Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 5 жовтня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 5 жовтня 2018

Mike Quinsey

Ви швидко наближаєтеся до кінця року і озираючись назад розумієте, що час все ще збільшує швидкість. Вібрації продовжують підніматися вгору і повільно, але безсумнівно багато духів також випробовують зміну в їх вібраціях. Результат – вони відчувають себе більш спокійними і менш схильними до сильнодіючих засобів, щоб змінити настрій і почувають себе здатними випробувати деяку негативність без будь-якого тривалого ефекту. Мирний і задовільний досвід манить і дає спокій перед лицем негативного досвіду. Ви можете бути каталізатором миру, коли умови дуже мінливі, як нині, і знайти людей, що тягнуться до вас з цієї причини. Це усе – частина ваших еволюційних дослідів і своїм прикладом ви заохочуєте інших духів наслідувати ваш спосіб життя. Нині зовнішній світ продовжує бути в сум'ятті і в той же час це, так би мовити, просвітлення старих проблем, і таким чином звільняючи карму, яка часто накопичувалася багато століть. Проте, тепер, коли ви знаходитеся в Новому Віці, ви не можете узяти її з собою і її доведеться відпрацювати і остаточно очистити раз і назавжди.

Ви можете побачити деякі чудові зміни навколо вас, коли старі вороги залишають свої відмінності позаду і домовляються про мир. Це повинно прийти і буде заохочуватися тими, хто може бачити шляхи мирного врегулювання, яке усіх заспокоїть. Час для воєн і будь-яких дій, які не підтримують мирне просування вперед, більше не прийнятний, і розпалювачі війни переконаються, що їх плани зриваються і стають нежиттєздатними. Скоро це стане очевидним, що витрати на війни і всі їх наслідки, надзвичайно марнотратні як в плані грошей, так і людських життів. Дійсно, серед молодших людей є вже небажання приймати участь в будь-яких діях, які не відповідають інтересам світового миру. Це ті, кого б ви назвали новою породою, хто має ширше розуміння того, як Люди можуть працювати разом і досягати миру. Їх голоси почують і вони будуть визнані за прозорливість і здоровий глузд, який вони мають.

Ваша Космічна сім'я нетерпляче чекає часу, коли вони зможуть відкрито прибути на Землю, але як вже згадував, вони бажають це зробити тоді, коли їх безпека буде гарантована. Зрозумійте, що вони вже давно відійшли від використання сили, щоб досягти своїх цілей і якщо їм погрожують, то вони вимушені захищати себе не застосовуючи войовничі дії. Вони приходять до вас в абсолютній любові і мирі і готові допомогти вам зайняти своє місце між ними. Для декого з вас, хто прийшов із місць за межами Землі, це оновлюватиме ваші зв'язки з сім'єю. Багато хто безсумнівно буде люб'язно здивованим, коли переконається, що вони із вищих вимірів і запропонували інкарнуватися на Землі і допомогти Людях пройти маркер 2012. Ви переконаєтеся, що служіння іншим – це нормально, як тільки ви піднялися, і усе надається тим, кому потрібна допомога. Коли ви часто чуєте, що "Усі Єдині", то ви дійсно зв'язані нерозривним зв’язком, який об'єднує усіх духів, де б вони не були.

Можливо, темні сили затримали вашу еволюцію, але зрештою ви не втратите будь-яких переваг, в яких вам відмовляли. Фактично, багато нових ідей вже розроблені і готові бути доступними вам. Деякі повільно увійшли у ваш спосіб життя, оскільки темним силам було неможливо відмовити вам у цьому. Тож, в деякому сенсі, ви ще не так далеко відстаєте, як ви уявляли собі. Проте, у багатьох областях бракує модернізації і ви платите за це більше, ніж потрібно. Проте, просування вперед не можна зупинити, а тільки понизити темп, тож ви несподівано підете вперед дуже швидко, як тільки ви зможете стартувати.

На щастя, ви тільки починаєте розпізнавати, яку велику шкоду ви завдаєте довкіллю і тваринному світу. Ви будете вимушені вжити розсудливі заходи і з "невидимою" допомогою будете здатні вирішити проблеми швидше, ніж здавалося б можливим. Найбільш невідкладною проблемою, яка потребує відповідної дії, є видалення забруднення з ваших морів перед тим, як воно викличе непотрібну втрату морського життя. Покажіть доброзичливість і намір здолати серйозні проблеми, створені для багатьох видів морського життя і майже байдужість до шкоди, яку ви завдали, і ви майже напевно отримаєте допомогу. Ви бачите результат років зневаги, які вам треба надолужити. Безсумнівно уроки будуть вивчені, оскільки ви приймаєте відповідальність, щоб піклуватися про ваше довкілля.

Набуває форми рух у напрямку до більше стабільної Землі і багато робиться кроків, які призводитимуть до зміни лідерів, які придатні виконувати потреби людей. Старі способи – це вже минуле і не можуть бути відновлені. Нові ідеї рясніють скрізь, але їх все ще затримують ті, хто не хоче змінюватися. Є також ті, хто інвестував в довгострокові зміни, які не відображають новий підхід до усього, що потрібно, щоб повністю маніфестувати Новий Вік. Не варто боятися, тому що настають зміни на краще і дуже скоро ви бачитимете нові ідеї, які будуть введені в дію в час, коли вони найбільш бажані і призначаються для наступних завдань.

Сумно говорити, що в час, коли мир на Землі все ближче, є групи істот, які працюють тільки для себе з повною байдужістю до потреб людей. Вони захотіли спробувати домінувати над іншими, користуючись Сонячною Системою, замість того, щоб працювати душа в душу на благо усіх. Вони не звертають уваги на часи, що змінюються на Землі і кінець кінцем будуть залишені позаду, щоб дограти до кінця свою войовничу діяльність. Вони можуть зробити так, тому що вільний вибір наданий вам усім і це ключ до усього, що відбувається. Це дуже велика ціна, яка говорить, що ви відповідальні за ваші дії і вам доведеться відбувати покарання за наслідки. Це єдиний спосіб, щоб ви навчилися стати мирними істотами і могли еволюціонувати до вищих рівнів вібрації. На щастя є багато духів, хто просунув свою еволюцію настільки далеко, що вони твердо стоять на шляху до Вознесіння. Немає ніякого шляху назад і єдина ваша винагорода в тому, що ви завжди отримуєте іншу можливість досягти успіху і допомога завжди під рукою, навіть якщо це не завжди очевидно.

Коли цикл завершується, то усе, що було встановлено, більше не застосовується, через те, що старе більше не розширюється, а замість нього займає своє місце нова енергія. Тому, оскільки старе відслужило свою мету, то воно уступає шлях новому, яке більш передове, і поступово підніме вас до нового рівня.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites