Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 7 жовтня 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 7 жовтня 2016

Mike Quinsey

Швидко наближається час, коли події рухатимуться вперед, як і очікувалося. Здається, що усі необхідні приготування виконані і чекають контрольних перевірок перед тим, як поступить наказ продовжувати ревальвацію валют. Зроблена велика робота по плануванню, щоб досягти цього пункту плюс співпраця з багатьма, багатьма людьми. Очевидно, що очікування заслуговують на увагу і бачитимуться, як поворотний момент, коли події повернули на шлях до тих, хто працює для Світла. Все ще є плутанина відносно того, що відбувається і зокрема це викликано тими, хто проти введення змін. В усякому разі будуть переможці і невдахи, але зміни принесуть вигоду всьому населенню Землі. Усі отримають можливість досягти прийнятного рівня життя і виключать несправедливість в розподіленні багатства.

Там, де Воля Бога – там ніщо не може змінити результат, незважаючи на будь-які дії Ілюмінатів. Їх роль в опозиції до сил Світла змусила їх піднятися і еволюціонувати набагато швидше, ніж це сталося б інакше. Це означає, що все більше духів досягнуть рівнів, які дадуть їм право піднятися. Немає ніяких обраних духів і їх успіх повністю залежить від їх власних зусиль еволюціонувати із нижчих вібрацій у Світло. Справа не в становленні Істоти Світла, але служіння іншим є великою частиною вашого життя. Ви можете досягти цього багатьма шляхами і це не обов'язково обмежено тими, хто має релігійне походження. Однаково ви можете служити іншим у багатьох відношеннях згідно з їх потребами і не обов'язково за гроші, але ті, хто дуже багатий, можуть зробити багато корисного.

Зважаючи на теперішні світові умови, дехто бачить головні зміни як неможливі, але необхідно підкреслити, що ті істоти Світла, які ведуть Людство – дуже потужні Істоти. Вони можуть змінити вібрації Землі таким чином, що уся зброя не зможе діяти. Такий мир може бути примусовим і із кармічної точки зору бачитиметься як правосуддя, щоб винагородити тих, хто просував їх Світло вперед незважаючи на труднощі. Коли війна і устаткування для війни вийдуть із вжитку, то на Землю повернеться мир і щастя. Стільки добрих справ можна зробити, коли люди відчувають себе в безпеці і подалі від лиха.

Один з найбільших уроків, які ви можете вивчити на Землі – це " пробачення", яке може бути надзвичайно важким, коли вам можуть нашкодити фізично. Помста – природна відповідь, але якщо ви хочете уникнути більшої карми, то краще відійти від таких спокус. Майте на увазі, що, якщо ви не відразу сплачуєте за вчинені гріхи, поки на Землі, вам все ще доведеться зіткнутися з наслідками. Потрібна сильна воля, щоб триматися спокійним в таких обставинах, але просто скажіть собі, що кожній негативній дії доведеться стати доброю в деякий час. Біблейська історія Ісуса говорить "підстав другу щоку", і це символ, якого ви повинні прагнути. Зберігайте спокій і відійдіть від спокуси, щоб помститися.

Дивлячись на речі із вищих рівнів "любові" підсумуємо, на чому ви повинні цілком зосереджуватися. Ті рівні, які стоять перед вами, мають більше Світла, і це такі рівні, що ви можете користуватися цією енергією, щоб зробити чудеса. Універсальна енергія – панацея від усіх бід і оскільки ви піднімаєтеся, то це має бути головною особливістю у вашому житті. Це – первісна енергія, з якою ви можете робити чудеса. Навіть зараз на Землі це привело до деякого чудотворного загоєння і це також включає самозагоювання. Здається так просто застосувати таке мислення, але особливо на Землі вас бомбардують так багато різних енергій, що іноді важко сконцентруватися на "любові".

Світло на Землі шукає темряву і наповнює її вищою енергією. Повільно, але поза сумнівом зміни стають істотними і Світло заземляється усім на радість. Кінець кінцем взагалі на Землі не буде ніяких нижчих енергій і справді розпочнеться Золоте Століття. Це буде ваш перший досвід повного миру на Землі, і це буде остаточно поки не пройде 1000 років, коли нижчим енергіям буде дозволено змішуватися. На той час ви розвинетеся до невпізнання, як Істоти Світла. Отже увесь час і зусилля, яке ви витратили, щоб підняти ваші вібрації, буде добре винагороджений і звичайно ви ніколи не будете жалкувати.

Ви помітите, що уряди і їх політика знаходяться під тиском змін, і загальний рух – відокремитися від підбурювачів до війни. Люди мають досить досвіду з усіх питань, зв'язаних з війнами, і буде вкорінюватися сильне бажання світового миру. Ви все ще маєте свої так звані "гарячі точки", де, здається, немає ніяких ознак будь-якого шляху забезпечення мирних рішень. Це опрацювання карми, яку треба очистити перед встановленням істинного миру. В той же час влада все ще дограє свою гру до кінця, але ви кінець кінцем побачите, що події виявляють більш прийнятніші засоби, чим зберігання влади над людьми через страх.

Знаючи, що головні зміни за рогом, здається, що народ вагається, але порада – продовжувати як і раніше і реагувати на зміни, коли вони відбуваються. Немає ніякої реальної вигоди від очікування, щоб побачити, що відбувається, оскільки зрештою усі отримають вигоду з них згідно з їх потребами. Це, можливо, займе деякий час, щоб досягнути кожного, але не хвилюйтеся, оскільки ніхто не буде упущений. Майте на увазі, що допомога, яка надається вам через ваших Галактичних друзів, продовжуватиметься і отже гарантуватиме, що прогрес йде повним ходом. Оскільки нові винаходи також передаються вам, то життя швидко прийме новий вигляд і дозволить вам набагато більше часу займатися вашими власними потребами. Будьте упевнені, що усі питання добре сплановані, що вже гарантує ваше швидке просування в Новий Вік.

Тримайтеся на вашому шляху Світла і не дозволяйте будь-чому відвернути вас від ваших намірів. Все ще є групи, які мають на увазі тільки "шкурний інтерес" і не зупиняться ні на чому, і підуть на будь-які витрати. Проте, їх успіх буде недовгим і їх зусилля кінець кінцем призведуть до розчарування. Вони вже борються, щоб зберегти свої позиції у владі і рано чи пізно будуть зупинені. Вищі сили знають усе, що відбувається, і для них немає ніяких таємниць. Їм доведеться дати звіт і отримати хороші уроки, як і усі духи, коли вони відхиляються від шляху Світла. Проживаючи в дуальності, усі духи набувають досвіду і бачать з перших рук, що трапляється, коли їх вібрації знижені і вони мають менший контакт зі Світлом.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites