Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 2 листопада 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 2 листопада 2018

Mike Quinsey

Кожен любить заглянути у вірогідне майбутнє, і в 2013 повідомлення "Подія" від лорда Сананда через Елізабет Трутвін надало деталі цієї події. Зараз відбувається зростання вібрацій, яке приведе до Події і Вознесіння. Ця інформація більше релевантна зараз і описує багато подробиць різних змін, які ми можемо чекати.


ПОДІЯ

Близько 2000 років тому Сананда Кумара (Sananda Kumara) інкарнувався на Землі як Ісус з генеральним планом Вознесіння Землі. Потім план потерпів невдачу, оскільки Цезарь Риму створив морський закон, перетворивши рабство в Закон Землі. Довелося зробити новий план, тому що темна кабала провела грандіозний експеримент без урахування чиїх-небудь намірів. Близько 500 років тому Ротшільди в Англії приховали той факт, що сер Франциск Бекон був Сен-Жерменом, втіленим на Землі. Вони були учасниками темних справ з грошима і злочинів, тому не бажали бачити сера Франциска Бекона на троні. Він був би наступним Королем Англії і на цій посаді був здатний внести зміни, щоб вилікувати планету і покінчити з дуальністю і він обіцяв повернутися. Останніми роками темна кабала продовжувала вести всесвітню війну для їх вигоди. Вони робили багаторазові спроби, щоб розв’язати третю Світову Війну і потерпіли невдачу. Масове голодування, ядерні загрози, захоплення земель, інсайдерська торгівля, масові психологічні напади подібні до 9/11 і банки, занадто великі невдачі, які привели до моменту, коли Галактика змогла втрутитися, тому що було порушено застереження Головної Директиви.

Що нового в цьому, це те, що Архангели, приведені Архангелом Михаїлом і Архангелом Метатроном, ініціювали супер Портал на 11.11.13. і це був спеціальний дозвіл, який дозволив створити необхідні обставини, щоб відбулася Подія. Земля – потрійна система зірок з Сирусом А, Сириусом B і нашим Сонцем. Юпітер буде наступним Сонцем в цій Сонячній Системі. Земля знаходиться в фотонному поясі і переміщається в Плеяди до Центрального Сонця, Альцион (Alcyone). Суперпортал відкрився біля Юпітера і є порталом, який діє подібно до червоточини і відкриває вхід до світлової матерії Всесвіту. Цей багатовимірний Портал дозволяє супер зарядженому магнітному Світлу прийти в цю Сонячну Систему і до Землі. Земля піднялася у повну октаву тільки починаючи з рівнодення у вересні 2013, і в іншому повідомленні Аштар нещодавно говорив про десять октав між кожним виміром. Ця нова енергія зробить можливим, щоб Земля ввела енергію нульової точки.

Що нового в цьому порталі, це те, що рішення прийнято Радою Богів, що Земля вимагала цього спеціального дозволу, як кращого способу внести зміни. Це об'єктивна реальність. Усе робиться, щоб дозволити якомога більше духам перейти до нової Землі. Відколи Земля – планета з вільним вибором, то дехто відмовиться зробити необхідні зміни, щоб залишитися на Землі після Вознесіння Землі у Вищі Царства. Всі більше духів переїжджатимуть, ніж передбачалося. З Суперпорталу ллються енергії високої вібрації, які діють, щоб підтримати Землю у вищих вимірах. У всіх, хто живе на Землі, є можливість доступу до їх ефірних тіл і подорожувати в своїх тілах Меркаби і справді жити багатовимірним життях. У цій високій енергії будуть доступні міста Світла. Ті, хто не переміщається до Нової Землі випробують це, як вібрацію, яку вони не зможуть підтримувати в межах їх 3D тіла. Ці темніші, щільніші енергії залишаться на 3D Землі і продовжать свій розвиток там. Їх фізичне тіло проектуватиметься на 3D Землі і вони продовжуватимуть відмовлятися від вищих доктрин і в їх сприйнятті нічого не зміниться і ті часові рамки триватимуть доки в дуальності.

Тим часом 5D Землю піднімуть космічні будівельники як піднімається космічний корабель, який злітає з місця і вилітає із атмосфери в глибокий космос. Кожна з планет твердо ставиться на якір на місці їх ґратами енергії, в орбітальному положенні до планет навколо неї. Цей суперпортал матиме такий же ефект для переміщення Землі у вищі виміри, як ми пересуваємо намистинку вперед на мотузці. Це скасує стару часову шкалу і вона стане легшою. Вона існуватиме у вищих Космічних Ґратах, як пузир. Божественний вибір часу для Події – одна із вимог і Аштар завжди говорив, ніяких дат, ніякого поспіху, ніяких щасливих випадків. Справді, є вікна можливості, які приходять тільки пару разів в рік, в які може мати місце Подія. Якщо ви не встигли підняти свої вібрацій до потрібного мінімуму, щоб підтвердити любов, то ви запрошені залишитися в дуальності на деякий час довше і знову повернутися до Землі вищих вимірів, коли ви відповідно будете готові – немає ніякого найкоротшого шляху. Ніщо не може затримати Землю від вознесіння.

Подія – це розголошування, анонси і введення закону NESARA. Через сім - десять днів після розголошування будуть приземлення позаземних кораблів на Землі. Це – створення божественного уряду на Землі, який введе Золоте Століття, анонс і введення закону NESARA і одночасна передача наживо по радіо, телебаченню і комп'ютерним мережам у всьому світі. Цим управлятимуть технології Аштар і не можуть дублюватися будь-яким іншим способом. Коли вийде передача, то її почують на місцях в перекладі на мову цього регіону і почують на усій Землі, і кораблі будуть демаскуватися і з'являтимуться над численними основними містами одночасно. Ніхто на Землі не має здатності підробити Подію і коли вона трапиться, кожному буде очевидно, що відбувається в дійсності. Буде таке велике виявлення любові від Галактичної Сім'ї, що кожен дух на Землі випробує це як чисте блаженство і в цей час Аштар ініціює енергію нульової точки.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ


Є інші зміни, що відбуваються в межах Людства, і вони стають гідними уваги як наприклад вищі Люди, і люди молодого віку, які мають майже повністю новий кругозір, що надає їм можливість вирішувати земні проблеми. Вони дуже духовно обізнані і більш ніж готові надати свої знання, щоб допомогти нам. Вони мають інші погляди на життя і легко просувають вперед наше розуміння ідей, які часто є футуристичні. Вони вступили в життя з повним усвідомленням і горять бажанням допомогти нам здолати перешкоди, які стоять на нашому шляху. Деяких вже називали дітьми індиго і вони розділили з нами їх здатність вирішити проблему набагато швидше, ніж звичайно. Вони можуть знайти відповіді дуже легко і можуть допомогти нам якомога більше.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це звичайно потрібно посеред такої плутанини і невпевненості. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites