувати Універсальну Любов. Ви зараз можете побачити, що істинна любов до ваших компаньйонів відкидає необхідність мати активне его, яке спочатку вводить Я.

Оскільки вібрації на Землі продовжують підніматися вгору, то вони нададуть більше сили тим, хто працює в Любові і Світлі. З іншого боку, темні сили втрачатимуть свою владу, і більше будуть не здатними заважати прогресу людства у напрямку до Світла. Інші Істоти із вищих вимірів чекають своєї можливості допомогти вам прогресувати і ввести повністю в дію Новий Вік. Еволюційний прогрес – це ваше право, яке ви заробили, і він буде швидшим, ніж ви думаєте. Багато що вибудовується, щоб рухати вас далі в Новий Вік, і це – захоплюючий час, щоб бути на Землі. Озираючись навкруги, ви можете не виявити цього, але з вищого рівня усі бачать і чекають правильної можливості бути представленими. Важливо, щоб ви трималися стійко і сфокусувалися на вашій меті і таким чином допомагаючи збільшити швидкість його маніфестації.

Зрештою ви не втратите нічого із-за затримки, оскільки тільки прогрес може бути затриманий. В недалекому майбутньому ви почнете насолоджуватися серіями нових винаходів, які знаходяться в процесі і будуть готовими для їх введення. В результаті життя стане легшим, надаючи більше свободи, щоб займатися вашими власними бажаннями. Можливо, найбільше бажаним з усього буде те, що зменшаться хвороби і вони більше не будуть турбувати Людство. Вже дехто насолоджується кращим здоров'ям в старості і очікування проблем похилого віку поступово залишиться в минулому. Це примітно з деякими людьми похилого віку, які, здається, старіють не так швидко, як інші. Це можна пояснити здоровим образом життя і вірою, що хвороби і старість не обов'язково ходять разом. Знайте, що сила вашої думки міцнішає і ви можете набагато більше контролювати ваше життя, ніж ви розумієте.

Ви зараз еволюціонуєте набагато швидше, ніж раніше і з часом ви станете набагато більшим духом, ніж ви були до цього. Планується, що цей шлях завжди був вашою долею і багато вищих Істот допомагають вам досягти успіху. Темні сили мали затримати вас і намагалися утримувати вас "в темряві" відносно ваших істинних здібностей. Старі духи, як ви, можливо, сказали б, відчуваючи свій шлях вперед ще мають і досвід, який допомагає їм піднімати вгору свої вібрації. Молоді духи – це насправді духи, які принесли з собою більший досвід і скоро стануть дуже активними у збільшенні швидкості просування, які по справжньому представлять вам деякі дивовижні нові винаходи. Більше нічого не може стояти в шляху прогресу і правду не можна приховати. Будьте готові до деяких дивовижних досягнень, які готові до введення.

Все починає змінюватися дуже швидко на декількох інших рівнях. Усе це рухається вперед і вводить вас в нові області розуміння, які потрібні, щоб підготувати вас до того, що наступає. Боротьба і суперечки від попереднього Віку при пошуку вашого шляху через безладдя і протиріччя, доходять до кінця і скоро будуть очищені. Це дозволить відбутися багатьом прийнятним змінам, які піднімуть вгору якість вашого життя. Ви наближаєтеся до отримання користі з вашого дивовижного досягнення проходження маркера, тоді як спочатку ви не звернули увагу на будь-які специфічні зміни. Потрібен був час, щоб обробити інформацію, але багато досягнень вже готові, і варто їх дочекатися.

Пам'ятайте, дорогі, що усі ви обговорювали свій життєвий план перед тим, як ви інкарнувалися, і були обізнані про виклики, з якими ви стикнулися. Ви погодилися, що вони знаходяться в межах вашої здатності отримати результат, навіть якщо спочатку ви були не в змозі досягти успіху. Проте, будьте упевнені, що ви завжди матимете іншу можливість зробити краще, і вам завжди допомагатимуть в цьому. Карма – це не покарання, а просто можливість здолати невдалі виклики і таким чином зробити так. що ви можете все ще досягти успіху у своїй еволюції. Безпосередня вигода в тому, що, коли ви очистили свою карму, ви можете продовжувати розвиток, оскільки ви прокладаєте свій шлях до вищих вимірів. Коли ви звільнилися від нижчих вібрацій, то ви житимете в рівні, в якому ви більше не матимете карми для очищення.

Майбутнє манить і звільнятиме вас від усієї негативності, яку ви залучили. Оскільки досвід допомагає вам в еволюції і є найбільше бажаним, і він надає вам можливість допомогти іншим, хто слідує по ваших стопах. Вам ніколи не доведеться повернутися до нижчого виміру, і ви знайде мир і щастя у вищих вимірах. Скоро ви забудете важкі часи випробування і кінець кінцем вони поблякнуть на відстані. Як повідомлялося раніше, деякі духи охоче повертаються до нижчих вимірів, щоб допомогти боротьбі духів здолати їх дилему і знайти Світло. В найвищій мірі мається на увазі вхід до тих рівнів, де Світло ледве існує, так, що завдання часто передається ангельським Істотам.

З одного боку здається, що час проходить повільно стосовно прогресу, а з іншого за кулісами стільки відбувається, що вводить майбутнє в дію. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites