Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 9 березня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 9 березня 2018

Mike Quinsey

Як завжди, багато чого все ще відбувається поза нашим зором, і більшість сприятливих вістей підготовлені для майбутнього часу, коли можна буде оприлюднити подробиці. Продовжується діяльність в Антарктиді, але ви згадуєте, що вони скоріше приховували нові сенсаційні відкриття, беручи до уваги те, що були знайдені надзвичайно високі Люди, упаковані в льоду. Проте, не можна приховати факти від вас невизначено довго, оскільки робота в тих областях буде продовжуватися впродовж багатьох років із-за великого масштабу того, що треба відкрити. Є свобода інформації і вона повинна застосовуватися в мирні часи.

Ваша історія зовсім не така і навіть сьогодні є ті, хто фальсифікував би факти, які оспорювали стару історію і хотів би тримати вас в неуцтві. Ви маєте право знати вашу істинну історію, і будьте упевненими, що незабаром вона почне відкриватися. Відкриття, які були нещодавно зроблені, відсунуло дати, коли людство було присутнім на планеті як розумне життя. Вже багато свідоцтв вказує на цивілізації, які існували раніше Великої Повені, і деякі артефакти доводять, що розумне життя було приблизно 30000 років або більше. Факти не можна відхилити, навіть якщо деякі люди мають причини їх ігнорувати або заперечувати.

Сталися інші зміни, коли розпочався Новий Вік. Наприклад, ви більше не пов'язані старою кармою, і ви зараз маєте "бездоганну репутацію", яка означає, що немає нічого, що стримує вас. Зараз ви можете сказати про те, яким буде ваше майбутнє, і оскільки ви проектуєте свої думки, то ви впливаєте на нього. Природно, є лінії часу, які вже були встановлені, але надаючи владу позитивним діям, ви будете визначати те, як все буде працювати. Ті, хто веде ваші справи все ще будуть впливати на це, але тільки ви і ваш вільний вибір, який шанується, визначатимете завершальний результат.

Старому, кінець кінцем, доведеться поступитися дорогою новому і це також стосується Людства. Ви маєте нові покоління духів, які зараз готові зайняти своє місце, щоб вказати шлях Людству. Вони – "нові мислителі", які бачать кращі шляхи вирішення проблем, і які значно більше придатні, щоб займатися проблемами, які протистоять вам. Вони вступили в життя і принесли з собою багато досвіду і їх думки і знання повинні поважатися. Ви також маєте тих, кого ви можете назвати "спеціалістами". Приймайте те, що вони говорять, піклуйтеся про них і застосовуйте їх знання до проблем, які з’являються. Знайте, що зараз у вас все гаразд на шляху Світла, ви маєте Вищих Істот, які з повним правом спостерігають за прогресом Людства і направляють ваші дії. Вознесіння не так вже і далеко і це мета усіх працівників Світла, які обізнані про це або ні.

Пам'ятайте, що ви вступили в це життя з життєвим планом, який охоплює ваші потреби духовного просування вперед. Він також включав досвід, який потрібний, щоб гарантувати, що ви здолаєте виклики, які протистоять вам. У вас все гаразд і ви завершите свій життєвий план успішно і продовжите вашу еволюцію. Звідси все починає рухатися дуже швидко, оскільки ви вириваєтеся на волю від перешкод і затримок викликаних темними силами. Їх вплив слабшає і вони більше не мають влади, щоб впливати на курс прогресу людства. Як тільки буде встановлена нова Республіка Сполучених Штатів, усе піде вперед в позитивному напряму і це буде дивовижний і хвилюючий час для усіх вас. Ви бачитимете дії , які не залишить ніякого сумніву в тому, що ви дійсно на шляху до Вознесіння.

Декому з вас важко зрозуміти значення того, що відбувається на вашій планеті. Вони бачать тільки хаос і відчувають невпевненість в майбутньому, оскільки більшість лідерів світу, здається, залучені до протистояння. Здається, що мир ще далеко і майбутнє невпевнене, але все ж плани еволюціонують дуже швидко завдяки чому світовий мир стає чіткою можливістю. Сприятливі вісті значною мірою ігнорується заради сенсаційних, які часто потрапляють в заголовки. Проте, є рух у напрямку до повідомлення реальних новин і виявлення тих, які трималися в стороні від вас еони часу. Правда більше не буде рідкісним продуктом і все буде тим, чим воно є. Громадськість нещодавно усвідомила оманливі і брехливі новини, і починає вимагати правду і ставитися до них, як розумних громадян цієї планети. Ті, хто не відповідає цим вимогам, можуть бути переміщені і замінені іншими.

Після багатьох циклів і багатьох життів, які просунули ваше знання через ваші досліди, ви скоро отримаєте нагороди за те, що пройшли маркер 2012. Це також дозволить здійснити відкритіший контакт з гуманоїдами, які мають інтерес до вашого прогресу. Вони відвідають вас тільки тоді, коли енергії на Землі стануть більш позитивними, ніж зараз. Вони запропонують дружбу і будуть захоплюватися вашими досягненнями. Звичайно з плином часу, ви наблизитеся один до одного і розділятимете свої знання і досвід. Як тільки ви досягнете вищих вібрацій, ви по справжньому станете Сонячними Істотами і будете здатні подорожувати Всесвітом. Ваші досліди будуть повністю відмінні від тих, з якими ви зіткнулися до цього часу. Ви насолодитеся тим, що ви вибрали собі для вашої наступної пригода. Це будуть найбільш захоплюючі часи, які ви коли-небудь мали, а також найбільше корисними.

Отже, поки ви знаходитеся в середині усього того, що відбувається, ніколи не забувайте того факту, що ви захотіли інкарнуватися в крайні часи. Зробивши так, ви отримали контур того, чого чекали, тож підсвідомо ви готові до того, що з’являється на вашому шляху. Звичайно, ваш вільний вибір вирішує, де ви будете і що ви будете робите, але ви будете вимушені дотримуватися свого життєвого плану, оскільки він був зроблений з думкою про вашу еволюцію. Без керівництва, безсумнівно, багато можливостей пройшло б мимо вас, але наставники завжди під рукою. Життя на Землі – дивовижна суміш багатообіцяючих дослідів, і безсумнівно, коли ви досягаєте успіху, це – почуття найбільшого задоволення.

Ви пройшли довгий шлях відколи ви уперше стартували, і ви зараз збираєте вигоду від усієї важкої праці, яку ви виконали. Вознесіння буде віхою у вашій еволюції і не буде ніякої необхідності повертатися до нижчих вібрацій коли-небудь знову. Ви завершили одну поїздку, яка провела вас через найбільше тяжких викликів, і ви зараз пережили їх і готові до вашого посвячення як Галактичної Істоти. Вам безперервно допомагають і гарантують досягнення успіху.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites